Elegantiškasis trio

Elegantiškasis trio

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

TRIO AGORA

Žilvinas Brazauskas (klarnetas)

Natania Hoffman (violončelė,Vokietija)

Robertas Lozinskis (fortepijonas)

Programa:

Felix Mendelssohn (1809–1847) – Koncertinė pjesė Nr. 2, d-moll, op. 114

Felix Mendelssohn (1809–1847) – Koncertinės variacijos op. 17

Claude Debussy (1862–1918) – Pirmoji rapsodija

Claude Debussy (1862–1918) – Fortepijoninis trio G-dur

Sergej Rachmaninov (1873–1943) – Eleginis trio Nr. 1, g-moll

Sergej Rachmaninov (1873–1943) – Etiudai-paveikslai: Nr. 8, g-moll, op. 33; Nr. 5, es-moll, op. 39

Ludwig van Beethoven (1770 –1827) – Trio op. 11 „Gassenhauer“

„Trio Agora“ – tai trys nuostabūs, talentingi prestižinių tarptautinių konkursų laureatai, daug koncertuojantys Lietuvoje ir užsienyje. Jų paruošta programa – spalvinga, nebanali, reprezentuojanti kūrybingą klasikinės ir romantinės muzikos periodą. Ansamblis susibūrė prieš dvejus metus ir po metų įtempto darbo debiutavo Olandijoje, Širmonikogo jaunųjų talentų festivalyje. Puikus debiutinis pasirodymas atnešė vaisių – jaunuoliai buvo pakviesti koncertuoti Vokietijoje, Belgijoje ir Lietuvoje, o šį kartą girdėsime jų debiutą Kauno filharmonijos salėje.

Neseniai „Trio Agora“ įrašė pirmąją kompaktinę plokštelę „Jaunystės muzika“, kuria kolektyvas išplėtė klarneto, violončelės ir fortepijono ansambliui skirtą repertuarą, sukurdamas naujas aranžuotes kitokiai instrumentų sudėčiai parašytiems kūriniams. Plokštelėje įrašyta programa dominuos ir šio vakaro koncerte, kuriame skambės ankstyvieji Felixo Mendelssohno Bartholdy, Claude Debussy, Sergejaus Rachmaninovo kūriniai ir garsusis Ludwigo van Beethoveno trio „Gassenhauer“. Galima teigti, kad šiuo opusu prasidėjo klarnetui, violončelei ir fortepijonui skirtų kūrinių istorija.

Ansamblio pavadinimui žodį „Agora“ kolektyvas pasirinko neatsitiktinai. Senovės Graikijoje taip būdavo vadinama centrinė miesto aikštė, kur į bendrus susitikimus rinkdavosi visi miestelėnai. Trio nariai tokia vieta laiko savo ansamblį ir jiems visiems antraisiais namais tapusį Liubeko (Vokietija) miestą – vietą kur susitinka Berlyne (Vokietija) gyvenantis Žilvinas, Briuselyje (Belgija) reziduojanti Natania ir Glazge (Didžioji Britanija) savo namus atradęs Robertas.Renginio trukmė: 2 val., 1 pertrauka po 20 min..

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 6 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga.

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
UAB „TIKETA“ informuoja, kad atsižvelgiant į 2020-02-26 šalyje paskelbtą ekstremalią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės bei į su tuo susijusius valstybės institucijų bei pareigūnų priimtus sprendimus, nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. bilietų į renginius pirkėjai bus registruojami, papildomai renkant šiuos asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, nuolatinės gyvenamosios vietos adresą. Asmens duomenų rinkimo tikslas - COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimas. Asmens duomenų saugojimo terminas – ne ilgiau kaip 21 diena po renginio, į kurį buvo pirkti bilietai, įvykimo dienos. Įsigydamas bilietus, bilietų pirkėjas patvirtina, jog sutinka kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu bei sutinka, kad minėti asmens duomenys gali būti perduoti:
  1. Renginio, į kurį bilietai buvo pirkti, organizatoriui;
  2. Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Vaikams „Apie meilę, karą ir kiškio kopūstus“ rež. Aidas Giniotis Teatras Atviras ratas I Vilniaus miesto teatras

Vaikams „Apie meilę, karą ir kiškio kopūstus“ rež. Aidas Giniotis Teatras Atviras ratas I Vilniaus miesto teatras

  • Alytus, Alytaus miesto teatras
  • Lapkričio 4 d., 10:00 val.
  • Trukmė: 50 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
5 d. 0 val. 13 min.
5,52 € 9,20 €
Pirkti
Low Air: FEEL-LINK

Low Air: FEEL-LINK

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Lapkričio 4 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 40 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
6 d. 3 val. 32 min.
9,72 € 16,20 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje