Duetas „Sielos ūsai“

Duetas „Sielos ūsai“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Nori eiti į šį renginį pigiau? Riboto kiekio pigesni bilietai tik Pramogaukit.lt!

Norintys pakutenti subtiliausius savo sielos kampelius laukiami dueto “Sielos Ūsai” koncerte. Sielos Ūsai turėdami visą pasaulio laiką, neskuba pasirašyti po stiliumi, kurį po to reikėtų atstovauti. Savo muziką vadindami dainomis, vis dėto šypteli, kad stilius greičiausiai turėtų vadintis “nepopuliari populiarioji muzika”. Grupės branduolys - Vytautė Pupšytė ir Vytis Smolskas. Vytis - spalvinga, charakteringa ir kiek ekscentriška muzikinė figūra Lietuvoje, puikiai atpažįstama sintezatorių ir kitų klavišinių instrumentų skambesy, jų dinamikoj. Vytautė - savininkė unikalaus balso ir ypatingai jautrios pasaulėjautos, kuri tobulai atsispindi jos dainavime ir kuriamose dainose. Taigi sumaišę savo mintis ir asmenybes muzikoje, Vytis ir Vytautė išgavo gana įdomų, intymų ir jaudinantį kokteilį, kurį kviečia gerti savo ausimis ir akimis.

“Siela - tai kas mes esame, ūsai - tai, kas manome esą. Mūsų muzika - tai kuo mes tapome būdami ir vienu, ir kitu”, - sako Vytis ir Vytautė.Atlikėjai:

Sielos ūsai

Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Dvimiesčio kulka, VšĮ.

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje