Fortepijoniniai duetai

Fortepijoniniai duetai

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

GAIVA BANDZINAITĖ (fortepijonas, Austrija)

LEON LIVSHIN (fortepijonas, JAV)

Programa:

Johann Sebastian Bach (1685–1750)-György Kurtág (1926) – Choralai

Franz Schubert (1797–1828) – Fantazija f-moll fortepijonui keturioms rankoms op. 103, D. 940

Felix Mendelssohn Bartholdy (1809–1847) – Oktetas Es-dur, op. 20, I d.

Georges Bizet (1838–1875) – Ištraukos iš siuitos „Arlietė“ („L'Arlésienne“)

Gustav Holst (1874–1934) – „Venera, Taikos nešėja“iš siuitos „Planetos“ op. 32

Igor Stravinskij (1882–1971) – „Šventasis pavasaris“ I d.

Gaiva Bandzinaitė pianizmo pagrindus gavo Nacionalinėje Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokykloje. Baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, vėliau dirbo su dainininkėmis Beatriče Grincevičiūte ir Lina Šukyte, Austrijoje geriau žinoma kaip Lilian Sukis. Pianistė tobulinosi Grace ir Zalcburge, kur studijavo Lied repertuarą. Jau daugiau nei dvidešimt metų ji dirba Zalcburgo menų universiteto „Mozarteum“ dainavimo institute. Yra parengusi koncertų programas su tokiomis vokalo žvaigždėmis kaip Thomas Hampsonas, Elisabeth Schwarzkopf, Grace Bumbry, Barbara Bonney, dalyvauja daugelyje garsių festivalių, yra viena iš garsiojo Zalcburgo festivalio rengiamo Jaunųjų dainininkų projekto vadovų.

„Patenkintas pasirodymu būnu tada, kai jaučiu, kad pavyko publikai perteikti originalius kompozitoriaus sumanymus“ – taip sako pianistas Leonas Livshinas. Laimėjęs aukščiausius apdovanojimus prestižiniuose pianistų konkursuose Italijoje, Vokietijoje ir buvusioje Sovietų Sąjungoje, atlikėjas koncentravo savo kūrybines jėgas į laikmečio dvasios refleksijas atliekamame repertuare. „Ar tai būtų Chopinas, ar Skriabinas – kiekvienas jų turi tam tikras žmogiškąsias ir laikmečio savybes, padedančias išryškinti interpretacijos ypatumus“ – teigia atlikėjas. Įvairiausius muzikos stilius vertinantis novatoriškas menininkas koncertuoja tiek Europos žemyne, tiek Jungtinėse Amerikos Valstijose, ypač dažnai jo pasirodymai skamba Niujorko regione. Groti fortepijonu L. Livshinas pradėjo būdamas penkerių, savo gimtojoje Lietuvoje. Čia jis baigė Lietuvos muzikos akademiją, o būdamas vos keturiolikos buvo pakviestas į Vatikaną koncertuoti popiežiui Jonui Pauliui antrajam. Po studijų Vilniuje atlikėjas toliau mokėsi Maskvos Piotro Čaikovskio konservatorijoje bei Štutgarto aukštojoje muzikos mokykloje. Prieš dvi dešimtis metų jis išvyko į JAV, kur studijavo Ročesterio Eastmano muzikos mokykloje Niujorke, vėliau Stony Brook universitete apgynė daktaro laipsnį. Kaip solistas ir kamerinės muzikos atlikėjas L. Livshinas grojo „Carnegie Hall“, „Alice Tully Hall“, „Kennedy“ centre, „Merkin Hall“, „Steinway Hall“, Kelno filharmonijoje, Vienos „Koncerthaus“, Ciuricho miesto koncertų salėje, Maskvos Baltojoje salėje, Harvardo muzikos asociacijoje ir kitur.

Atlikėjų parengta programa atspindės įvairiausius grojimo keturiomis rankomis aspektus: skambės vengrų kompozitoriaus ir pianisto György Kurtágo subtiliai aranžuoti Johanno Sebastiano Bacho choralai, romantizmo epochoje užgimę originalūs opusai fortepijonui keturioms rankoms ir simfoninio orkestro faktūrą perteikiančios žinomų kūrinių aranžuotės.Renginio trukmė: 2 val., 1 pertrauka po 20 min..

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 6 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga.

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

LOW AIR 10 FEST: vizualus šokio spektaklis - ŽAIDIMAS BAIGTAS

LOW AIR 10 FEST: vizualus šokio spektaklis - ŽAIDIMAS BAIGTAS

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Spalio 24 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 12 val. 40 min.
9,72 € 16,20 €
Pirkti
STALO TEATRAS | Spektaklis šeimai „Sibiro haiku“ Kišeninė salė

STALO TEATRAS | Spektaklis šeimai „Sibiro haiku“ Kišeninė salė

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Gruodžio 12 d., 15:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
2 d. 5 val. 2 min.
5,50 € 11,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje