Elingo ritmu- žėrinti marių muzika

Elingo ritmu- žėrinti marių muzika

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Renginys be galimybių paso

Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras, reaguodamas į šalyje paskelbto karantino ribojimus ir galimus su tuo susijusius pasikeitimus, gali keisti žiūrovų skaičių Klaipėdos elingo erdvėje. Visi pinigai už į  renginius įsigytus bilietus bus grąžinti.

 

Maksim Fedotov (smuikas, Rusija)

Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro simfoninis orkestras

Dirigentas Martynas Staškus

 

Programa:

M.Bruch - Koncertas smuikui Nr.1 g -moll, atl. M. Fedotov ir Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro simfoninis orkestras

C. Saint- Saens -  Introdukcija ir Rondo capriccioso op.28, atl. M. Fedotov ir Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro simfoninis orkestras.

S. Prokofjevas. Baletas „Romeo ir Džuljeta“,  atl.Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro

simfoninis orkestras:

Nr. 7 „Hercogo įsakymas“

Nr. 8 „Interliudija“

Nr. 10 „Džuljeta mergaitė“

Nr. 11 „Svečių atvykimas“

Nr. 12 „Kaukės“

Nr. 13 „Riterių šokis“

Nr. 19 „Balkono scena“

Nr. 20 „Romeo variacijos“

Nr. 21 „Meilės šokis“

Nr. 22 „Liaudies šokis“

Nr. 33 „Tebaldas kaunasi su Merkucijumi“

Nr. 35 „Romeo nusprendžia atkeršyti už Merkucijaus mirtį“

 Nr. 36 II veiksmo finalas

 

 

„Rusų Paganini“ Europos spaudoje vadinamasis smuikininkas Maksim Fedotov karu su Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro simfoniniu orkestru vadovaujamu dirigento Roberto Šerveniko atliks konservatyviojo romantiko Max Bruch koncertą smuikui ir orkestrui Nr. 1, g-moll, op. 26 . Neabejojame, kad koncerto publikos širdis sujaudins ir Camille‘io Saint-Saënso (1835-1921) „Introdukciją ir rondo capriccioso“ a-moll, op. 28 bei Sergejaus Prokofjevo baleto „Romeo ir Džuljeta“ ištraukos, kurio premjerą pristatysime rugsėjį. M. Fedotov - vienintelis pasaulyje smuikininkas, koncerte atlikęs visus Nikolo Paganinio kaprisus su dviem garsiausiais smuikais, Guarneri del Jesu ir J.B. Vuillaume. Jis koncertuoja prestižiškiausiose pasaulio salėse, bendradarbiauja su geriausiais pasaulio orkestrais ir žymiausiais dirigentais. Jo koncertų maršrutai nusidriekia per penkis pasaulio kontinentus, todėl džiaugiamės galėdami pristatyti pasaulinio lygmens žvaigždę ir klasikinės muzikos gerbėjams pajūryje. Smuiko virtuozo repertuare dominuoja sudėtingiausi, preciziško atlikimo reikalaujantys, klasikinės muzikos šedevrai. M. Fedotovas yra pelnęs daugelį prestižinių apdovanojimų, tarp kurių - P. Čaikovskio tarptautinio konkurso II premija, konkurso Genujoje I premija, konkurso Tokijuje aukso medalis bei kitos specialiosios premijos. O įrašyti virtuozo atliekami N. Paganinio „24 kaprisai“ Japonijoje tapo perkamiausiu disku. Dirigentą R. Šerveniką S. Prokofjevo „Romeo ir Džuljetos“ muzika lydi nuo pat jo tarptautinės karjeros pradžios 1997 m., kuomet Mstislavas Rostropovičius jį pakvietė asistentu į Eviano festivalį statyti būtent šio baleto. Įvairiems orkestrams R. Šervenikas dirigavo beveik visose Europos šalyse, taip pat Japonijoje, Pietų Afrikos Respublikoje, Brazilijoje, Izraelyje, Rusijoje. R. Šerveniko repertuaras nuolat balansuoja tarp operos, baleto ir simfoninės muzikos, ypatingą vietą jame užima šiuolaikiniai kūriniai. R. Šervenikas yra daugelio Lietuvos kompozitorių kūrinių pirmasis dirigentas, įrašęs kelias dešimtis šiuolaikinės muzikos kompaktinių plokštelių, nemažai jų – „Naxos“, „Finlandia Records“ ir kitose įrašų kompanijose. R. Šervenikas - Lietuvos nacionalinio simfoninio orkestro dirigentas, nuo 2021 m. kovo - Kauno valstybinio choro meno vadovas ir vyriausiasis dirigentas. 2008–2018 m. buvo LNOBT muzikos vadovas. Jis nuolat bendradarbiauja su Bavarijos valstybiniu operos teatru. Intensyvi dirigento kūrybinė veikla 2005 m. buvo įvertinta Lietuvos nacionaline kultūros ir meno premija, 2016 m. – Kultūros ministerijos aukso garbės ženklu „Nešk savo šviesą ir tikėk“. Vokietijos dienraštis „Der Tagesspiegel“ rašė: „Tai, kaip R. Šervenikas nuskaidrina faktūros tankmę, niuansuoja perėjimus ir įaudrina plėtotę iki paties paskutinio įtempčiausio protrūkio, rodo išties tarptautinę klasę. Kaip ir tai, kaip atidžiai orkestras jo klauso ir derina aistrą su profesionalia precizija.“Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Spektaklis „Kreicerio sonata“ | Klaipėdos jaunimo teatras

Spektaklis „Kreicerio sonata“ | Klaipėdos jaunimo teatras

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Gruodžio 3 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 20 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 19 val. 44 min.
9,00 € 15,00 €
Pirkti
Vilniaus RYTO rungtynės: LKL: Vilniaus RYTAS - Klaipėdos „Neptūnas“

Vilniaus RYTO rungtynės: LKL: Vilniaus RYTAS - Klaipėdos „Neptūnas“

  • Vilnius, JEEP arena
  • Gruodžio 5 d., 17:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
3 d. 17 val. 14 min.
6,00 € 10,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje