Edukacinės dirbtuvės „Kino teatras“

Edukacinės dirbtuvės „Kino teatras“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Dėmesio!  Renginio dieną būtinai pasitikrinkite informaciją www.teatraslele.lt dėl galimų renginių atšaukimų ar perkėlimų.

Miriorama - tai judančių pieštų paveikslų reginys arba „kinas iki kino“, buvęs lėlininkų rankose, o šiandien papuolęs į kino kilmės istoriją. XIX a. išpopuliarėjusį įtaisą sudaro ant dviejų ašių įtaisytas piešinio ritinys: sukant rankenėlę parodoma vis nauja piešinio scena - tokiu būdu vykdavo „kino“ demonstravimas.

Dirbtuvėlėse mokysimės nupiešti savo „kiną“ ir pasigaminti mirioramos demonstravimo įtaisą. Susipažinę su miriorama turėsite kuo sau ir kitiems pakeisti ir kompiuterį, ir televizorių, ir kiną...

Vilniaus teatro „Lėlė“ kūrybinės „Kino teatro“ dirbtuvės yra skirtos visai šeimai. Dirbtuves veda pripažinti ir žinomi savo sričių lėlininkai, įvairių edukacinių „Lėlės“ programų organizatoriai ir vedėjai: režisierius ir dailininkas Rimantas Driežis ir Vilniaus teatro „Lėlė“ aktoriai.Atlikėjai:

Rimas Direžis

Vilniaus teatro "Lėlė" aktoriai

Renginio trukmė: 1 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 15 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Vilniaus teatras LĖLĖ

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje