Domantas Razauskas, Saulius Petreikis ir vienas gimtadienis

Domantas Razauskas, Saulius Petreikis ir vienas gimtadienis

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Dėmesio! Į renginį bus įleidžiami tik galiojantį „Galimybių pasą“ turintys klausytojai.
Įsigydami bilietą, patvirtinate, kad renginio dieną turėsite galiojantį „Galimybių pasą“.
„Galimybių paso“ nepateikusiems klausytojams, pinigai už bilietus nebus grąžinami.

 

RENGINYS IŠ LAPKRIČIO 15 DIENOS PERKELIAMAS Į KOVO 21 DIENĄ 18:00 VAL. IR VĖL PERKELTAS Į BIRŽELIO 30 DIENĄ 19:00 VAL IŠ ŠV KOTRYNOS BAŽNYCIOS Į VASAROS TERASĄ. Bilietai perkeltiems renginiams galios tie patys, jų keisti nereikia. jei netinka nauja renginio data, jums reikia kreiptis į renginio organizatorių el. paštu vitalijus@gme.lt ir jums bus suteiktas kuponas.

RENGINYS IŠ GEGUŽĖS 5 DIENOS 19:00 VAL. PERKELIAMAS Į LAPKRIČIO 15 DIENĄ 18:00 VAL. Bilietai perkeltiems renginiams galios tie patys, jų keisti nereikia. jei netinka nauja renginio data, jums reikia kreiptis į renginio organizatorių el. paštu vitalijus@gme.lt ir jums bus suteiktas kuponas.

Domantas Razauskas, Saulius Petreikis ir vienas gimtadienis

            

Po kelių bandymų atšvęsti gimtadienį scenoje, to padaryti nepavyko. Tiek 2020 metų, tiek 2021 metų kovą praleidome karantine. Tad ir planuoti Domanto gimtadieniai vis kėlėsi į ateitį. Organizatoriai viliasi, kad šis perkėlimas bus paskutinis ir koncertas pagaliau įvyks. O gimtadienį galima atšvęsti ir vėliau! Svarbu teisingi draugai scenoje!

Kartu su Domantu scenoje gros ilgamečiai draugai Saulius Petreikis, Nerijus Bakula, Darius Žvirblis, kad eiles skaitys Vytautas Stankus, kad dar pasveikinti užlips... Na, kitus vardus jos taria labai tyliai, matyt nori palikti siurprizo džiaugsmo. Viena aišku - gresia jaukus akustinis koncertas su tais, su kuriais norisi susitikti. Vieną gimtadienį, kad ir kiek vėliau.

Ta diena, turėjusi būti  2020 metų kovo 24 diena, po to perkelta į 2020 metų gegužės 5 d., 19:00, po to ir vėl perkelta į 2020 m. lapkričio 15 d., 18:00 val. ir, galiausiai, apsisukus metams, norėjome  susitikti 2021 m. kovo 21 d., tačiau viskas keliasi į:

2021 metų birželio 30 d., 19:00, Vasaros terasoje Vilniuje (Vilniaus g. 39).

 

 Atlikėjai:

Vytautas Stankus

Darius Žvirblis

Nerijus Bakula

Saulius Petreikis

Domantas Razauskas

Renginio trukmė: 2 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 7 metų imtinai).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Geros muzikos ekspertai, VšĮ

Daugiau informacijos: www.gme.lt 868584897;vitalijus@bardai.lt.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje