Festivalis Jauna Muzika: DIENOS BILIETAS | 09 05

Festivalis Jauna Muzika: DIENOS BILIETAS | 09 05

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Festivalis Jauna Muzika pristato menininkus, dirbančius su garsu ir muzika kaip eksperimentinio meno forma. Tai vienas seniausių ir labiausiai besikeitusių muzikos festivalių Lietuvoje, įkurtas 1992 m. Kintant muzikos sampratoms, išlaikydamas aktualumą keitėsi ir pats festivalis, jo kryptys, o kartais ir pavadinimai.

 

Speciali festivalio Jauna Muzika 2020 programa „Kolekcionuojamieji #1” pristato naujai užsakytą bei senesnę daugiausiai lietuvių kompozitorių kūrybos kolekciją, balansuojančią tarp naujosios muzikos, garso meno, videomeno, elektroakustinės bei elektroninės muzikos žanrų.

 

Rugsėjo 5 d., šeštadienis

19 val. Juodoji salė

 

RYTIS MAŽULIS (LT) kanonai moterų balsams:

„Karalius Karolis“, ž. Rolando Rastausko (1984) „Autoportretas“ (2018) „Iš kurgi tai žinot galėčiau aš?..“, ž. Gennadijaus Aigi, vertė Sigitas Geda (1992) „Atkelk vėlių vartelius“, ž. lietuvių liaudies (1992) „Apstulbusi akis prarado amą“, ž. Stanisławo Grochowiako, vertė Sigitas Geda (1985) „Ramybė“, ž. Vergilijaus (1992)

Atlieka naujosios muzikos vokalinio ansamblio MELOS narės: Gabrielė Bilevičiūtė, Magdalena Kozlovskaja, Karolina Macytė, Gabija Adamonytė

 

21 val. Juodoji salė

JŪRA ELENA ŠEDYTĖ (LT / DK ) „Ready When You Are“ (pasaulinė premjera / festivalio užsakymas, 2020)

 

Naujosios muzikos vokalinis kolektyvas MELOS

2014 metais susibūręs merginų vokalinis ansamblis MELOS atlieka šiuolaikinę muziką, bendradarbiaudamas su įvairių sričių menininkais ir irinicijuodamas įvairius kūrybinius projektus. „Melos“ bendradarbiavo su choreografe Giedre Jankauskiene, teatro režisiere Saule Degutyte, laisvosios improvizacinės muzikos ir džiazo atlikėjais – saksofonininkų kvartetu „Katarsis4“ ir Simonu Šipavičiumi, kompozitoriais Ryčiu Mažuliu, Nathanu Jamesu Deardenu, Monika Szpyrka, Rita Mačiliūnaite, Dominyku Digimu ir daugeliu kitų. 2020-aisiais MELOS išleido savo debiutinį albumą „Minimal Voices“.

 

„Ready When You Are“ (Kai būsi pasirengęs, 2020). „Kiekvienas mūsų sąmoningas veiksmas ar patyrimas yra grįstas judėjimu, – teigia Jūra Elena Šedytė. – Intencionalus veiksmas reikalingas taip pat ir garsui, kurį kuriame bei skleidžiame savo kūnu“. Šiame solo pasirodyme, jungiančiame muziką, judesį ir vaizdą, Jūra Elena tiria kūną – visų pirma savo kūną – kaip skambantį ir judantį objektą. Taip pat gilinasi į tai, kaip tokį objektą patiria stebintysis. Pasitelkdama fenomenologinės filosofijos idėjų inspiruotus metodus, atlikėja kalba apie savęs suvokimą, ieško žmogaus intencionalumo charakteristikų.

Jūra Elena Šedytė – kompozitorė, vokalistė, improvizatorė, realizuojanti savo daugialypius gebėjimus Lietuvos ir Danijos muzikos scenose. Gyvuose pasirodymuose atlieka muziką balsu ir elektronika, tyrinėja įvairias psichologines bei socialines temas, neretai pasitelkia vaizdą, judesį, teatro elementus. Pastaraisiais metais surengė solo pasirodymus ir dalyvavo įvairiuose bendradarbiavimo projektuose Vilniuje ir Kopenhagoje. Jau ne vienerius metus J. E. Šedytė pristato savo darbus festivaliuose „Jauna muzika“, „Druskomanija“, o 2019 m. drauge su kūrybine grupe išleido „Operomanijos“ prodiusuotą garso patyrimą „Glaistas“, įrašytą buvusiame Vilniaus gete.Atlikėjai:

Rytis Mažulis ir naujosios muzikos vokalinis kolektyvas „Melos“, Jūra Elena Šedytė

Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Lietuvos kompozitorių sąjunga

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Klaipėdos jaunimo teatras „Kontrabosas“ (rež. V. Masalskis) / KJT

Klaipėdos jaunimo teatras „Kontrabosas“ (rež. V. Masalskis) / KJT

  • Kaunas, Nacionalinis Kauno dramos teatras
  • Rugsėjo 28 d., 18:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 8 val. 4 min.
6,00 € 12,00 €
Pirkti
PAVIENĖS VIETOS. Jazzu akustiniai koncertai - Mano namai

PAVIENĖS VIETOS. Jazzu akustiniai koncertai - Mano namai

  • Marijampolė, Marijampolės miesto kultūros centras
  • Rugsėjo 28 d. 19:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 8 val. 18 min.
13,65 € 27,30 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje