DIKSILENDO „DIXXBAND“ KONCERTAS „NUSKRAIDINK MANE Į DIKSILENDO ŠALĮ!“

DIKSILENDO „DIXXBAND“ KONCERTAS „NUSKRAIDINK MANE Į DIKSILENDO ŠALĮ!“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Atlikėjai:

KRISTINA SVOLKINAITĖ (vokalas)

RAIMUNDAS ARNAŠIUS (trimitas)

TOMAS RAZMUS (tenorinis ir sopraninis saksofonai)

REMIGIJUS TERMINAS (trombonas)

MANTAS LIUTIKAS (fortepijonas)

MINDAUGAS PAULIKAS (gitara)

NERIJUS ARDZEVIČIUS (kontrabosas)

EVALDAS ANZIULIS (mušamieji)

EDAS MATULAITIS ir EDITA KRIAUČIŪNAITĖ (svingo šokių klubo „All That Swing“ šokėjai)

Kauno diksilendas „DixXband“ visus džiazo muzikos gurmanus maloniai kviečia į savo pirmajį sezono koncertą – „Nuskraidink mane į diksilendo šalį“. Improvizacijų, išraiškingų melodijų bei ritmų vakare skambės Naujojo Orleano, Čikagos, „Hot Jazz“ stilių muzika ir pašėlę Lindihopo šokiai svingo ritmu. Kartu su „DixXband“ scenoje išvysite aksominio balso džiazo atlikėją Kristiną Svolkinaitę bei žaismingus svingo šokio meistrus iš svingo šokių klubo „All That Swing“.

Kauno diksilendas „DixXband“ – 2001 m. susikūręs džiazo ansamblis, grojantis diksilendo, „New Orleans Jazz“, svingą bei šiuo metu populiarią muziką. Diksilendo pasirodymus galima pamatyti įvairiose vietose – koncertų salėse, miestų ir privačiose šventėse. Grupė yra koncertavusi įvairiuose renginiuose Lietuvoje ir užsienyje. Diksilendo muzikos klausėsi Prancūzijos, Lenkijos, Latvijos, Ukrainos, Estijos muzikos festivalių ir klubų lankytojai. Dalyvavo džiazo festivaliuose, koncertuose: „Džiazo dienos Tauragėje 2017“ („Jam session“), „Kaunas jazz“ „Džiazo gatvė 2017“ (kartu su „The BrassBees“), „Rybnik Jazz Festiwal 2015“ Lenkijoje, „Starptautiskais diksilendu mūzikas festivāls 2014“ Latvijoje, „Baszta Jazz Festiwal 2011“ Lenkijoje, „XVI Klaipėdos Pilies džiazo fetivalis 2010“, „Birštonas Jazz 2010“, „Birštonas Jazz 2008“, „Euro jazz 2007“, „Rueil-Malmaison“ Prancūzijoje, „Vilnius City Jazz 2007“ („Jam session“), „Vinicos džiazo festivalis 2006“ Ukrainoje, „Mazurian Jazz Fiesta - Gizycko 2006“ (Lenkija), diksilendo muzikos festivalyje „Druskininkai band 2006“, diksilendų ir bigbendų festivalis „Vilnius Band 2003“. 2007 m. „Euro Jazz“ festivalyje-konkurse (Prancūzija) grupė buvo apdovanota „Gand Prix“ prizu už Europos Sąjungos himno atlikimą „New Orlean Jazz“ stiliumi bei tapo publikos prizo laimėtoja. Įrašytos dvi kompaktinės plokštelės – „Teisingos muzikos dozė“ ir „SingSwing“.

Kristina Svolkinaitė – Baltijos šalių džiazo vokalistų konkurse „Sony Jazz Stage“ laimėjo „Grand Prix“ Baltijos (Latvija) ir dvi antrąsias vietas Estijos („Nomme Jazz“) bei Lietuvos („Jazz voices“) tarptautiniuose konkursuose. 2008 m. dainininkei atiteko antroji vieta tarptautiniame džiazo vokalisčių konkurse „Lady Summertime“ Suomijoje ir „Jazz voices“ konkurso „Grand Prix“. K. Svolkinaitė su įvairiais kolektyvais pasirodė daugelyje Lietuvos festivalių, tarp jų: „Kaunas Jazz“, „Vilnius City Jazz“, Kristupo vasaros festivalyje. K. Svolkinaitės klausėsi ir Turkijos džiazo klubo „Nardis Jazz“ publika. Atlikėja studijavo Klaipėdos universitete, LMT ir Prince Claus konservatorijoje Olandijoje. Ji bendradarbiauja su diksilendu „DixXband“, yra operos „Geros dienos“ solistė, 2002–2011 me. buvo nuolatinė Šiaulių bigbendo solistė, yra VDU Muzikos akademijos džiazo vokalo dėstytoja.

„All That Swing“ – tai lindihopo šokių klubas, daugelį metų puoselėjantis svingo kultūrą Kaune. Lindihopas yra gyvybingas, laisvas ir socialus šokis, išsiskiriantis pakilia nuotaika bei trykštančia retro dvasia. Lindihopo šokėją atpažinsi iš šypsenos – nes lindihopą šokti gera! Klubo mokytojai Edas ir Edita yra tikri lindihopo atstovai, kasdien gyvenantys su svingo muzika, šokiais bei kultūra, pasiruošę papuošti muzikos kūrinius autentiškais, linksmais bei įtraukiančiais šokių žingsneliais.

Koncerto organizatorius:

Raimundas Arnasius

Tel. +370 686 47828

El. paštas dixxband@gmail.com

Svetainė www.dixxband.lt

https://www.facebook.com/DixXband

Atlikėjai:

Renginio trukmė: 2 val., 1 pertrauka 20 min..

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga.

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Vaikams „Apie meilę, karą ir kiškio kopūstus“ rež. Aidas Giniotis Teatras ATVIRAS RATAS I Vilniaus miesto teatras

Vaikams „Apie meilę, karą ir kiškio kopūstus“ rež. Aidas Giniotis Teatras ATVIRAS RATAS I Vilniaus miesto teatras

  • Palanga, RAMYBĖ, kultūros centras. Vytauto g. 35
  • Liepos 21 d., 16:00 val.
  • Trukmė: 50 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 19 val. 20 min.
6,00 € 10,00 €
Pirkti
Kristupo festivalis: KARAVAN FAMILIA

Kristupo festivalis: KARAVAN FAMILIA

  • Vilnius, VU botanikos sodo Vingio skyriuje
  • Liepos 18 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 2 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
2 d. 17 val. 38 min.
9,10 € 18,20 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
GAMEON'19 bilietas 2 D.@Litexpo

GAMEON'19 bilietas 2 D.@Litexpo

Galioja iki: 08-31

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje