DIALOGO ŽAVESYS

DIALOGO ŽAVESYS

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

MAŽOJOJE SALĖJE

 Atlikėjos:

AUŠRA LIUTKUTĖ (sopranas)

GIEDRĖ GABNYTĖ (fortepijonas)

Programoje:

Georg Friedrich Händel – Izraelietės arija iš oratorijos „Samsonas“

Georg Friedrich Händel – Adžilėjos arija iš operos „Teseo“

Georg Friedrich Händel – 2 sonatinos klavyrui (d-moll, a-moll)

Giuseppe Torelli – Arietė „Tu lo sai“

Alfredo Catalani – Wally arija iš operos „Wally“

Georg Friedrich Händel – Siuita klavyrui Nr. 1 B-dur (Preliudas, Arija su variacijomis, Menuetas)

Ernesto de Curtis – Daina „Non ti scordar di me!“

Vincenzo de Crescenzo – „Rondine al Nido“

Cesare Andrea Bixio – „Serenata malinconica“

Ruggero Leoncavallo – „Mattinata“

 

Dainininkė Aušra Liutkutė ir pianistė Giedrė Gabnytė klausytojus kviečia į koncertinę programą, kurioje jungiami keli žanrai: nuo operų arijų, sonatinų, siuitų klavyrui iki dainų, romansų. Skirtinga stiliumi bei žanru muzika, pripildyta barokinio puošnumo, elegancijos, derančio su dainos lengvumu ir paprastumu, nepaliks abejingų. Šia programa atlikėjos siekia atskleisti kūrybinio dialogo žavesį ir individualybės raišką.

AUŠRA LIUTKUTĖ – Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Dainavimo katedros lektorė, tarptautinių ir respublikinių konkursų laureatė. Bendradarbiauja su įvairiais kolektyvais: chorais, kvartetais, ansambliais, yra parengusi daugybę koncertinių programų nuo operų arijų iki Vydūno dainų, atliekamų a cappella. Svarbią vietą dainininkės repertuare užima retai atliekami kūriniai, skambantys soliniuose koncertuose, įvairių žanrų projektuose, labdaros renginiuose. A. Liutkutė aktyviai reiškiasi šalies kultūriniame gyvenime, taip pat yra koncertavusi JAV, Liuksemburge, Šveicarijoje, Vokietijoje, Latvijoje, Estijoje, Slovėnijoje, Olandijoje, Baltarusijoje, Rusijoje ir kitur.

GIEDRĖ GABNYTĖ – Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Pedagogikos katedros docentė, socialinių mokslų daktarė, tarptautinių pianistų konkursų laureatė. Stažavosi Zalcburgo aukštojoje muzikos ir vaizduojamojo meno mokykloje „Mozarteum“ (Austrija), profesoriaus A. Lozonczy fortepijono klasėje, tobulinosi meistriškumo kursuose Vokietijoje, Suomijoje, Austrijoje pas profesorius K. H. Kämerlingą, J. Riberrą, L. Kostecky. Šiuo metu aktyviai reiškiasi labai skirtinguose, tačiau vienas kitą papildančiuose amplua. G. Gabnytė yra parengusi nemažai mokslinių publikacijų, monografiją, nuolat dalyvauja tarptautinėse mokslinės konferencijose, taip pat yra įvairių meninių ir mokslinių projektų Lietuvoje ir už jos ribų dalyvė. Pianistės veikloje reikšmingą vietą užima muzikavimas įvairiuose fortepijoniniuose – duete, trio, kvartete – ir kitų sudėčių kameriniuose ansambliuose.

 Viso renginio metu privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

 Renginio trukmė: 1 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje