Edukacinės dirbtuvės „Juokdarių teatras“

Edukacinės dirbtuvės „Juokdarių teatras“

Pasirodymai:

09-30

trečiadienis


18:30

Edukacinės dirbtuvės „Juokdarių teatras“

Vilnius, Vilniaus teatras Lėlė

nuo 5,50 €

Hamplemanas – vokiškos tradicijos animuojama lėlė-žaislas (vok. hampeln – mostaguoti, mosikuoti (rankomis), mėtyti į šalis kojas, spurdėti; Mann – žmogus). Paprastai ja vaizduojami pajacai, juokdariai, klounai. Hampelmanai būna plokšti, iš kartono arba fanieros: timptelėjus virvelę lėlės rankos ir kojos kyla ir leidžiasi žemyn, sukurdamos šokio įspūdį. Šiais laikais populiariausias Hampelmano suvenyras – Pinokis.

 

Dirbtuvėlėse siūlysime pasigaminti savą hampelmano personažą, kurį galėsite parsinešti namo ir juo linksminti savo bičiulius bei artimuosius.

 

Vilniaus teatro „Lėlė“ kūrybinės „Juokdarių teatro“ dirbtuvės yra skirtos visai šeimai. Dirbtuves veda pripažinti ir žinomi savo sričių lėlininkai, įvairių edukacinių „Lėlės“ programų organizatoriai ir vedėjai: dailininkė butaforė Liljana Janavičienė ir Vilniaus teatro „Lėlė“ aktoriai.Atlikėjai:

Rimas DRIEŽIS

Liljana JANAVIČIENĖ

Vilniaus teatro "Lėlė" aktoriai

Renginio trukmė: 1 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 15 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Vilniaus teatras LĖLĖ

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
UAB „TIKETA“ informuoja, kad atsižvelgiant į 2020-02-26 šalyje paskelbtą ekstremalią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės bei į su tuo susijusius valstybės institucijų bei pareigūnų priimtus sprendimus, nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. bilietų į renginius pirkėjai bus registruojami, papildomai renkant šiuos asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, nuolatinės gyvenamosios vietos adresą. Asmens duomenų rinkimo tikslas - COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimas. Asmens duomenų saugojimo terminas – ne ilgiau kaip 21 diena po renginio, į kurį buvo pirkti bilietai, įvykimo dienos. Įsigydamas bilietus, bilietų pirkėjas patvirtina, jog sutinka kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu bei sutinka, kad minėti asmens duomenys gali būti perduoti:
  1. Renginio, į kurį bilietai buvo pirkti, organizatoriui;
  2. Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje