Dedikacija dainininkui Dietrichui Fischeriui-Dieskau

Dedikacija dainininkui Dietrichui Fischeriui-Dieskau

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Mažojoje salėje

ROMANAS KUDRIAŠOVAS (baritonas)

GIEDRĖ MURALYTĖ-ERIKSONĖ (fortepijonas)

Programa:

Franz Schubert (1797–1828)

Daina „Rückblick“ Nr. 8 iš vokalinio ciklo „Žiemos kelionė“ (Winterreise)

Daina „Irrlicht“ Nr. 9 iš vokalinio ciklo „Žiemos kelionė“ (Winterreise)

Baladė „Girių karalius“ („Der Erlkönig“) op. 1, D. 328

Richard Wagner (1813–1883) – Volframo arija „O du, mein holder Abendstern“ iš operos „Tannhäuser“ (Brangi vakare žvaigžde)

Wolfgang Amadeus Mozart (1756–1791) – Grafo Almavivos arija „Hai gia vinta la causa… Vedro mentr’io sospiro“ iš operos „Figaro vedybos“ (Le Nozze di Figaro, 1789 m. versija)

Franz Schubert (1797–1828) – Sonata fortepijonui Nr. 9, D-dur, op. 147

Giuseppe Verdi (1813–1901) – Rodrigo di Posos arija „Per me giunto – O Carlo, ascolta“ iš operos „Don Karlas“ (Don Carlo)

Gustav Mahler (1860–1911) – Vokalinis ciklas „Keliaujančio pameistrio dainos“ (Lieder eines fahrenden Gesellen): „Kai mano brangioji ištekės“ (Wenn mein Schatz Hochzeit macht), „Paryčiais ėjau lauku“ (Ging heut Morgen übers Feld), „Man į krūtinę įbestas durklas aštrus“

(Ich hab'ein glühend Messer), „Žydros mano mylimosios akys“ (Die zwei blauen Augen)

Mikalojus Konstantinas Čiurlionis (1875–1911) – Preliudas d-moll, VL 256 iš „Simbolinių garsaeilių“

Gustav Mahler (1860–1911) – Daina „Nun will die Sonn' so hell aufgeh'n“ iš vokalinio ciklo „Dainos apie mirusius vaikus“ (Kindertotenlieder)

Benjamin Britten (1913–1976) – Daina „To see a World...“ iš dainų ciklo „William Blake VII dainos ir patarlės“ (Songs & Proverbs of William Blake VII)

Baritonas ROMANAS KUDRIAŠOVAS operinio dainavimo bakalauro studijas baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, studijas tęsė Hamburgo aukštojoje muzikos ir teatro mokykloje, vėliau – Velso tarptautinėje muzikos akademijoje. (Didžioji Britanija). Jis tobulinosi Georgo Solti „bel canto“ vasaros dainavimo akademijoje Italijoje, dirbo su garsiais vokalo pedagogais meistriškumo klasėse, buvo Londono nacionalinės operos studijos stažuotojas. Solistas puikiai jaučiasi atlikdamas kūrinius nuo baroko iki šiuolaikinės muzikos. Jis sukūrė vaidmenis G. Handelio, J. Rameau, G. Puccini, I. Kalmano, K. Weilio operose bei operetėse. Būdamas Schleswig-Holstein festivalio narys, R. Kudriašovas atliko gausybę baroko bei romantinių oratorijų garsiausiose Europos bei Azijos koncertų salėse.

GIEDRĖ MURALYTĖ-ERIKSONĖ LMTA baigė bakalauro, magistro ir meno aspirantūros studijas. Ji koncertuoja kaip solistė, koncertmeisterė ar kamerinių ansamblių narė Lietuvoje, Prancūzijoje, Italijoje, Graikijoje, Vokietijoje, Suomijoje. Dar studijų metais pradėjo bendradarbiauti su šalies bei užsienio dainininkais. Jos repertuaras labai platus, tačiau daugiausia pianistė gilinasi į B. Britteno vokalinę muziką, vokiečių romantikų bei šiuolaikinę skandinavų muziką. Pianistė surengė svarbius rečitalius Vilniaus rotušėje, Lietuvos nacionalinėje ir Kauno valstybinėje filharmonijose. Jau dešimtmetį G. Muralytė-Eriksonė dirba koncertmeistere LMTA Dainavimo katedroje.

Atlikėjai koncertą dedikuoja Dietrichui Fischeriui-Dieskau – vieno žymiausių XX amžiaus dainininkų atminimui. Vokietijos baritonas labiausiai išgarsėjo kaip austrų kompozitoriaus F. Schuberto dainų ciklo „Žiemos kelias“ (Winterreise) atlikėjas, kuris žinomu tapo po Antrojo pasaulinio karo ir buvo pripažintas kaip vienas geriausių savo kartos lyrinių balsų. Britų kompozitorius B. Brittenas asmeniškai paprašė D. Fischerio-Dieskau atlikti jo „Karo rekviem“ (War requiem). Baritonas žymus dėl Vokietijos muzikos kūrinių balsui ir fortepijonui interpretacijų. Buvęs kariškis D. Fischeris-Dieskau buvo dažnas svečias Berlyno, Vienos, Londono ir Niujorko operos teatruose.Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 6 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga.

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
UAB „TIKETA“ informuoja, kad atsižvelgiant į 2020-02-26 šalyje paskelbtą ekstremalią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės bei į su tuo susijusius valstybės institucijų bei pareigūnų priimtus sprendimus, nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. bilietų į renginius pirkėjai bus registruojami, papildomai renkant šiuos asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, nuolatinės gyvenamosios vietos adresą. Asmens duomenų rinkimo tikslas - COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimas. Asmens duomenų saugojimo terminas – ne ilgiau kaip 21 diena po renginio, į kurį buvo pirkti bilietai, įvykimo dienos. Įsigydamas bilietus, bilietų pirkėjas patvirtina, jog sutinka kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu bei sutinka, kad minėti asmens duomenys gali būti perduoti:
  1. Renginio, į kurį bilietai buvo pirkti, organizatoriui;
  2. Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Vido Bareikio akustinis turas PO KAUKE

Vido Bareikio akustinis turas PO KAUKE

  • Rokiškis, Rokiškio kultūros centras
  • Spalio 22 d., 18:00 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 4 val. 51 min.
9,12 € 15,20 €
Pirkti
Klaipėdos jaunimo teatras „Kontrabosas“ (rež. V. Masalskis) / KJT

Klaipėdos jaunimo teatras „Kontrabosas“ (rež. V. Masalskis) / KJT

  • Klaipėda, Klaipėdos dramos teatras, Teatro g. 2
  • Spalio 22 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 5 val. 40 min.
6,00 € 10,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje