DŽIAZO PUOTA

DŽIAZO PUOTA

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

DĖMESIO! KEITĖSI KONCERTO LAIKAS. 

XXIV KOMPOZITORIŲ E. GRIEGO (1843–1907) IR M. K. ČIURLIONIO (1875–1911) MUZIKOS FESTIVALIS

Atlikėjai:

PETTER WETTRE TRIO

Petter Wettre (saksofonas, Norvegija)

Johnny Åman (kontrabosas, Suomija)

Francesco Ciniglio (mušamieji, Italija)

 

Žymus Norvegijos džiazo muzikantas ir kompozitorius, net du kartus pelnęs šalies „Grammy“ muzikos apdovanojimus, saksofonininkas Petteris Wettre grįžta į Kauno valstybinę filharmoniją lygiai po dešimties metų! 2012 m. jis koncertavo su britų fortepijono virtuozu Jasonu Rebello, o šįkart filharmonijos scenoje pasirodys su iš Suomijos kilusiu, šiuo metu vienu iš paklausiausių Švedijoje kontrabosininkų Johnny Åmanu bei italų būgnininku, kompozitoriumi, Niujorko Džiulijardo menų mokyklos (JAV) alumnu Francesco Ciniglio. Dinamiškasis trio atliks originalias P. Wettre kompozicijas, tarp kurių skambės keletas numerių specialiai sukurtų šio festivalio koncertui.

Baigęs studijas prestižiniame Berklio muzikos koledže Bostone (JAV), P. Wettre per beveik 30 muzikavimo metų tapo vienu geriausių atlikėjų Norvegijos džiazo scenoje bei pelnė pripažinimą atlikdamas šiuolaikinį džiazą. Jis nuolat koncertuoja įvairiose šalyse, bendradarbiaudamas su garsiais džiazo muzikantais. Šiuo metu saksofono virtuozas gyvena Paryžiuje, kur išleido savo 18-ąjį albumą, simboliškai pavadintą „The last album“. Jame įrašytos baladės – tarsi P. Wettre „gulbės giesmė“, nes, anot atlikėjo, tai išties jo paskutinis albumas, nes muzikantas nusprendė išleisti geriausią savo albumą, būdamas pačioje populiarumo viršūnėje.

Viso renginio metu privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.Renginio trukmė: 1 val. 20 min., 15 min..

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje