Festivalis „SurSadhana-15“

Festivalis „SurSadhana-15“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

SEPTINTASIS TARPTAUTINIS INDIJOS KLASIKINIO MENO FESTIVALIS

„SURSADHANA – 2015”

„SurSadhana “ – tai vienintelis, jau turintis tradicijas Lietuvoje festivalis, pristatantis klasikinius Indijos menus. Jau septintus metus žiūrovų bei klausytojų dėmesiui pristatomi ne tik žymiausi klasikinio šokio ir muzikos meistrai iš Indijos, bet ir Lietuvos ir kitų kaimyninių Europos šalių atlikėjai.

Šių metų festivalyje klasikinio Indijos šokio stebuklus jums atskleis novatoriškas, ambicingas ir itin perspektyvus šokėjų duetas iš Bangaloro, Parshwanath ir Shruti Upadhye. Choreografas, šokėjas Parshwanath Upadhye bei jo šokėjų komanda "Punyah Dance Company" yra ne tik Indijoje bet ir visame pasaulyje puikiai žinomi klasikinio šokio atlikėjai, savo kompozicijose techniškai ir grakščiai apjungiantys Margi, Bharatanatyam ir Kalaripayattu elementus ir tuo pačiu pateikiantys šviežią bei unikalų požiūrį į klasikinį indišką šokį.

Į įstabiausių melodijų sūkurį Jus įtrauks Europoje ir Indijoje puikiai žinomas bansuristas iš Prancūzijos - Jean-Christofe Bonnafous. Šis neeilinių gabumų muzikantas yra įvaldęs savitą grojimo stilių, kuriuo puikiai atskleidžiamas muzikinis virtuoziškumas ir bansuri fleitos garso gelmė bei grožis.

Ypatingas festivalio muzikinio koncerto svečias – dhrupado vokalistė Marianne Svašek. Šio seniausio Šiaurės Indijos vokalinio žanro atlikėja mokėsi Roterdamo konservatorijoje ir nuo 1993 metų tęsė mokslus pas Ustad Zia Fariduddin Dagar Indijoje. Muzikantė aktyviai koncertuoja bei rengia kūrybines dirbtuves ne tik Europoje, bet ir Indijoje, Pakistane bei JAV.

Atlikėjai:

Parshwanath ir Shruti Upadhye (Indija)

Jean-Christofe Bonnafous (Prancūzija)

Marianne Svašek (Olandija)

Kristina Luna Dolinina (Lietuva)

Premal Madina (Latvija)

Irina Kušelevič ir „Rajyashree Ramesh akademija“ (Lietuva)

Anatolijus Lomonosovas – AnatoAli (Lietuva)

Rytis Kamičaitis (Lietuva)

Jūratė Adlytė (Lietuva)

Indrė Jurgilevičiūtė (Olandija-Lietuva)

Nepraleisite progos pasinerti į įvairiaspalvius Indijos menų vandenis!

VILNIUS – ŠOKIO KONCERTAS

Lapkričio 7 d., šeštadienis, 15.00 val.

Lietuvos rusų dramos teatras

(J. Basanavičiaus g. 13)

Šokio koncerto programoje:

PARSHWANATH IR SHRUTI UPADHYE (Bharata Natyam šokis, Indija),

Kristina Luna Dolinina ir Premal Madina (Odissi ir Kathak stilių šokis, Lietuva-Latvija),

Irina Kušelevič ir „Rajyashree Ramesh akademija“ (Bharata Natyam stilių šokis, Lietuva).

VILNIUS – MUZIKOS KONCERTAS

Lapkričio 7d., šeštadienis, 19.00 val.

Lietuvos rusų dramos teatras

(J. Basanavičiaus g. 13)

Muzikos koncerto programoje:

MARIANNE SVAŠEK (dhrupad vokalas, tampūra, Olandija), JEAN-CHRISTOFE BONNAFOUS (bansuri, Prancūzija), Anatolijus Lomonosovas – AnatoAli (sitaras, Lietuva), Rytis Kamičaitis (tabla, Lietuva), Jūratė Adlytė (tampūra, Lietuva), Indrė Jurgilevičiūtė (dhrupad voklas, tampūra, Olandija-Lietuva).

KAUNAS

Lapkričio 4 d., trečiadienis, 18.00 val.

Kauno kamerinis teatras (Kęstučio g. 74 A)

KLAIPĖDA

Lapkričio 5 d., ketvirtadienis, 18.00 val.

"Kultūros fabrikas", Daugiafunkcinė salė B

(Bangų g. 5A)

Festivalio programoje Kaune ir Klaipėdoje:

PARSHHWANATH IR SHRUTI UPADHYE (Bharata Natyam, Indija), JEAN-CHRISTOFE BONNAFOUS (bansuri, Prancūzija), Kristina Luna Dolinina (Odissi ir Kathak stilių šokis, Lietuva), Irina Kušelevič ir „Rajyashree Ramesh akademija“ (Bharata Natyam, Lietuva), Anatolijus Lomonosovas – AnatoAli (tampūra, Lietuva), Rytis Kamičaitis (tabla, Lietuva).

KUPIŠKIS*

Lapkričio 8 d., sekmadienis, 17.00 val.

Kupiškio kultūros centras (Gedimino g. 40)

*Bilietus prašome įsigyti Kupiškio kultūros centre

Festivalio programoje Kupiškyje:

PARSHHWANATH IR SHRUTI UPADHYE (Bharata Natyam, Indija), Kristina Luna Dolinina (Odissi ir Kathak stilių šokis, Lietuva), Irina Kušelevič ir „Rajyashree Ramesh akademija“ (Bharata Natyam, Lietuva).Renginio trukmė: 2 val., 1 pertrauka 20 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 6 metų amžiaus).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Rajyashree Ramesh scenos meno ir šokio teatro akademija.

Daugiau informacijos: www.sursadhana.lt info@indiskisokiai.lt.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Rėmėjai

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje