DVIESE MUZIKOJE

DVIESE MUZIKOJE

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

DMITRI LEVKOVICH (fortepijonas, JAV)

AGNĖ RADZEVIČIŪTĖ (fortepijonas, JAV)

Programa:

Frédéric Chopin – Barkarolė Fis-dur, op. 60

Maurice Ravel – „Undinė“ iš siuitos „Nakties Gasparai“

Frédéric Chopin – Polonezas fis-moll, op. 44

Franz Schubert – „Allegro“ a-moll, „Lebensstürme“ („Gyvenimo audros“) D. 947

Felix Mendelssohn-Bartholdy – „Andante ir Allegro Brillant“, op. 92

Sergej Prokofjev – Sonata Nr. 6, A-dur, op. 82

Piotr Čaikovskij – 3 pjesės iš siuitos „Spragtukas“ dviem fortepijonams, op. 71

Ferenc Liszt, Vladimir Horowitz – „Vengriškoji rapsodija Nr. 2, cis-moll, S. 244/2

„Ypatingu jautrumu, įtaigumu išsiskirianti“ pianistė Agnė Radzevičiūtė džiugina klausytojus „nuoširdžia ir prasminga“ interpretacija („7 meno dienos“), o jos pasirodymai jau buvo transliuojami gyvai iš Lietuvos nacionalinės filharmonijos ir Paryžiaus salių „Mezzo TV“, Europos klasikinės muzikos kanalu.

Pianistė debiutavo užsienyje jau dešimties metų, koncertinio turo metu Šveicarijoje. Nuo tada ji koncertavo Belgijoje, Izraelyje, JAV, Kanadoje, Lenkijoje, Prancūzijoje, Rusijoje, Suomijoje, Vokietijoje. Ji atliko W. A. Mozarto, F. Chopino fortepijoninius koncertus kartu su Lietuvos kameriniu, Kauno simfoniniu, Šv. Kristoforo kameriniu, Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos, „Chagrin Valley Studio“ (JAV) orkestrais, koncertavo ir atliko rečitalius žymiose salėse: „Greenfield Hall“, „Neidorff-Karpati Hall“, „Harvard Club“, „Metropolitan Museum of Art“, „Salmagundi Club“, Kosciuškos fondo Niujorke, taip pat Lietuvos ambasadoje Vašingtone.

Už aktyvią koncertinę veiklą ir Lietuvos garsinimą užsienyje, pianistė buvo apdovanota Lietuvos Prezidento, Švietimo ministerijos padėkomis.

A. Radzevičiūtė yra tuzino tarptautinių konkursų laureatė ir prizininkė, F. Chopino tarptautinio konkurso jauniesiems pianistams Lenkijoje nugalėtoja, Karalienės Mortos premijos laureatė, T. Kosciuškos Chopino tarptautinio konkurso Niujorke prizininkė, Niujorko tarptautinio konkurso finalistė, „Fontainebleau“ festivalyje Prancūzijoje pelniusi „Prix de Piano“ apdovanojimą.

Atlikėja dėkinga M. Rostropovičiaus, M. Sogny fondams suteikusiems galimybę aktyviai koncertuoti ir tobulėti nuo ankstyvų metų. Nuo 2011 m. pianistė gyvena Niujorke, JAV, kur įgavo bakalauro ir magistro laipsnius „Manhattan School of Music “ konservatorijoje.

Ukrainoje gimęs, Kanados ir Izraelio pilietybes turintis, bet Jungtinėse Amerikos Valstijose gyvenantis pianistas Dmitrijus Levkovičius ne kartą pelnė kritikų liaupsių. Dienraščio „Frankfurter Allgemeine Zeitung“ muzikos apžvalgininkas rašė apie jo „neeilinį meninį rafinuotumą“, o žurnalas „American Record Guide“ pažymėjo, kad atlikėjas „suvokia muziką kur kas geriau negu dauguma jaunų pianistų“, o jo kurta muzika, pasak interneto leidinio „Broad Street Review“, pasižymi „širdimi išjaustomis melodijomis ir ryškiomis emocijų bangomis“.

D. Levkovičius groti fortepijonu mokėsi pas Sergejų Babajaną, o kompozicijos – Curtis muzikos institute Filadelfijoje. Jis yra laimėjęs 20 tarptautinių konkursų Vokietijoje, Kinijoje, Portugalijoje, Italijoje ir JAV. Be to, kelis kartus jam buvo skirti publikos simpatijų prizai ir ypatingieji konkursų apdovanojimai, pavyzdžiui, už geriausią F. Chopino kūrinių atlikimą.

Pianistas yra koncertavęs ne vienoje pasaulinio garso scenoje: Frankfurto Senojoje operoje, Berlyno filharmonijos didžiojoje salėje, Pekino nacionaliniame menų centre, Gulbekiano fondo salėje Lisabonoje, Eliziejaus laukų teatre Paryžiuje ir Niujorko „Carnegie Hall“. Jam teko skambinti su Klivlendo, Kinijos nacionaliniu, Dresdeno filharmonijos, Gulbekiano, Marijos teatro ir daugeliu kitų žymių orkestrų.

Už 2016 m. išleistą Sergejaus Rachmaninovo 24 preliudų įrašą D. Levkovičius pelnė „International Classical Music Award“ nominaciją.Renginio trukmė: 2 val., 1 pertrauka po 20 min..

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga.

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
UAB „TIKETA“ informuoja, kad atsižvelgiant į 2020-02-26 šalyje paskelbtą ekstremalią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės bei į su tuo susijusius valstybės institucijų bei pareigūnų priimtus sprendimus, nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. bilietų į renginius pirkėjai bus registruojami, papildomai renkant šiuos asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, nuolatinės gyvenamosios vietos adresą. Asmens duomenų rinkimo tikslas - COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimas. Asmens duomenų saugojimo terminas – ne ilgiau kaip 21 diena po renginio, į kurį buvo pirkti bilietai, įvykimo dienos. Įsigydamas bilietus, bilietų pirkėjas patvirtina, jog sutinka kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu bei sutinka, kad minėti asmens duomenys gali būti perduoti:
  1. Renginio, į kurį bilietai buvo pirkti, organizatoriui;
  2. Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Vido Bareikio akustinis turas PO KAUKE

Vido Bareikio akustinis turas PO KAUKE

  • Rokiškis, Rokiškio kultūros centras
  • Spalio 22 d., 18:00 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 4 val. 14 min.
9,12 € 15,20 €
Pirkti
Klaipėdos jaunimo teatras „Kontrabosas“ (rež. V. Masalskis) / KJT

Klaipėdos jaunimo teatras „Kontrabosas“ (rež. V. Masalskis) / KJT

  • Klaipėda, Klaipėdos dramos teatras, Teatro g. 2
  • Spalio 22 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 5 val. 3 min.
6,00 € 10,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje