Comic Con Baltics 2021

Comic Con Baltics 2021

Pasirodymai:

03-27

šeštadienis


10:00

Comic Con Baltics 2021 Vienos dienos bilietas (kovo 27 d. arba 28 d.)

Vilnius, LITEXPO, Laisvės pr. 5

- 20 %
nuo 12,00 €
Perkelta į 2021.03.27

03-27

šeštadienis


10:00

Comic Con Baltics 2021 Dviejų dienų bilietas

Vilnius, LITEXPO, Laisvės pr. 5

- 20 %
nuo 18,00 €
Perkelta į 2021.03.27

03-27

šeštadienis


10:00

Comic Con Baltics 2021 Šeimos bilietas (Vienos dienos, kovo 27 d. arba 28 d.)

Vilnius, LITEXPO, Laisvės pr. 5

- 20 %
nuo 27,00 €
Perkelta į 2021.03.27

03-27

šeštadienis


10:00

Comic Con Baltics 2021 Superherojaus bilietas

Vilnius, LITEXPO, Laisvės pr. 5

nuo 55,00 €
Perkelta į 2021.03.27

PAUZĖ 2020-iesiems. Pasvėrę visus už ir prieš, skaudančiomis širdimis skelbiame: perkeliame @Comic Con Baltics datą. Šių metų rugsėjo 19-20 dienomis turėjęs įvykti didžiausias populiarios kultūros renginys Baltijos šalyse keliasi į 2021 metų pavasarį – kovo 27-28 d. Kaip įprasta, susitiksime Vilniuje - @Litexpo parodų centre.

*KODĖL? Atidžiai sekame situaciją visame pasaulyje. Atšaukiant garsiausius pasaulio renginius, kino bei TV projektus ir premjeras, išliekant ribotoms keliavimo ir aktorių bei kūrėjų atvykimo į Lietuvą galimybėms, organizuodami renginį šiemet rizikuotumėme ne tik lankytojų saugumu, bet ir renginio kokybe. To sau leisti negalime.

*VISKAS BUS DAR GERIAU! Pažadame, kad šio laiko neleisime veltui ir darysime viską, kad renginys taptų dar didesnis ir įspūdingesnis. Dar šią gegužę paskelbsime pirmąjį svečią – aktorių, kuris, tikime, jūsų tikrai nenuvils. Anonsas bus netradicinis, tad atidžiai sekite naujienas!

Taip pat, ypatingai daug dėmesio ir laiko skirsime kiekvieną lankytoją sudominti ir įtraukti galinčiai temai – kompiuteriniams žaidimams ir technologijoms. Jau dabar dirbame, kad ši erdvė @Comic Con Baltics 2021 būtų dar didesnė ir dar interaktyvesnė. Žinoma, ne kitų erdvių sąskaita!

Galiausiai, turėdami daugiau laiko ir galimybių paieškoms bei jūsų nuomonės apklausoms, tikime, kad į artėjantį renginį pritrauksime dar skambesnių ir jūsų mylimų aktorių, komiksistų, cosplayerių ir kitų kūrėjų.

*BILIETAI. Jei jau įsigijote išankstinį bilietą – jūs esate mūsų superherojai. Šiandien jūsų prašome: jei tik turite galimybę, saugokite bilietus – su jais pateksite į 2021 metų renginį. Taip pat:

• palaikysite renginį ir padėsite jam augti. Pinigai gauti už bilietus yra skiriami aktorių rezervacijai, o dalis rezervacijų jau atliktos. Taip pat, išreiškę išankstinį norą susitikti renginyje, jūs mums suteikiate galimybę megzti ryšį, bendrauti ir derėtis su ryškiausiomis kino, TV bei komiksų pasaulio žvaigždėmis.

• bilietai turi savybę brangti, o jūs juos įsigijote už pačią žemiausią kainą.

Vis dėlto, jeigu jums nėra tinkama @Comic Con Baltics 2021 renginio data ar pasikeitė kitos aplinkybės ir visgi norėtumėte atgauti pinigus už įsigytus bilietus, sudarysime galimybę juos grąžintis nuo rugsėjo 10 d. iki rugsėjo 25 d.

*BENDRAUKIME! Jei turite klausimų, idėjų ar tiesiog norite pasidalinti įdomiomis populiariosios kultūros naujienomis, nedvejokite mums rašyti. Asmenine žinute arba el. paštu: info@ccbaltics.com

Neliūdėkime! COMIC CON BALTICS sugrįš jau labai greitai, o visi kartu renginį paversime mažų mažiausiai nerealiu!

Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas. Bilietą įsigijęs asmuo supranta, jog jo atvaizdas gali būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir sutinka, kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

Lietuvoje jau ketvirtąjį kartą vyks legendiniu tapęs renginys Comic Con Baltics! Praleisk nepamirštamą savaitgalį su daugiau nei 20 tūkst. bendraminčių.

Didžiausioje Lietuvoje, 16 000 kv. m. užimančioje, parodų erdvėje Litexpo įsikursiantis renginys ir vėl svečius nukels į Holivudo pasaulį. Tik čia po milžinišku stogu išvysite ekranuose matytų projektų aktorius, jų kūrėjus, šiuolaikinius menininkus, komiksų bei originalių kostiumų kūrėjus, fotografijų erdves iš kino studijų, naujausius kompiuterinius žaidimus ir technologijas.

Štai tik dalis to, kas Jūsų laukia geriausiame 2021-ųjų metų savaitgalyje:

Diskusijos su pasaulinio garso įžymybėmis, kurias moderuos žinomi Lietuvos aktoriai ir pramogų pasaulio atstovai.

Naujausių kino filmų pristatymai ir išskirtinės, dar niekur kitur nerodytos ištraukos.

Didžiausias Baltijos šalyse Cosplay konkursas. Išskirtiniai kostiumai iš filmų, kompiuterinių žaidimų ir anime.

Replikos iš garsiausių kino filmų, įvairiausios fotografijų erdvės, kurios privers jus atsinaujinti savo profilio nuotraukas.

Žaidimų ir technologijų erdvė, kurioje galėsite išbandyti aibę naujausių ir retro žaidimų, bei karščiausių technologinių stebuklų.

Prekybinės erdvės - nuo mažų suvenyrų, figūrėlių, komiksų iki brangiausių kolekcinių daiktų.

Pasiruoškite atsilaikyti pagundoms.

Ir tai tik maža dalis to, ką apima unikalus, didžiausias Baltijos šalyse populiariosios kultūros renginys. “Comic Con Baltics” - tai ne tik renginys, tai - potyris.

Comic Con Baltics – čia susitinka herojai!

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

ŠEIMOS BILIETAS: Bilietas galios 2 suaugusiems ir 2 vaikams, 2 suaugusiems ir 1 vaikui arba 1 suaugusiam ir 2 vaikams. Bilietas galioja vieną dieną. Vaikai iki 7 metų į renginį pateks nemokamai (2 vaikai vienam mokančiam suaugusiam).

SUPERHEROJAUS BILIETAS: Šis bilietas garantuos: atskirą įėjimą į renginį be jokių eilių dvi renginio dienas, oficialius „Comic Con Baltics“ marškinėlius, 1 bilietą pasirinkto aktoriaus autografui ir 1 bilietą nuotraukai su pasirinktu aktoriumi.

VIENOS DIENOS BILIETAS: Bilietas galioja tik vieną, pasirinktą dieną. Pokalbiai, aktoriai, Cosplay, žaidimai, įvairiausi suvenyrai ir dar daugiau.

DVIEJŲ DIENŲ BILIETAS: Kaip ir vienos dienos bilietas tik dvigubai daugiau pramogų. Su šiuo bilietu būsite tikri, kad nieko nepraleisite.

*Visi svečiai yra be galo užimtos asmenybės ir dėl tam tikrų su darbu susijusių įsipareigojimų gali atšaukti savo pasirodymą renginyje. Dėl svečių pasirodymo atšaukimo organizatoriai neatsako ir pinigų už bilietą negrąžina.Renginio trukmė: 33 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 15 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 7 metų amžiaus).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: TAIP.

Renginio organizatorius: Kultūringai, VšĮ

Daugiau informacijos: www.ccbaltics.com Parodos laikas rugsėjo 19 ir 20 d., nuo 10:00 val.Tel.: +37062012102.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
UAB „TIKETA“ informuoja, kad atsižvelgiant į 2020-02-26 šalyje paskelbtą ekstremalią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės bei į su tuo susijusius valstybės institucijų bei pareigūnų priimtus sprendimus, nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. bilietų į renginius pirkėjai bus registruojami, papildomai renkant šiuos asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, nuolatinės gyvenamosios vietos adresą. Asmens duomenų rinkimo tikslas - COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimas. Asmens duomenų saugojimo terminas – ne ilgiau kaip 21 diena po renginio, į kurį buvo pirkti bilietai, įvykimo dienos. Įsigydamas bilietus, bilietų pirkėjas patvirtina, jog sutinka kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu bei sutinka, kad minėti asmens duomenys gali būti perduoti:
  1. Renginio, į kurį bilietai buvo pirkti, organizatoriui;
  2. Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Vaikams „Apie meilę, karą ir kiškio kopūstus“ rež. Aidas Giniotis Teatras Atviras ratas I Vilniaus miesto teatras

Vaikams „Apie meilę, karą ir kiškio kopūstus“ rež. Aidas Giniotis Teatras Atviras ratas I Vilniaus miesto teatras

  • Alytus, Alytaus miesto teatras
  • Lapkričio 4 d., 10:00 val.
  • Trukmė: 50 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
4 d. 23 val. 57 min.
5,52 € 9,20 €
Pirkti
Low Air: FEEL-LINK

Low Air: FEEL-LINK

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Lapkričio 4 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 40 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
6 d. 3 val. 16 min.
9,72 € 16,20 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje