Ekskursija su alaus degustacija: „Dūmų fabrikas“

Ekskursija su alaus degustacija: „Dūmų fabrikas“

Pasirodymai:

Galioja


3

mėn.

Ekskursija su alaus degustacija: „Dūmų fabrikas“

Vilnius, Dūmų fabrikas

nuo 12,00 €

Dūmų fabrikas ir bravoras “Sakiškių alus” kviečia į pažintines ekskursijas su degustacija po industrinį Naujosios Vilnios paveldą šalia Dūmų gatvės.

Dūmų fabrikas ir jame įsikuriantis bravoras “Sakiškių alus” atsidaro Naujosios Vilnios rajone, kuris yra vos 10 km nutolęs nuo Vilniaus senamiesčio.

Naujoji Vilnia, vietinių vadinama Vileika, savo dienas skaičiuoja nuo pirmųjų paminėjimų istorijos šaltiniuose dar XII a., kuomet pirmąją pilį čia pastatė Alšios kunigaikštis, nors pirmieji gyventojai dėl patrauklaus gamtos reljefo ir upių čia kūrėsi dar seniau. Tą žymi čia esantys pilkapiai ir randamos iškasenos.

Visgi ne daug kas žino, jog labiausiai Naująją Vilnią išgarsino čia pradėjusi kurtis pramonė, kurios vienas iš žymiausių vystytojų buvo vokietis Emilis Poselis, kurio sumanumas ir gebėjimai pavertė dabartinį Dūmų fabriką anuomet didžiausia ir pažangiausia dalgių gamykla pasaulyje. Be E. Poselio čia veikė ir kiti dideli fabrikai, o darbuotojai buvo kviečiami iš visos Europos, bet apie tai – ekskursijos metu.

Po pažintinės ekskursijos po buvusio fabriko teritoriją Jūsų laukia 4 skirtingų “Sakiškių alaus” gaminamų alaus rūšių degustacija.

“Sakiškių alus” - modernaus kraftinio alaus mikrobravoras, įkurdintas Vilniaus rajone, Sakiškių kaime 2015m. Meilė ir aistra šiame bravore kuria alų, kurio laukia nuolatiniai gerbėjai ne tik Lietuvoje, bet ir daugelyje Europos šalių. Mikrobravoras per 5-is savo veiklos metus 3 kartus pasaulio alaus gurmanų yra išrinktas geriausiu Lietuvos alaus gamintoju, gaminančiu aukščiausios kokybės produkciją.

Bravoro vizijoje - modernus alus. Skonis - svarbiau už tradicijas. Jei  žmogus paragavęs Sakiškių alaus maloniai nustemba, aludaris mano, kad jam pavyko. Noras nustebinti alaus mėgėją bravorui yra aukščiau visko. Sakiškių alus - neefiltruotas, nepasterizuotas. 

DĖMESIO! Vartodami alkoholį, rizikuojate savo sveikata, šeimos ir visuomenės gerove. Remiantis Lietuvos Respublikos alkoholio kontrolės įstatyme įtvirtintu draudimu, alkoholio kaina nėra įtraukta į kupono kainą. Norintys degustuoti alų, atvykę į renginį turės susimokėti papildomą 8 eurų/asmenį mokestį.

 

Ekskursijos su degustacija dalyviu gali būti tik asmuo sulaukęs  20 metų.

Būtina išankstinė registracija, ne vėliau kaip viena diena iki renginio: info@dumufabrikas.lt 

Renginių datos skelbiamos www.dumufabrikas.lt ir Facebook paskyroje (https://www.facebook.com/dumufabrikas)

10-ies ir daugiau žmonių grupės gali užsisakyti ekskursiją-degustaciją iš anksto suderintu jums patogiu laiku (taip pat anglų ar rusų kalbomis).

 

Ekologijos idėjos palaikytojams ir puoselėtojams siūlome į vietą atvykti traukiniu. Nuo Naujosios Vilnios traukinių stoties iki Dūmų fabriko – 800 m. Dūmų gatve, o kelionė traukiniu iš Vilniaus stoties trunka iki 12 min. Tvarkaraštį galima rasti čia. Bilieto kaina į vieną pusę – 0,60 €.

Važiuojantiems automobiliu rekomenduojamos automobilių parkavimo vietos čia. Ateiti pėsčiomis šaligatviu palei Dūmų g.Būtina išankstinė registracija
Užsiregistruoti galite tel. 869844299 arba el. paštu info@dumufabrikas.lt

 

Dalyvių amžius
Nuo 20 m., gali reikėti pateikti amžių įrodantį dokumentą.

 

Kita svarbi informacija
Norintys degustuoti alų, atvykę į renginį turės susimokėti papildomą 8 eurų/asmenį mokestį.

 

Kuponas galioja
3 mėn.

 

Kuponas skirtas
Vienam asmeniui

 

Paslaugos teikimo laikotarpis
Visus metus.

 

Trukmė
1 val. 30 min.

 

Vieta
Dūmų fabrikas. Dūmų g. 5, Vilnius

 

Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Organizatorius: EMPL, UAB

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Paslaugos teikėjas prisiima visišką atsakomybę dėl, paslaugos, jos kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie ją. TIKETA yra kuponų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje