ERRORAI. Rež. Paulius Markevičius (Vilniaus miesto teatras/Meno ir mokslo laboratorija). Įėjimas į teatrą pro Šekspyro viešbučio kiemą

ERRORAI. Rež. Paulius Markevičius (Vilniaus miesto teatras/Meno ir mokslo laboratorija). Įėjimas į teatrą pro Šekspyro viešbučio kiemą

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

 

Sveiki atvykę į „ERRORUS“ – vieną dažniausiai lankomų vietų pasaulyje! Čia vykstanti istorija nukelia į netolimą ateitį, kurioje filosofas Žanas Buridanas ieško proto ramybės. Spektaklis virsta metafora, kurią kuria nežemiškos aplinkybės ir kasdieniškos problemos.

 

„Meno ir mokslo laboratorijos“ spektaklyje „ERRORAI“, remiantis mokslo pavyzdžiais, kalbama apie žmonių požiūrio taškus priimant neišvengiamybę klysti. Kas nutinka, kai klaida įvyksta laiku ir taip, kaip reikalinga? Pasaulį išvysta stulbinantys išradimai, kurių, regis, nė neturėjo būti, o istorija pasuka kitu keliu...

 

Spektaklio režisierius Paulius Markevičius sako, kad klaida yra natūrali žmogaus prigimties savybė. Tad svarbiausias klausimas – kaip mes reaguojame į klaidą?

 

Visos įmanomos reakcijos žiūrovų laukia teatre „Meno forte“, Vilniuje. „ERRORAI” sukurti pagal to paties pavadinimo Justo Tertelio pjesę, įkvėptą kūrybinei komandai organizuotų dr. Vytenio Pranculio paskaitų.

 

Daugiau informacijos: www.mmlaboratorija.lt/spektakliai/errorai

 

Premjera 2018 m. spalio 26 d.

 

Režisierius: Paulius Markevičius.

Dramaturgas: Justas Tertelis.

Mokslo konsultantas: dr. Vytenis Pranculis.

Kompozitorius: Andrius Šiurys.

Scenografė ir video menininkė: Barbora Šulniūtė.

Kostiumų dailininkė: Sandra Vasilevskaitė.

Šviesų dailininkas: Audrius Jankauskas.

Vaidina: Milda Noreikaitė, Marija Petravičiūtė, Simonas Dovidauskas, Laurynas Jurgelis, Gediminas Rimeika.

Prodiuserė: Rusnė Kregždaitė.

 

*gali pasitaikyti klaidų.Atlikėjai:

Milda Noreikaitė

Marija Petravičiūtė

Simonas Dovidauskas

Laurynas Jurgelis

Gediminas Rimeika

Renginio trukmė: 2 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 15 min.


Asmenys iki 14 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Meno ir mokslo laboratorija, asociacija

Daugiau informacijos: Daugiau informacijos

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje