Devilstone 2019

Devilstone 2019

Pasirodymai:

07.11

ketvirtadienis


11:00

Devilstone 2019 Bilietas galioja visoms keturioms festivalio dienoms

Anykščiai, Dainuvos slėnis

nuo 61,80 €

Devilstone yra inovatyvus bei spalvingas alternatyvios muzikos festivalis po atviru dangumi. Festivalio muzika išsiskiria žanrų įvairove: kokybiškas, madingas rokas derinamas su ekstremaliu metalu ir originalaus skambesio elektronika. Tai vieta, provokuojanti pozityvumą bei dovanojanti daug muzikinių ir meninių atradimų.

 

Nuo 2009 m. Devilstone tradiciškai vyksta vidurvasarį Anykščiuose. Įsikūręs magiškame Dainuvos slėnyje ant upės kranto, Devilstone žengia ir į miesto erdves, o koncepciją nuolat papildo naujomis idėjomis. Festivalio programoje klesti kūrybiškumas, akį traukiantys sprendimai bei daug galimybių saviraiškai.

 

Devilstone muzika keturias dienas skamba penkiose scenose. Atlikėjų sąraše – 50+ grupių ir muzikinių projektų iš Europos šalių, tolimesnių pasaulio kraštų bei Lietuvos. Kaip visada, su džiaugsmu pristatoma ir tai, kas aktualu Baltijos regiono alternatyvioje scenoje. Festivalis prikausto ir vizualiniais tarpdisciplininio meno efektais, kuriuos įkūnija drąsios parodos, performansai, kino seansai ir kiti kūrybiški akcentai.

 

Devilstone – tai kūrybinės laisvės ir rokenrolo kurortas, kurio atmosfera įkvepia saviraiškai ir transliuoja alternatyvios kultūros žavesį.

Atlikėjai:

Renginio trukmė: 80 val.

Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 12 metų).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: TAIP.

Renginio organizatorius: ALT Events, Asociacija.

Daugiau informacijos: www.devilstone.net

Draudžiama įsinešti: alkoholiniai gėrimai, gėrimai stiklinėje taroje, pirotechnika, degios, sprogstamos medžiagos, narkotinės medžiagos, bet kokie ginklai ar sužaloti galintys daiktai.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Bani Folk Band

Bani Folk Band

  • Kaunas, Sakramento kiemelis
  • Birželio 27 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 12 val. 51 min.
12,00 € 20,00 €
Pirkti
Vilniaus „FK Riteriai“ futbolo klubo varžybos A lygoje Vilniaus „FK Riteriai“ - Kauno „Stumbras“

Vilniaus „FK Riteriai“ futbolo klubo varžybos A lygoje Vilniaus „FK Riteriai“ - Kauno „Stumbras“

  • Vilnius, Lietuvos futbolo federacijos stadionas
  • Birželio 29 d., 20:00 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
2 d. 11 val. 21 min.
1,80 € 3,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
MASHINA VREMENI @KLAIPĖDA

MASHINA VREMENI @KLAIPĖDA

Galioja iki: 07-31

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje