DUO DOYENNE

DUO DOYENNE

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Koncertas perkeltas iš kovo 30 d. Bilietai galioja.

ANNA SZAŁUCKA (fortepijonas, Lenkija)

MONIKA MAŠANAUSKAITĖ (fortepijonas)

Programoje

Claude Debussy – „Mažoji siuita“ keturioms rankoms L 65

Maurice Ravel – „Ma mère l'Oye“ siuita keturioms rankoms

Sergej Rachmaninov – Siuita dviem fortepijonams Nr. 1 g-moll, op. 5

ANNA SZAŁUCKA yra viena įdomiausių jaunosios kartos lenkų pianisčių, išsiskirianti savo muzikalumu bei ypatingu virtuoziškumu. Ji baigė bakalauro studijas Gdansko Stanislavo Moniuškos muzikos akademijoje, prof. Waldemaro Wojtalo klasėje. Vėliau studijavo Vienoje – Universität für Musik und Darstellende Kunst, prof. Stefano Vladaro klasėje bei Londono karališkojoje muzikos akademijoje pas prof. Ianą Fountainą. Baigusi studijas, A. Szałucka šioje akademijoje pradėjo dirbti dėstytoja.

2016 m. pianistė debiutavo prestižinėje „Wigmore Hall“ salėje Londone. Taip pačiais metais ji laimėjo pirmąją premiją bei visus spec. prizus III Talino tarptautiniame pianistų konkurse. A. Szałucka taip pat pelnė daugelio kitų konkursų laurus, tarp kurių: „Young Pianists Forum“ bei „Arthur Rubinstein in Memoriam“ konkursai Lenkijoje.

A. Szałucka aktyviai koncertuoja visame pasaulyje, bendradarbiaudama su tokiomis organizacijomis, kaip „The National Fryderyk Chopin Institute“, „Wiener Beethoven Gesellschaft“, „The Arthur Rubinstein International Music Foundation“, „The Worshipful Company of Musicians“. Jos įrašus transliuoja tokios radijo stotys, kaip BBC Radio 3, BBC Radio 4 ir Classic FM.

Atlikėja koncertavo kaip solistė su Estijos nacionaliniu simfoniniu orkestru, Lenkijos radijo simfoniniu orkestru, „Worthing“ simfoniniu orkestru, „Sinfonia Baltica“ bei „Pomeranian Philharmonics“ orkestrais.

A. Szałucka tobulinosi meistriškumo pamokose su pasaulyje žymiais muzikais, tarp kurių Pierre-Laurent Aimard, Imogen Cooper, Steven Isserlis, Lee Kum-Sing, Andrzej Jasiński, Paul Roberts bei daugelis kitų.

Pianistė MONIKA MAŠANAUSKAITĖ yra tarptautinių meistriškumo kursų bei festivalio „Kaunas Piano Fest“ meno vadovė bei įkūrėja. Kaip solistė ji pasirodė su Kauno miesto simfoniniu orkestru bei Licėjaus jaunimo orkestru Barselonoje. 2019 m. M. Mašanauskaitė gavo Lichtenšteino tarptautinės muzikos akademijos stipendiją. 2016 m. atlikėja laimėjo 1-ąją vietą konkurse „Joventuts Musicals de Vilafranca del Penedès“ Katalonijoje. Šiuo metu ji studijuoja pas prof. Normaną Beedie Karališkojoje Škotijos konservatorijoje. 2014 m. įstojo į Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, prof. Zbignevo Ibelhaupto klasę. Nuo 2015 m. pianistė vienerius metus mokėsi Barselonos licėjaus konservatorijoje pas prof. Stanislavą Pockekiną. Vėliau studijas perkėlė į Glazgą, kur 2018 m. Karališkojoje Škotijos konservatorijoje įgijo bakalauro laipsnį, studijuodama profesorių Aarono Shoro ir Fali Pavri klasėse. Už pasiekimus tarptautiniuose konkursuose pianistei įteikti Lietuvos Respublikos Prezidentų Dalios Grybauskaitės ir Valdo Adamkaus padėkos raštai.

Koncerto organizatorius:

VšĮ Muzikos kodas

El. p. muzikoskodas@gmail.comRenginio trukmė: 2 val., 1 po 15 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
UAB „TIKETA“ informuoja, kad atsižvelgiant į 2020-02-26 šalyje paskelbtą ekstremalią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės bei į su tuo susijusius valstybės institucijų bei pareigūnų priimtus sprendimus, nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. bilietų į renginius pirkėjai bus registruojami, papildomai renkant šiuos asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, nuolatinės gyvenamosios vietos adresą. Asmens duomenų rinkimo tikslas - COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimas. Asmens duomenų saugojimo terminas – ne ilgiau kaip 21 diena po renginio, į kurį buvo pirkti bilietai, įvykimo dienos. Įsigydamas bilietus, bilietų pirkėjas patvirtina, jog sutinka kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu bei sutinka, kad minėti asmens duomenys gali būti perduoti:
  1. Renginio, į kurį bilietai buvo pirkti, organizatoriui;
  2. Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

PRAMOGAUKIT.LT SPORTO LOŽĖ.  LKL: Vilniaus RYTAS - Kauno ŽALGIRIS

PRAMOGAUKIT.LT SPORTO LOŽĖ. LKL: Vilniaus RYTAS - Kauno ŽALGIRIS

  • Vilnius, Siemens arena
  • Spalio 25 d., 17:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 10 val. 32 min.
13,20 € 22,00 €
Pirkti
PRAMOGAUKIT.LT SPORTO LOŽĖ. FIBA Čempionų lygos rungtynės: Vilniaus „Rytas“ - Atėnų „Peristeri“

PRAMOGAUKIT.LT SPORTO LOŽĖ. FIBA Čempionų lygos rungtynės: Vilniaus „Rytas“ - Atėnų „Peristeri“

  • Vilnius, Siemens arena
  • Spalio 27 d., 19:30 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 10 val. 48 min.
9,60 € 16,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje