Festivalis „SurSadhana-16“

Festivalis „SurSadhana-16“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

AŠTUNTASIS TARPTAUTINIS INDIJOS KLASIKINIO MENO FESTIVALIS „SURSADHANA – 2016”

"SurSadhana" – tai tarptautinis kasmetinis festivalis, pristatantis žymiausius ir įdomiausius Indijos klasikinio šokio ir muzikos meistrus iš Indijos, Lietuvos ir kitų Europos šalių. www.sursadhana.lt

„SurSadhana “ – tai vienintelis, jau turintis tradicijas Lietuvoje festivalis, pristatantis klasikinius Indijos menus. Jau aštuntus metus žiūrovų bei klausytojų dėmesiui pristatomi ne tik žymiausi klasikinio šokio ir muzikos meistrai iš Indijos, bet ir Lietuvos ir kitų kaimyninių Europos šalių atlikėjai. Festivalis siekia - supažindinti su klasikine ir šiuolaikine Indijos kultūra, panaikinti ribas ir sienas tarp Lietuvos ir Indijos kultūrų, pažymint meno universaliąsias vertybes, galinčias pasiekti kiekvieno žmogaus širdį, nepriklausomai nuo jo tautinės, socialinės ir kultūrinės priklausomybės.

Šių metų festivalis kvies pamatyti unikalų reiškinį klasikinio Indijos šokios scenoje – Sooraj Subraminiam. Šio jauno profesionalaus šokėjo bei choreografo kūryboje ryškios yra netgi trys tradicinių Indijos šokio mokyklų srovės – Bharatanatyam, Odissi ir Kathak. Sooraj Subraminiam turi ir klasikinio baleto bei modernaus šokio išsilavinimą. Todėl jo choreografinės kompozicijos puikiai atskleidžia šokio kalbos universalumą.

Šių metų „Sursadhana“ ypatinga ir tuo, jog pirmą kartą Lietuvos žiūrovui pristatys klasikinį Šiaurės Indijos vokalinį stilių Khayal. Khayaliui yra apie 300 metų, tai - gana naujas stilius Indijoje, palyginus su archajišku dhrupadu, kurį „Sursadhanos“ žiūrovai jau turėjo progą išgirsti skambant ankstesniuose festivalio koncertuose. Khayal stilių Lietuvos žiūrovams pristatys vokalistas iš Kalkutos - Samrat Pandit. Be Khayal šis atlikėjas taip pat atlieka ir thumri. Jau spėjęs gimtojoje Indijoje išgarsėti vokalistas, neabejotinai praplės lietuvių publikos supratimą apie klasikinę indišką muziką. Vokalistui talkins jau ne kartą festivalyje dalyvavęs indiškos perkusijos meistras - Sandip Bhattacharya, plataus spektro muzikantas, dirbantis su atlikėjais iš viso pasaulio.

VILNIUS - ŠOKIO KONCERTAS

Lapkričio 12 d., šeštadienis, 15.00 val.

Lietuvos rusų dramos teatras

(J. Basanavičiaus g. 13)

VILNIUS – MUZIKOS KONCERTAS

Lapkričio 12d., šeštadienis, 19.00 val.

Lietuvos rusų dramos teatras

(J. Basanavičiaus g. 13)

KAUNAS, Lapkričio 11 d., penktadienis, 18.00 val.

Kauno valstybinis lėlių teatras (Laisvės al. 87A)

Festivalio programoje Vilniuje ir Kaune:

PANDIT SAMRAT (Khayal vokalas, Indija), SANDIP BHATTACHARYA (tabla, Indija), SOORAJ SUBRAMANIAM (Odissi, Belgija - Indija), Kristina Luna Dolinina ir Premal Madina (Odissi ir Kathak stilių šokis, Lietuva-Latvija), Irina Kušelevič ir Rajyashree Ramesh Akademija (Bhatrata Natyam, Vilnius-Kaunas, Lietuva), Anatolijus Lomonosovas – AnatoAli (sitaras, Lietuva), Rytis Kamičaitis (tabla, Lietuva), Jūratė Adlytė (tampūra, Lietuva).

KLAIPĖDA

Lapkričio 9 d., trečiadienis, 18.00 val.

Kultūros centras „Žvejų rūmai“ (Taikos pr. 70)

Festivalio programoje Klaipėdoje:

SOORAJ SUBRAMANIAM (odissi, Belgija - Indija), Kristina Luna Dolinina ir Premal Madina (Odissi ir Kathak stilių šokis, Lietuva-Latvija), Irina Kušelevič ir Rajyashree Ramesh Akademija (Bhatrata Natyam, Vilnius-Kaunas, Lietuva), Anatolijus Lomonosovas – AnatoAli (sitaras, Lietuva), Rytis Kamičaitis (tabla, Lietuva), Jūratė Adlytė (tampūra, Lietuva).

KUPIŠKIS

Lapkričio 10 d., ketvirtadienis, 18.00 val.

Kupiškio kultūros centras (Gedimino g. 40)

KERNAVĖ

Lapkričio 13 d., sekmadienis, 17.00 val.

Kernavės archeologijos ir istorijos muziejus (Kerniaus g. 4A)

Jungtinis festivalio dalyvių bei Baltijos šalių menininkų projektas „Darnoje“

Daugiau informacijos – www.SurSadhana.ltRenginio trukmė: 2 val., 1 pertrauka 20 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 6 metų amžiaus).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Rajyashree Ramesh scenos meno ir šokio teatro akademija.

Daugiau informacijos: www.sursadhana.lt info@indiskisokiai.lt.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Rėmėjai

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje