Festivalio „Senamiesčio Žiogas 2016“ atidarymas

Festivalio „Senamiesčio Žiogas 2016“ atidarymas

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Akcija! Pirmieji 100 bilietų 20% pigiau. Nuolaida taikoma automatiškai pirkimo metu.

„Senamiesčio žiogas“ – jau dešimtus metus rengiamas, didžiausias Kauno mieste autorinės muzikos festivalis po atviru dangumi, kuris apima, autorinę kūrybą skirtinguose muzikiniuose žanruose, tokiuose kaip: dainuojamoji poezija, džiazas, bliuzas, folkloras ir kt. Festivalis pristato ne tik muziką, bet ir vizualiuosius menus bei edukacines kūrybines dirbtuves vaikams ir jaunimui.

Šią vasarą įvyks du paskutiniai festivalio "Senamiesčio Žiogas" koncertai: liepos 21 d. ir rugpjūčio 18 d. Kauno senamiestyje, Daugirdo amfiteatre.

Kad ir kaip būtų liūdna, tačiau šiuo dešimtuoju jubiliejiniu festivalio sezonu organizatoriai ir užbaigs „Senamiesčio žiogo“ muzikinę kelionę. Liepos 21 d. 18:30 val. priešpaskutiniame festivalio koncerte Jums pasirodys:

•NEDA MALŪNAVIČIŪTĖ IR OLEGAS DITKOVSKIS

•DOMANTAS RAZAUSKAS IR GRUPĖ

•IEVA NARKUTĖ

•ANDRIUS ZALIESKA – ZALA (GRUPĖ "ARBATA")

•DEIMANTĖ RŪTĖNAITĖ

NEDA MALŪNAVIČIŪTĖ IR OLEGAS DITKOVSKIS – džiazo vokalo virtuozė ir dainuojamosios poezijos žanrą atstovaujantis aktorius. Prie aktoriaus, bardo Olego Ditkovskio, turinčio savitą požiūrį į autorinę dainą, puikiai dera moteriškas Nedos Malūnavičiūtės vokalas ir skaidrios, virtuoziškos fleitos bei vokalo improvizacijos. Prasmingi tekstai, nebanali muzika, džiazo elementai ir stipri vidinė energija – visa tai galima pamatyti dueto pasirodymuose. Festivalio programoje išvysite dviejų žmonių, vyro ir moters išgyvenimus, patirtis ir mintis apie amžinas vertybes – gyvenimą, meilę ir mirtį. Skambės naujos ir senos, laiko patikrintos dainos, kurios kiekvieną kartą atliekamos vis kitaip.

DOMANTAS RAZAUSKAS IR GRUPĖ – atlikėjas, be kurio festivalio organizatoriai jau nebeįsivaizduoja „Senamiesčio žiogo“ scenos. Atlikėjo grojamą ir kuriamą muziką sunku įvilkti į vieno konkretaus žanro rėmus. Čia ir dainuojamoji poezija, ir bliuzas, ir reggae muzika, ir daugybė improvizacijų. Autoriniai tekstai, vidinė energija ir profesionalus atlikimas, leido Domantui įsitvirtinti tarp garsiausių gyvos muzikos atlikėjų Lietuvoje. Domanto Razausko koncertai ypatingi tuo, kad kiekvienas pasirodymas yra vis kitoks. Kiekvienam koncertui repetuojama atskirai, dainų aranžuotės kiek pakeičiamos, įtraukiama ir naujų dainų. „Mūsų koncertai Kaune visada yra ypatingi, atsimenu kiekvieną iš jų, nes Kaune būtinai nutinka kas nors žavaus ir netikėto. Tu ir publika tampi vienas žmogus“, - sakė žinomas bardas, pirmasis Vytauto Kernagio vardo gitaros laureatas D. Razauskas.

IEVA NARKUTĖ - jauna, tačiau stulbinančiai talentinga atlikėja. Jau daugiau nei dešimt metų dainas kurianti I. Narkutė daugybės klausytojų atrasta per dainą „Raudoni vakarai“, kuri nuskambėjo filme „Tadas Blinda. Pradžia.“ Ieva dainuoja tam, kad jos dainos tyliai įsirangytų į klausytojo kambarį, kai kaupiasi vakaras arba aušta rytas, ir nors trumpam paliestų klausančiojo širdį. Į savo kūrinius ji linkusi žiūrėti kaip į pasaulin paleistus vaikus - nuo momento, kai dainą išgirsta klausytojas, ji ima truputėlį priklausyti ir jam, jis gali ją prisijaukinti, perkurti, nešiotis mintyse su savimi. Festivalio organizatoriai džiaugiasi, kad Ieva „Senamiesčio Žiogo“ klausytojus savo dainomis džiugina nuo pirmųjų festivalio dienų.

ANDRIUS ZALIESKA – ZALA – visiems geriau žinomas kaip grupės „Arbata“ guru, idėjinis vadas ir vokalistas. Nuolatos scenoje ir gyvenime besišypsantis atlikėjas mėgsta eksperimentuoti garsais bei įvairias muzikiniais stiliais. Šį kartą Zala festivalio scenoje pasirodys įdomiu ir intriguojančiu sąstatu: su fleitininke Vaida Skardžiuviene bei perkusijos meistru Martynu Nugaru. „Visada gera sugrįžti ten, kur esi laukiamas. Galime pažadėti – kaip visada bandysim nustebinti ir klausytoją ir save“, – teigia Andrius. Visada įdomu spėlioti, kaip gi šį kartą skambės Zalos pasirodymas.

Koncertą pradės jaunoji dainuojamosios poezijos atlikėja DEIMANTĖ RŪTĖNAITĖ. Kaip sako pati atlikėja: „Kurti labiausiai įkvepia tie dalykai, kuriuos pati išgyvenu: meilė, džiaugsmas, nusivylimas, laimė. Pagrindinis mano dainų tikslas, kad kiekvienas klausytojas bent vienoje dainos žodžių eilutėje atrastų save. O pats nuostabiausias jausmas, kai po pasirodymo žmonės prieina ir pasako pastabų, gražių komplimentų, nusišypso ir palinki didžiausios sėkmės. Dėl to verta būti scenoje ir dovanoti visiems savo muziką“.

Kaip ir kasmet, šalia muzikos įsikurs ir ekologiškos kūrybinės dirbtuvės mažiesiems festivalio lankytojams. Kol tėveliai mėgausis muzika, „Paukščio spinta“ kvies vaikučius sudalyvauti kūrybinėse dirbtuvėlėse "Skambančios šakos“. O „Kūrybos kampas 360“ pakvies vaikus ir jaunimą į eko dizaino dirbtuves, kurių metu bus mokoma kaip daiktus "prikelti" antram gyvenimui ar pasigaminti juos iš antrinio panaudojimo žaliavų.

„Senamiesčio Žiogas“ priešpaskutinį kartą savo muzikinėje kelionėje laukia visų išsiilgusių Senamiesčio pavėsio, gitarų, pianino, akordeonų muzikos skambesio, vakarojimo tradicijos ir muzikos su tikrais tekstais.

Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie jį. Tiketa yra bilietų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.Atlikėjai:

Ieva Narkutė

Neda ir Olegas Ditkovskis

Domantas Razauskas ir grupė

Andrius Zalieska (Arbata)

Deimantė Rūtėnaitė

Renginio trukmė: 3 val. 30 min., 1 pertrauka.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 5 metų amžiaus).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: TAIP.

Renginio organizatorius: Idėjų Garažas, VšĮ.

Daugiau informacijos: www.senamiescioziogas.lt 867837310, info@idejugarazas.lt.

Draudžiama įsinešti: gėrimus ir maistą.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje