Festivalis Jauna Muzika: Jūra Elena Šedytė | 09 05

Festivalis Jauna Muzika: Jūra Elena Šedytė | 09 05

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Festivalis Jauna Muzika pristato menininkus, dirbančius su garsu ir muzika kaip eksperimentinio meno forma. Tai vienas seniausių ir labiausiai besikeitusių muzikos festivalių Lietuvoje, įkurtas 1992 m. Kintant muzikos sampratoms, išlaikydamas aktualumą keitėsi ir pats festivalis, jo kryptys, o kartais ir pavadinimai.

 

Speciali festivalio Jauna Muzika 2020 programa „Kolekcionuojamieji #1“ pristato naujai užsakytą bei senesnę daugiausiai lietuvių kompozitorių kūrybos kolekciją, balansuojančią tarp naujosios muzikos, garso meno, videomeno, elektroakustinės bei elektroninės muzikos žanrų.

 

Rugsėjo 5 d., šeštadienis

21 val. Juodoji salė

JŪRA ELENA ŠEDYTĖ (LT / DK ) „Ready When You Are“ (pasaulinė premjera / festivalio užsakymas, 2020)

 

JŪRA ELENA ŠEDYTĖ (LT / DK ) „Ready When You Are“

 

„Ready When You Are“ (Kai būsi pasirengęs, 2020). „Kiekvienas mūsų sąmoningas veiksmas ar patyrimas yra grįstas judėjimu, – teigia Jūra Elena Šedytė. – Intencionalus veiksmas reikalingas taip pat ir garsui, kurį kuriame bei skleidžiame savo kūnu“. Šiame solo pasirodyme, jungiančiame muziką, judesį ir vaizdą, Jūra Elena tiria kūną – visų pirma savo kūną – kaip skambantį ir judantį objektą. Taip pat gilinasi į tai, kaip tokį objektą patiria stebintysis. Pasitelkdama fenomenologinės filosofijos idėjų inspiruotus metodus, atlikėja kalba apie savęs suvokimą, ieško žmogaus intencionalumo charakteristikų.

 

Jūra Elena Šedytė – kompozitorė, vokalistė, improvizatorė, realizuojanti savo daugialypius gebėjimus Lietuvos ir Danijos muzikos scenose. Gyvuose pasirodymuose atlieka muziką balsu ir elektronika, tyrinėja įvairias psichologines bei socialines temas, neretai pasitelkia vaizdą, judesį, teatro elementus. Pastaraisiais metais surengė solo pasirodymus ir dalyvavo įvairiuose bendradarbiavimo projektuose Vilniuje ir Kopenhagoje. Jau ne vienerius metus J. E. Šedytė pristato savo darbus festivaliuose „Jauna muzika“, „Druskomanija“, o 2019 m. drauge su kūrybine grupe išleido „Operomanijos“ prodiusuotą garso patyrimą „Glaistas“, įrašytą buvusiame Vilniaus gete.Atlikėjai:

Jūra Elena Šedytė

Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 10 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Lietuvos kompozitorių sąjunga

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
UAB „TIKETA“ informuoja, kad atsižvelgiant į 2020-02-26 šalyje paskelbtą ekstremalią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės bei į su tuo susijusius valstybės institucijų bei pareigūnų priimtus sprendimus, nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. bilietų į renginius pirkėjai bus registruojami, papildomai renkant šiuos asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, nuolatinės gyvenamosios vietos adresą. Asmens duomenų rinkimo tikslas - COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimas. Asmens duomenų saugojimo terminas – ne ilgiau kaip 21 diena po renginio, į kurį buvo pirkti bilietai, įvykimo dienos. Įsigydamas bilietus, bilietų pirkėjas patvirtina, jog sutinka kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu bei sutinka, kad minėti asmens duomenys gali būti perduoti:
  1. Renginio, į kurį bilietai buvo pirkti, organizatoriui;
  2. Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

FIBA Čempionų lygos rungtynės: Vilniaus „Rytas“ - Atėnų „Peristeri“

FIBA Čempionų lygos rungtynės: Vilniaus „Rytas“ - Atėnų „Peristeri“

  • Vilnius, Siemens arena
  • Spalio 27 d., 19:30 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 0 val. 36 min.
5,50 € 11,00 €
Pirkti
PRAMOGAUKIT.LT SPORTO LOŽĖ. FIBA Čempionų lygos rungtynės: Vilniaus „Rytas“ - Atėnų „Peristeri“

PRAMOGAUKIT.LT SPORTO LOŽĖ. FIBA Čempionų lygos rungtynės: Vilniaus „Rytas“ - Atėnų „Peristeri“

  • Vilnius, Siemens arena
  • Spalio 27 d., 19:30 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 0 val. 38 min.
9,60 € 16,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje