DEBIUTAS! XXVII PAŽAISLIO MUZIKOS FESTIVALIS

DEBIUTAS! XXVII PAŽAISLIO MUZIKOS FESTIVALIS

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Ansamblis PALEASIS (Lietuva-JAV)

Alexander Paley (meno vadovas ir fortepijonas, JAV)

Vytenis Gurstis (fleita)

Ugnius Dičiūnas (obojus)

Karolis Kolakauskas (klarnetas)

Andrius Puplauskis (fagotas)

Gediminas Abaris (valtornė)

Linas Valickas (smuikas)

Tomas Petrikis (altas)

Rokas Vaitkevičius (violončelė)

Dainius Rudvalis (kontrabosas)

Programoje:

Johann Nepomuk Hummel – Septetas Nr. 1 d-moll, op. 74

Ludwig van Beethoven – Kvintetas op. 16

Isaac Ignaz Moscheles – Didysis septetas, op. 88

 

Senjorams (su pažymėjimais) taikoma 30 % nuolaida bilietams. Neįgaliems asmenims (su pažymėjimais) taikoma 50 % nuolaida 1–2 bilietams. Jaunimui (7–25 m.) taikoma 30 % nuolaida 1 bilietui. Renginio dieną nuolaidos netaikomos. Prie įėjimo į renginį kartu su bilietu bus prašoma pateikti nuolaidą patvirtinantį atitinkamą dokumentą – galiojantį pensininko, neįgaliojo, studento, moksleivio pažymėjimą ar kitą dokumentą su nuotrauka ir nurodyta gimimo data. Renginio dieną nuolaidos netaikomos.

 

Pažaislio muzikos festivalio scenoje – išskirtinis debiutas! Ugningasis fortepijono virtuozas Alexanderis Paley, savo talentu ir charizma nepaliekantis abejingų, šiandien išpildo savo svajonę – debiutuoja jo suburtas ir vadovaujamas ansamblis „Paleasis“. Pavadinimas, be abejo, kildinamas iš įkūrėjo pavardės. Kolektyve muzikuoja 10 žmonių: 5 pučiamaisiais instrumentais, 4 styginiais ir jis pats, pianistas.

Šiuo metu tarp Niujorko, Paryžiaus ir Vilniaus gyvenantis menininkas su džiaugsmu dalinasi įspūdžiais apie jau nuo rudens vykstančias ansamblio repeticijas ir nekantriai laukia susitikimo su publika. „Ne vienadienis projektas, o reguliariai repetuojantis, koncertuojantis ir tobulėjantis ansamblis – tai mano sena svajonė. Labai džiaugiuosi, kad šią svajonę pavyko įgyvendinti būtent Lietuvoje. Subūriau dešimt profesionalių muzikantų, bendraminčių su tikslu scenoje groti gerai pažįstamus, retai atliekamus arba tik kuriamus klasikinės muzikos šedevrus. Ansamblis debiutuoja Pažaislio festivalyje. Pristatysime tris stambius Lietuvos publikai gal dar ir negirdėtus opusus bei vieną nedidelį siurprizą. Labai tikiuosi, kad įsibėgėjęs ir aktyvus „Paleasis“ praturtins profesionalios muzikos gyvenimą ir atras savo klausytojų ratą Lietuvoje bei už jos ribų.“ – sako atlikėjas ir nekantriai laukia pirmojo ansamblio susitikimo su klausytojais.

 

Viso renginio metu rekomenduojama dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

 Renginio trukmė: 1 val. 20 min., 15 min..

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga

Daugiau informacijos: www.pazaislis.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje