Fargo (Skalvija)

Fargo (Skalvija)

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Fargo miesto bare „King of Club“ susitinka trys vyrai – prekeivis automobiliais Džeris ir du nusikaltėliai – pliurpalas Karlas ir tylenis Geiras. Džeris užsakė savo žmonos Džinos pagrobimą, norėdamas gauti išpirką iš uošvio. Trijulė sukerta rankom, kai Džeris pažada 80 tūkstančių dolerių. Netrukus Džeris susitinka su uošviu, turtingu verslininku Veidu, ir lyg tarp kitko pasiūlo iš jo nupirkti nemažą sklypą žemės. Šis sutinka. Supratęs, kad pagrobimas nebeturi jokios prasmės, Džeris puola ieškoti žmonos pagrobėjų. O šie jau veža Džiną į savo namus. Pakeliui nušauna ne tik jų automobilį sustabdžiusį policininką, bet ir pro šalį važiavusius liudininkus. Kriminalo tyrimas perduodamas policininkei Mardžei, kuri jau septintą mėnesį nėščia.

Juodojo humoro drama „Fargo“ pelnė kone 60 skirtingų prizų. Kanų festivalyje įvertinta režisūra. Įteikti du „Oskarai“: vienas už originalų scenarijų atiteko broliams Coenams, kitas – pagrindinei aktorei Frances McDormand.

Prieš filmavimus kartu su scenarijumi aktoriams buvo įduota Howardo Mohro knyga „Kaip kalbėti minesotiškai“, kad kuo tiksliau atkurtų reikiamą dialektą. Nors brolių Coenų filmografijoje iki 2006 m. jau buvo sukurti filmai - „Didysis Lebovskis“, Bartonas Finkas“, „Žmogus, kurio nebuvo“, tačiau būtent „Fargo“ buvo įtrauktas į Amerikos nacionalinį filmų registrą, kaip kultūrinė, istorinė ir estetinė vertybė. 2014 m. pasirodė TV serialas „Fargo“, kurio prodiuseriais tapo broliai Coenai. Seriale pasakojama nauja istorija su visai kitais personažais. (N-18)

Atlikėjai:

rež. Joel Coen, Ethan Coen

Peter Stormare

Steve Buscemi

Frances McDormand

William H. Macy

Durys atidaromos iki renginio likus: 15 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Skalvijos kino centras, VšĮ.

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie jį. Tiketa yra bilietų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

„Brangioji Mokytoja“ pagal L. Razumovskajos pjesę ATVIRAS RATAS I Vilniaus miesto teatras

„Brangioji Mokytoja“ pagal L. Razumovskajos pjesę ATVIRAS RATAS I Vilniaus miesto teatras

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Sausio 22 d., 18:30 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
6 d. 21 val. 2 min.
7,50 € 15,00 €
Pirkti
Buvusių moterų reikalai 3

Buvusių moterų reikalai 3

  • Ukmergė, Ukmergės kultūros centras
  • Sausio 23 d., 18:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 20 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
37 d. 18 val. 54 min.
10,71 € 15,30 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
THE ILLUSIONISTS LIVE

THE ILLUSIONISTS LIVE

Galioja iki: 02-09

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje