Estijos rusų teatras/ G. A. Bürger BARONO MIUNHAUZENO NUOTYKIAI Rež. Daniil Zandberg

Estijos rusų teatras/ G. A. Bürger BARONO MIUNHAUZENO NUOTYKIAI Rež. Daniil Zandberg

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Balandžio 24 d. Estijos rusų teatras/ G. A. Bürger BARONO MIUNHAUZENO NUOTYKIAI Rež. Daniil Zandberg atšaukti. Bilietus galima grąžinti nuo atšaukimo paskelbimo dienos svetainėje www.rusudrama.lt ir dvi savaites po datos, kada turėjo įvykti spektaklis, toje pačioje kasoje, kur pirkote bilietus. Jei bilietą įsigijote kasose, kurios šiuo metu dėl karantino nedirba, bilietus galėsite grąžinti per dvi savaites pasibaigus karantinui. Internetu pirktus bilietus galima grąžinti iki renginio dienos savo paskyroje www.tiketa.lt

Estijos rusų teatras

G. A. Bürger

BARONO MIUNHAUZENO NUOTYKIAI

Spektaklis vaikams nuo 6 metų

Trukmė – 55 min.

Premjera – 2020 m. sausio 25 d.

Režisierius – Daniil Zandberg

Dailininkė – Jekaterina Sedova

Šviesos dailininkas – Anton Andrejuk

Režisieriaus padėjėja – Jekaterina Jegorova

Spektaklis „Barono Miunhauzeno nuotykiai“ su ryškiais šviesų šou elementais tikrai patiks ir vaikams, ir suaugusiems, nes išmoningai papasakoti ekscentriškojo barono prisiminimai apie tai, kaip jis keliavo į Mėnulį ar traukė save už plaukų iš pelkės, nepaliks abejingų.

„Baronas – žmogus, kuris problemas sprendžia nestandartiškai, o rezultatas būna netikėtas ir aplinkiniams, ir pačiam baronui. Jis ignoruoja visuotinai priimtą suvokimą – kai jam sako, jog kažkas yra neįmanoma, jis lengvai tai paneigia. Kai išsenka mūsų patirties, gebėjimų spręsti problemas bagažas, jos lieka neišspręstos arba kaip Miunhauzenas mes imamės kokių nors neeilinių veiksmų, kurie padeda pasiekti, atrodytų, neįmanomų rezultatų. Kartais tokie „neįmanomi“ sprendimai būna išmintingiausi. Juk kartais, kad numalšintume konfliktą, reikia tik atsitraukti“, – teigia spektaklio režisierius Daniilas Zandbergas.

Vaidina:

Sergej Čerkasov

Aleksandr Žilenko

Ivan Aleksejev

Dmitrij Kordas

Karin Lamson

https://veneteater.ee/show/prikliucheniia-barona-miunkhgauzena.htmlAtlikėjai:

Karin Lamson

Dmitrij Kordas

Ivan Aleksejev

Aleksandr Žilenko

Sergej Čerkasov

Renginio trukmė: 55 min.

Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Lietuvos rusų dramos teatras

Daugiau informacijos: www.rusudrama.lt

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
UAB „TIKETA“ informuoja, kad atsižvelgiant į 2020-02-26 šalyje paskelbtą ekstremalią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės bei į su tuo susijusius valstybės institucijų bei pareigūnų priimtus sprendimus, nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. bilietų į renginius pirkėjai bus registruojami, papildomai renkant šiuos asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, nuolatinės gyvenamosios vietos adresą. Asmens duomenų rinkimo tikslas - COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimas. Asmens duomenų saugojimo terminas – ne ilgiau kaip 21 diena po renginio, į kurį buvo pirkti bilietai, įvykimo dienos. Įsigydamas bilietus, bilietų pirkėjas patvirtina, jog sutinka kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu bei sutinka, kad minėti asmens duomenys gali būti perduoti:
  1. Renginio, į kurį bilietai buvo pirkti, organizatoriui;
  2. Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

KOK CLASSIC - 3

KOK CLASSIC - 3

  • Vilnius, COZY by Siemens arena
  • Rugsėjo 26 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 4 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 11 val. 3 min.
14,00 € 20,00 €
Pirkti
Socialinis projektas - spektaklis „Dantenija“

Socialinis projektas - spektaklis „Dantenija“

  • Klaipėda, Klaipėdos kultūros fabrikas
  • Rugsėjo 27 d., 12:00 val.
  • Trukmė: 45 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 11 val. 37 min.
3,00 € 5,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje