Dviejų dienų Tauragės festivalis

Dviejų dienų Tauragės festivalis

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

BILIETŲ KIEKIS RIBOTAS! BILIETAI BRANGS!

Premjera! To dar nebuvo!

Pirmą kartą Tauragės miestas kviečia į dviejų dienų muzikos festivalį, vyksiantį rugpjūčio 28-29 dienomis, Tauragės vasaros estradoje! Didžiulis būrys žymiausių Lietuvos atlikėjų džiugins įvairaus muzikos žanro mėgėjų ausis!

Pirmąją festivalio dieną, rugpjūčio 28 d., penktadienį, scenoje žibės tokie populiarios muzikos grandai kaip - visuomet valiūkiška Natalija Bunkė, jau šlageriais tapusių dainų atlikėjas Vytautas Šiškauskas, grupė Žemaitukai, scenos princas Rytis Cicinas ir šmaikščioji Donalda! Spalvinga ir melodinga šventė - garantuota!

Antroji diena, rugpjūčio 29 d., šeštadienis bus skirta jaunesniosios kartos atlikėjams, nes Vasaros estradą šturmuos hiphopo, trapo ir elektroninės muzikos atstovai.

Reperis Mad Money su standartus laužančiais tekstais, elektroninės muzikos hitų kūrėjas Jovani su atlikėja Jessica Shy ir populiarumo rekordus mušantis, trap'o kultūros kūrėjas Lietuvoje OG VERSION!Renginio trukmė: 10 val.

Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Geras, centras-klubas

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
UAB „TIKETA“ informuoja, kad atsižvelgiant į 2020-02-26 šalyje paskelbtą ekstremalią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės bei į su tuo susijusius valstybės institucijų bei pareigūnų priimtus sprendimus, nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. bilietų į renginius pirkėjai bus registruojami, papildomai renkant šiuos asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, nuolatinės gyvenamosios vietos adresą. Asmens duomenų rinkimo tikslas - COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimas. Asmens duomenų saugojimo terminas – ne ilgiau kaip 21 diena po renginio, į kurį buvo pirkti bilietai, įvykimo dienos. Įsigydamas bilietus, bilietų pirkėjas patvirtina, jog sutinka kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu bei sutinka, kad minėti asmens duomenys gali būti perduoti:
  1. Renginio, į kurį bilietai buvo pirkti, organizatoriui;
  2. Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Graikas Zorba

Graikas Zorba

  • Klaipėda, ŽVEJŲ RŪMAI, Klaipėdos m. kultūros centras, Taikos pr. 70
  • Rugsėjo 25 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 0 val. 50 min.
6,00 € 10,00 €
Pirkti
KOK CLASSIC - 3

KOK CLASSIC - 3

  • Vilnius, COZY by Siemens arena
  • Rugsėjo 26 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 4 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 4 val. 24 min.
14,00 € 20,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje