DAINOS TŪKSTANTMEČIO KARTAI

DAINOS TŪKSTANTMEČIO KARTAI

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Atlikėjai:

VALSTYBINIS CHORAS „VILNIUS“

Meno vadovas ir vyr. dirigentas Artūras Dambrauskas

ARTŪRO ANUSAUSKO DŽIAZO TRIO

Artūras Anusauskas (fortepijonas)

Vytis Nivinskas (kontrabosas)

Darius Rudis (mušamieji)

Dirigentas ARTŪRAS DAMBRAUSKAS

Koncertą veda JUSTĖ JANKAUSKAITĖ

Programoje:

Kompozitorių A. Anusausko, Z. Bružaitės, D. Zakaro, M. Natalevičiaus, R. Svilainio dainų aranžuotės

 

Niekas nepaneigs, kad lietuviai – dainomis turtinga tauta. Lietuviams dainos buvo gyvybiškai svarbios ugdant ir palaikant tautinio tapatumo savastį, ryškiai skamba ir Lietuvos chorinės muzikos istoriniame ir šiuolaikiniame kontekste. KĮ valstybinis choras „Vilnius“ puoselėja ilgametes choro tradicijas ir savo kūrybinės veiklos programoje didelį dėmesį skiria nacionaliniam repertuarui bei jo sklaidai Lietuvos regionuose. Šį sykį kolektyvas pristato dar vieną naują iniciatyvą – lietuvių liaudies dainos paveldo atskleidimas šiuolaikinėmis išraiškos priemonėmis ir netikėtais aranžuočių potėpiais.

„Dainos tūkstantmečio kartai“ – nauja choro „Vilnius“ inicijuota programa. Parinktos dainos prabils džiazo ir elektronikos variacijomis, tai tarsi naujas žvilgsnis į liaudies dainos antologiją, galimybes ir savitumą. Imtasi sudėtingos užduoties – iš gausaus tautinio paveldo klodo atrinktas lietuviškas dainas įvilkti į naują, šiuolaikinį aranžuotą „rūbą“ ir naujai suskambėsiančią harmoniją.

Programoje Valstybinis choras „Vilnius“ atliks net kelių šiuolaikinių Lietuvos kompozitorių naujai sukurtas atrinktų dainų aranžuotes – Artūro Anusausko, Zitos Bružaitės, Donato Zakaro, Mykolo Natalevičiaus ir Ryto Svilainio kūryba suskambės naujomis formomis ir sąskambiais, klausytojams atsivers jautri dainų poetika, vingri melodika ir moderni harmonija, stilistikai artimas dainų atlikimas ir meistriškos džiazo bei šiuolaikinės muzikos interpretacijos.

 

Viso renginio metu privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.Renginio trukmė: 1 val. 30 min., 15 min..

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje