Džiazo festivalis „Nida Jazz Maratonas 2018“

Džiazo festivalis „Nida Jazz Maratonas 2018“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Rugpjūčio 3 d., penktadienis

Koncerto vieta: Nidos švyturys, 20.30 val.

1.KK Pearls (Poland)

www.krzysztofkobylinski.com

http://www.krzysztofkobylinski.com/video.html

Krzysztof Kobyliński - lenkų kompozitorius, pianistas, kelių džiazo, etninės, neoklasikinės ir elektroninės muzikos albumų autorius. Etno - džiazo festivalio "Palmjazz" įkūrėjas ir prodiuseris bei “Jazovia Centre” direktorius Gliwice mieste, Lenkijoje.

“KK Pearls” - tai tarptautinė Krzysztofo Kobylińskio grupė, kurią sudaro, be lyderio: Rivka Shabi (vokalas), Dima Gorelik (gitara), Waldemar Lindner (mušamieji) ir Edi Sanchez (bosinė gitara).

Jų atliekama muzika puikiai išreiškia daugiakultūriškumą, atsiradusį dėl menininkų įvairių šaknų ir jų meno šaltinių. Lyderio kompozicijos palieka muzikantams plačią erdvę improvizacijai, kurios metu atkuriamos įvairios meno vizijos. Aistra, susijusi su subtilia technika, leidžia Dimai Gorelikui laisvai improvizuoti Ukrainos ir Artimųjų Rytų motyvais. Įdomu yra tai, kad jo grojimas gitara organiškai dera su Edi Sanchez, bosinės gitaros meistro iš Kolumbijos, partijomis. Waldemaras Lindneris, etno - džiazo perkusininkas, atlieka ne tik ritmo funkciją, bet yra ir pilnavertė muzikinių kokteilių, kurias sukūrė menininkai, sudedamoji dalis. Kaip pianistas, o čia kaip kompozitorius ir lyderis, Krzysztof Kobyliński intelektualiai išreiškia muzikoje esančias emocijas, suteikdamas melodikai originalių spalvų. O beribis, hipnotizuojantis Reut Rivka Shabi balso žavesys nuskraidina klausytojus į kitą realybę.

2.Ester Rada (Israel)

https://www.youtube.com/watch?v=o-DsniUGuU4

https://www.youtube.com/watch?v=PRMR1TNj694

Ester Rada, iš Etiopjos kilusi Izraeilio dainininkė, kritikų vadinama egzotišku perlu, kurios muzikoje alsuoja džiazo, funk‘o, hip-hop, soul‘o aistringi ritmai.

Savo, kaip dainininkės karjerą ji pradėjo ne scenoje, o kariuomenėje. Neturtingų emigrantų iš Afrikos dukra dainavo kariniame orkestre. Izraelyje ji pirmiausia tapo žinoma kaip televizijos serialų ir teatrų aktorė. Vėliau ji subūrė savo grupę ir koncertuodavo madinguose Tel Avivo klubuose.

2013 metais ji išleido savo pirmąjį mini albumą „Live Happens“, kuris sužavėjo kritikus spalvingų įvairių kultūrų derinimu. Ester buvo nominuota MTV Europos apdovanojimui. Tai atnešėjai tarptautinį pripažinimą. Australijoje, Kanadoje, JAV, Europoje gastroliuojanti žvaigždė pristatoma kaip „naujoji Artimųjų Rytų muzikos siela“, nepriskiria savęs vienai šaliai ar žemynui. Ji laiko save pasaulio piliete, o jos su puikia kolegų komanda, atliekama muzika yra įvairių šalių kultūrų, egzotiškų ritmų fejerverkas, sproginėjantis didžiausių pasaulio festivalių scenose.

Praėjo penkeri metai nuo „Ester Rada“ debiutinio albumo išleidimo, penkeri metai kuriuos ji praleido koncertuodama įvairuose žemynuose. Ji drąsiai ėmėsi kiekvieno įsivaizduojamo etapo: nuo didelių festivalių Prancūzijoje iki Mauricijaus klubo nuo olimpinių žaidynių Rio de Žaneire iki Glastonberio festivalio. Visame pasaulyje ji gauna dėmesio iš svarbiausių žiniasklaidos priemonių (BBC UK, Liberation ir pan.).

Naujasis albumas „Different Eyes“ leis mums pamatyti „Ester Rada“ kitomis akimis, ne sji neria gylyn į soul‘o ir R&B stilius. Ankstesni albumai mums atskleidė visą spalvų paletę Ester muzikinių įtakų, nuo džiazo iki Etiopijos etninės muzikos. Šis albumas pasirinkęs keletą spalvų kviečia pasinerti visa esybe į jas. Ester prodiuseris SHUZ (Yoni Levin) apjungia gyvus instrumentus ir elektroninę muziką į vieną skambesį, pasaulį.

Išskirtinio balso dainininkė, niekda nenuvilianti savo gerbėjų, šiemet su nekantrumu laukiama ir festivalio „Nida Jazz Maratonas 2018” publikos.

Rugpjūčio 4 d., šeštadienis

Koncerto vieta: Nidos švyturys, 20.30 val.

1. Veronika ChiChi Quartet (Lithuania)

https://youtu.be/auZkp3LyNHE

Veronika ChiChi – publikos pamėgta, šarminga ir ambicinga džiazo vokalo meistrė, šiais metais pristato savo tarptautinio kvarteto debiutinį albumą - “Singer of a 1000 faces”. Studijavusi Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje bei Veimaro aukštojoje muzikos mokykloje, Veronika yra tarptautinių džiazo konkursų "Jazz Voices", "Nomme Jazz" ir "Riga Jazz Stage" laureatė. Ji aktyvi džiazo scenos dalyvė, nuolat koncertuojanti su savo kvartetu, retro svingo vokaliniu trio “The Ditties”, duetu su Dmitrij Golovanov. Taip pat koncertavo daugelyje Europos šalių bei JAV, Kinijoje ir Rusijoje su šiuolaikine opera "Geros Dienos!” ir kitais projektais.

Grupės sudėtis: Veronika ChiChi (vokalas), Dmitrij Golovanov (klavišiniai), Heikko Remmel (kontrabosas), Augustas Baronas (mušamieji).

2. The BootyJive (Germany)

https://www.youtube.com/watch?v=1ci_aMag0Cs

Pagaliau Berlyno žvaigždžių grupė „The BootyJive“ pristato muzikinę sąsają tarp Franko Zappa’os ir James’o Brown’o.

„The BootyJive“ sulipdė labai energingą funk‘o ir jazz‘o lidinį, ir sukūrė jaudinantį scenos šou. Po plačiai pripažintų pasirodymų „HIFA“ Harareje, Zimbabvėje, „Drum & Bass“ festivalyje Drezdene ir eilės anšlaginių pasirodymų „Berlins A-Trane“ į kurios bilietai buvo pilnai išparduoti gerokai prieš pasirodymą, grupė išleidžia savo debiutinį albumą „UFO (Unidentified Funky Organisms)“. Šio albumo sporgstančią programą ir atliks muzikantai „Nida Jazz Maratonas 2018“ scenoje uždarydami festivalį.

Grupės sudėtis: Captain Rich (Korkusian saksofonas), Mr. Takaway (tarpžvaigždinė gitara), Fleischer Doria (Wormhole bosinė gitara), Loken Sand (Big Bang mušamieji).

Atlikėjai:

Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 9 metų).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Džiazo namai, VšĮ.

Daugiau informacijos: info@nidajazz.lt.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Bani Folk Band

Bani Folk Band

  • Vilnius, Vasaros terasa
  • Birželio 26 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 19 val. 34 min.
13,80 € 23,00 €
Pirkti
Bani Folk Band

Bani Folk Band

  • Kaunas, Sakramento kiemelis
  • Birželio 27 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
2 d. 19 val. 34 min.
12,00 € 20,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
THE ILLUSIONISTS LIVE

THE ILLUSIONISTS LIVE

PASIBAIGĘS

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje