Festivalis „Plaštakės. Miego metamorfozės“

Festivalis „Plaštakės. Miego metamorfozės“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

„Plaštakės. Miego metamorfozės” - tai trijų dienų trukmės renginių ciklas, kurio metu profesionalūs menininkai kviečia žiūrovą sustoti, atsigręžti į save, pabūti ir pailsėti. Kviečiame pasinerti į sapnų sūkurį ir prisijungti prie plaštakių bendruomenės. Iki susitikimo!

 

ĮKVĖPIMO STOTELĖ / Inspiration station

Prieinamumas: Tinka užsieniečiams
Vieta: Sinagoga Studio (Vaisių g. 30, Kaunas)
Data ir laikas: kovo 20 d. 14-20 val. (14 val., 15 val., 16 val., 18 val., 19 val.)
Kūrėjos: Indrė Storpirštienė, Karolina Žernytė

Trukmė: apie 45 min.

Sapnas nr. 3: „Įkvėpimo stotelė“. Kauno žaliakalnio labirintuose rasi sapnų šventovę. Tyliai įkvėpk ir ženk į vidų. Šis sapnas tave nuneš į vaikystę, kai prieš stalinę lempą ant sienos žaisdavome šešėlių valdovus.


Trumpas interaktyvus performansas – patyrimas „Įkvėpimo stotelė“ yra skirtas visiems, einantiems pro šalį – šeimoms, poroms, draugams, vienišiams. Ilgai sėdėjome užsidarę nuo pasaulio ir vieni nuo kitų, daugeliui iš mūsų pritrūko įkvėpimo. Pasitelkdamos šešėlių ir pojūčių teatro metodus performanso kūrėjos nori pakviesti skubančius, ieškančius ir nerandančius atsipalaiduoti ir grįžti į SAVE.


Galit ateiti ne vieni! Šis performansas puikiai tinka poroms. Tai puiki galimybė geriau pažinti vienas kitą per pojūčius.
Žaliakalnio labirintuose rasti sapnų šventovę padės Gervė.lt sudarytas, vaizdingas ir pilnas potyrių maršrutas. Išgirsk snaudžiantį nuostabųjį Kauno modernizmą einant į/iš performanso!

 

AKMUO. VANDUO. GELUONIS. / Stone. Water. Sting
Prieinamumas: užsieniečiams, regėjimo ir fizinę negalią turintiems

Vieta: Drobės fabrikas, 3 aukštas, 319/320 patalpa (Drobės g. 62, Kaunas)
Data ir laikas: Kovo 20 d. 20 val.
Režisierius: Karolina Žernytė
„Pojūčių teatro“ spektaklis

Trukmė: apie 1 val. 30 min

Sapnas nr. 4: „Akmuo. Vanduo. Geluonis“. Atsimerk, apsidairyk - šįkart tai Drobės fabrikas. Kažkur tolumoje girdisi senovinių užkalbėjimų aidai. Sapnas, sužadinantis jusles ir grąžinantis prie giliai tavyje glūdinčio prado.


Reikia liautis matyti, kad pradėtum regėti. Šiame spektaklyje tikrasis veiksmas prasideda tada, kai vaizdai išnyksta. Publika pasiskirsto į dvi dalis – stebėtojus ir dalyvius. Pirmieji viską gali matyti iš šono. Jie įtraukiami į ritualą per stebėjimą: kaip sukuriama iliuzija ir kaip į ją reaguoja spektaklio dalyviai. Antriesiems užrišamos akys. Kartu su spektaklį vedančiais aktoriais, jie tampa aktyviais pojūčių teatro veikėjais.


Laikinai regėjimo netekę žiūrovai grąžinami prie to, kas sava, bet kartu labiausiai tolima – savo paties kūno. Sužadintos ir paaštrėjusios juslės ima sąveikauti, svarbiausia scenos vieta paversdamos išlaisvintą vaizduotę. Aktorių už rankos vedami į sąmonės tamsą, spektaklio dalyviai perkeliami į paralelinius pasaulius, kuriuose sakmių ir užkalbėjimų siužetai išauga ant odos paviršių, skleidžiasi garsų vibracijomis, kvapų ir skonių sanpynomis.


Už šį pojūčių teatro spektaklį režisierė Karolina Žernytė 2015 metais apdovanota B. Dauguviečio auskaru.

Dailininkė: Eglė Lekevičiūtė
Dramaturgijos konsultantas: Kristupas Sabolius

Vaidina: Pojūčių teatrasVaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno miesto kamerinis teatras

Daugiau informacijos: Kauno miesto kamerinis teatras Tel.: 861262226.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje