Comic Con Baltics

Comic Con Baltics

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

COMIC CON BALTICS – tai ilgą tradiciją turintis populiariosios kultūros fenomenas, kuris Lietuvoje rengiamas jau antrą kartą!

 

Tik „Comic Con Baltics“ dalyviai turės galimybę susitikti su ŽVAIGŽDĖMIS IŠ GARSIAUSIŲ HOLIVUDO FILMŲ IR SERIALŲ. Diskusijas su pasaulinio garso įžymybėmis moderuos žinomi Lietuvos aktoriai ir pramogų pasaulio atstovai.

 

Besidomintys kino naujienomis, bus pirmieji, kurie išvys naujausių kino filmų pristatymus. Be to, filmų kūrybinės komandos ne tik papasakos apie tai, kas vyko užkulisiuose, bet ir parodys išskirtinę medžiagą.

 

Norintys sukelti pavydą draugams, galės įsiamžinti prie kvapą gniaužiančių dekoracijų iš kultinių kino filmų.

 

Vienas iš spalvingiausių, muzikaliausių „Comic Con Baltics“ renginių – COSPLAY KONKURSAS. Praėjusiais metais jis tapo didžiausiu Baltijos šalyse! Į renginį atvyko dalyviai net iš 8 pasaulio valstybių, buvo užregistruota daugiau nei 150 pasirodymų. Tai puiki galimybė susipažinti su Lietuvos ir pasaulio Cosplay entuziastais bei pačia, taip sparčiai visame pasaulyje populiarėjančia Cosplay kultūra.

 

Tai šeimai draugiškas renginys. Čia veiklos ras ir patys mažiausi superherojai bei jų tėvai. Specialioje vaikams skirtoje erdvėje juos linksmins animaciniai herojai, vaikai bus kviečiami žaisti įvairiausius kūrybos, loginio mąstymo ir geros nuotaikos reikalaujančius žaidimus, šokinėti ant batutų ar statyti LEGO miestus.

 

Stalo žaidimų gerbėjai galės susipažinti ne tik su naujausia pasauline produkcija, bet ir pamatyti, kokie žaidimai buvo populiarūs anksčiau.

 

Prekybinėje erdvėje Jūs galėsite rasti visko, ko tik širdis geidžia. Nuo mažiausių kasdienybėje sutinkamų smulkmenų iki specifinių ir tik parodoje randamų kolekcinių daiktų, figūrėlių, komiksų ir kitų įdomybių. Renginio organizatoriai šiais metais žada kartu su elektronikos partneriais įrengti ypatingą išpardavimų erdvę!

 

Beje, sklinda gandai, kad renginyje įvyks pirmasis Lietuvos ir Latvijos superherojų susitikimas. Tad, nepraleiskite progos įsigyti pigiausius bilietus į renginį, kol jų dar yra!

 

COMIC CON BALTICS – ČIA SUSITINKA HEROJAI!

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

VIENOS DIENOS BILIETAS: Su šiuo bilietu būsite pakviestas į superherojų pasaulį, kuriuo mėgausitės su pačiais įdomiausiais žmonėmis. Pokalbiai, aktoriai, Cosplay, žaidimai, įvairiausi suvenyrai ir dar daugiau. Bilietas galioja tik vieną, pasirinktą diną.

 

DVIEJŲ DIENŲ BILIETAS: Kaip ir vienos dienos bilietas tik dvigubai daugiau pramogų. Su šiuo bilietu būsite tikri, kad nieko nepraleisite.

 

ŠEIMOS BILIETAS: Žinome, kad tokiais renginiais mėgautis smagiau su visa šeima, tad kviečiame visus jos narius. Jei jūsų vaikai yra iki 7 metų, jie į renginį pateks nemokamai (2 vaikai vienam mokančiam suaugusiui). Jei vaikų amžius viršija šią ribą, atsiveskite juos už geresnį kainos pasirinkimą. Bilietas galios 2 suaugusiems ir 2 vaikams, 2 suaugusiems ir 1 vaikui arba 1 suaugusiam ir 2 vaikams. Bilietas galioja vieną dieną.

 

SUPERHEROJAUS BILIETAS: Šis bilietas skirtas labiausiai užkietėjusiems superherojams. Būsite visiškai išskirtiniai ir tiesiog praskriesite pro kitus. Šis bilietas garantuos: atskirą įėjimą į renginį be jokių eilių dvi renginio dienas, oficialius „Comic Con Baltics“ marškinėlius, 1 bilietą pasirinkto aktoriaus autografui ir 1 bilietą nuotraukai su pasirinktu aktoriumi.

 

COSPLAY DALYVIO BILIETAS: Visiems Cosplay profesionalams – mes jūsų laukiame. Jei pasiruošėte kostiumą ir užsiregistravote konkurse – šis bilietas skirtas jums. Pusė kainos, dvigubai daugiau smagumo! Bilieto kodas Jums bus išsiųstas po dalyvio registracijos tinklalapyje www.ccbaltics.com.

 

Visi svečiai yra be galo užimtos asmenybės ir dėl tam tikrų su darbu susijusių įsipareigojimų gali atšaukti savo pasirodymą renginyje. Dėl svečių pasirodymo atšaukimo organizatoriai neatsako ir pinigų už bilietą negrąžina.Atlikėjai:

Ross Marquand

Kevin McNally

Ian Beattie

John Rhys-Davies

Kaz Prapuolenis

Steve Cardenas

Rick Cosnett

The Awkward Yeti

Renginio trukmė: 9 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 15 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 7 metų amžiaus).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: TAIP.

Renginio organizatorius: Buvau Kine, VšĮ.

Daugiau informacijos: www.ccbaltics.com Tel.: +37067837310.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje