Europos muzikos paletė

Europos muzikos paletė

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Mažojoje salėje

RAMINTA VAICEKAUSKAITĖ (sopranas)

MONIKA RYŠKUTĖ (fleita)

GODA PALSKYTĖ (fortepijonas)

Programoje – kompozitporių J. Ch. Bach, R.S trauss, J. Massenet, O. Respighi, G. Enescu, A. Caplet, L. Delibes, F. Bajoro vokaliniai ir instrumentiniai kūriniai

Raminta Vaicekauskaitė – Kauno valstybinio muzikinio teatro solistė, VDU Muzikos akademijos dainavimo katedros lektorė, respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatė, dviejų „Auksinių scenos kryžių“ bei dviejų teatro „Fortūnos“ prizų laureatė, meistriškumo kursų ir festivalių dalyvė. Dainavimo studijas baigė LMTA, meno licenciato diplomu. Įgūdžius tobulino Graco (Austrija) parodomųjų menų universitete. Solistė kuria pagrindinius vaidmenis Kauno valstybinio muzikinio teatro rodomose operose, debiutavo ir LNOBT G.Verdi operos „Traviata“ Violetos vaidmenyje. Atlikėja bendradarbiavo su Duisburgo filharmonijos (Vokietija), Latvijos nacionalinės operos teatro bei Lietuvos orkestrais ir chorais.

Monika Ryškutė 2017 m. baigė muzikos bakalauro studijas VDU Muzikos akademijoje, doc. Giedriaus Gelgoto klasėje. Pastaruoju metu atlikėja užsiima aktyvia koncertine veikla. Yra surengusi savo solinius rečitalius Vilniuje, Kaune, Jurbarke. Fleitistė dalyvauja įvairiuose kultūriniuose renginiuose, užsienyje rengiamuose meistriškumo kursuose.

Goda Palskytė 2016 m. įgijo muzikos bakalauro diplomą ir toliau tęsia magistro studijas VDU Muzikos akademijos, Fortepijono katedroje. 2017 m. respublikinio pianistų-koncertmeisterių konkurso II vietos laureatė, Lietuvos muzikų sąjungos įsteigto prizo „Už išskirtinę lietuviško kūrinio interpretaciją“ laureatė. Pianistė aktyviai koncertuoja kaip koncertmeisterė ir įvairių ansamblių dalyvė.Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 6 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga.

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

LOW AIR 10 FEST: vizualus šokio spektaklis - ŽAIDIMAS BAIGTAS

LOW AIR 10 FEST: vizualus šokio spektaklis - ŽAIDIMAS BAIGTAS

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Spalio 24 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 12 val. 33 min.
9,72 € 16,20 €
Pirkti
STALO TEATRAS | Spektaklis šeimai „Sibiro haiku“ Kišeninė salė

STALO TEATRAS | Spektaklis šeimai „Sibiro haiku“ Kišeninė salė

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Gruodžio 12 d., 15:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
2 d. 4 val. 55 min.
5,50 € 11,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje