„Da pacem“ - Vilniaus universiteto chorų sezono uždarymo koncertas

„Da pacem“ - Vilniaus universiteto chorų sezono uždarymo koncertas

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Gegužės 14 dieną, 18 val. Vilniaus universiteto (VU) Šv. Jonų bažnyčioje vyks trijų VU chorų – „Virgo“, „Gaudeamus“ ir „Pro musica“ – sezono uždarymo koncertas „Da pacem“.

Koncerto programą jungia taikos, laisvės, vienybės ir palaikymo Ukrainai tematika. Pirmą kartą gyvai nuskambės Donato Zakaro kūrinys „Da pacem, Domine“, gimęs karo Ukrainoje akivaizdoje. VU chorai atlikdami šią giesmę bei ukrainiečių liaudies dainą „Ой, чий то кінь стоїть“ siekia kultūriškai palaikyti už laisvę kovojančią Ukrainą.

Koncerte bus atliktas ir Karl Jenkins motetas „Healing Lights“ iš ciklo „The Peacemakers“ bei Gabriel Faure „Requiem“ dalis „Libera me“ (liet. „išlaisvink mane“). Solo partiją atliks Nerijus Masevičius.

VU chorų sezono uždaryme skambės ir kūriniai iš artėjančios 19-osios Baltijos šalių studentų dainų ir šokių šventės „Gaudeamus 2022“, taip pat J. Neske, K. Daugirdo, R. Mažulio ir kitų autorių kūriniai.

Vilniaus universiteto chorų meno vadovė ir vyriausioji dirigentė Rasa Gelgotienė.

Chormeisteriai: Ignas Garla, Nerijus Masevičius, Deividas Kukta, Indrė Pinkevičė, Raminta Gocentienė ir Asta Balnionytė-Grajevskė.Atlikėjai:

Vilniaus universiteto merginų choras „Virgo“

Vilniaus universiteto akademinis mišrus choras „Gaudeamus“

Vilniaus universiteto mišrus choras „Pro musica“

Renginio trukmė: 1 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (Vaikai iki 7 metų įleidžiami nemokamai).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Vilniaus universitetas, VšĮ

Daugiau informacijos: Papildoma informacija

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje