DABAR MANY VISAI KITA UGNIS  (rež. S. Varnas)

DABAR MANY VISAI KITA UGNIS (rež. S. Varnas)

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Dėmesio! Lankantis teatre būtina laikytis saugumo reikalavimų. Detaliau: http://tiny.cc/Lankymosi-taisykles

Dėmesio!  Spektaklio dieną būtinai pasitikrinkite informaciją www.dramosteatras.lt dėl galimų spektaklių atšaukimų ar perkėlimų.

Beketas savo kūryboje suranda savitą formą, tolimą nuo įprastų mūsų lūkesčių ir tradicinių pastebėjimų. Kas mums iš pirmo žvilgsnio jo kūriniuose gali pasirodyti beprasmiška ir absurdiška, galiausiai suvokiame, kad tik tai ir galėjo būti ta vienintelė prasmė, kuri dar yra įmanoma visatoje, kurioje žmogaus kaip subjekto sąmonės patirtis egzistuoja tarsi įstrigusi laike… galbūt todėl jo dramaturgijoje vien tik juokas gali tapti tuo intelektualiu triumfu prieš materialų absurdą, o savęs neigimas - savęs patvirtinimu. Beketo pjesės ir yra sukurtos iš tokių paradoksų... Pirmenybę jis visada teikia pasyviems veikėjams, kurie bando įprasminti vis absurdiškesnę savo egzistenciją ir stengiasi išlikti tame pasaulyje, kuriame trūksta meilės bei įprasmintų santykių.
Krepas bando išsižadėti pasaulio ir meilės – bando įvykdyti tai, kas neįmanoma – jis bando egzistuoti be žmogiškumo ir nori pabėgti iš kosmoso, o tuo pačiu ir išlikti jame. Krepo bandymas atsisakyti meilės – tai tarsi pačios egzistencijos atmetimas ir savo autentiškumo išdavystė. Todėl jis vis sugrįžta prie frazės „įsileisk mane“ – grįždamas prie tos paskutinės savo patirties, kai paskutinį kartą paniro jo siela į jos sielą… kai įvyko ta egzistencinė bendrystė.
Viename iš laiškų S. Becketas rašė, kad negalima žinoti, ar meilė turi kažkokią transcendentinę reikšmę… Krepas taip pat negali žinoti šių dalykų. Becketas pasakytų, kad niekas iš mūsų to negali žinoti. Autorius atskleidžia mums Krepo egzistavimo akiratį, kurį supa nežinojimas ir paslaptis visais aktualiausiais egzistencijos klausimais.

Mažoji scena. (5 aukštas) 

 

 Atlikėjai:

Sakalas Uždavinys/Vidas Petkevičius

Renginio trukmė: 1 val. 30 min., be pertraukos.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Nacionalinis Kauno dramos teatras

Daugiau informacijos: Nacionalinis Kauno dramos teatras info@dramosteatras.lt; 8 37 22 40 64.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje