FORTEPIJONINIS TRIO „META“

FORTEPIJONINIS TRIO „META“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

MAŽOJOJE SALĖJE

Atlikėjai:

FORTEPIJONINIS TRIO „META“

Julija Bagdonavičiūtė (fortepijonas)

Marija Pranskutė (smuikas)

Deividas Dumčius (violončelė)

 

Programoje:

Joseph Haydn – Fortepijoninis trio Nr. 39 G-dur, „Čigoniškasis“, Hob. XV:25

Vidmantas Bartulis – „Trečiasis greitasis, arba Glinkos ir Nemirovičiaus-Dančenkos kelionė traukiniu iš Sankt Peterburgo į Maskvą“

Arvo Pärt – „Mozart-Adagio“

Johannes Brahms – Fortepijoninis trio Nr. 3 c-moll, op.101

 

Fortepijoninis trio „Meta“ susibūrė 2018-aisiais ir jau tais pačiais metai laimėjo I vietą XVIII tarptautiniame Lietuvos kompozitorių kamerinės muzikos atlikimo konkurse Vilniuje. 2019 m. trio atstovavo šalį tarptautiniame kamerinės muzikos festivalyje „Harmos“ Portugalijoje, Porto bei dalyvavo tarptautiniuose meistriškumo kursuose „International Summer Academy – ISA“ Austrijoje, kurių metu buvo apdovanoti publikos simpatijų prizu. Vėliau sekė apdovanojimai „Grand Prix“ prizais V Vilniaus tarptautiniame jaunimo muzikos konkurse „Premio Scarlatti“ ir XXI tarptautiniame festivalyje-konkurse „Muzika be sienų“, I vieta I tarptautiniame Rudolf Barshai vardo konkurse Rusijoje, Maskvoje, bei II vieta tarptautiniame VIII Stokholmo muzikos konkurse Švedijoje. 2020 m. fortepijoninis trio debiutavo Vokietijoje, „Tangobrücke“ koncertų salėje, „Užutrakio vakarai“ bei „Permainų muzika“ festivaliuose.

Visi trio nariai sukaupę ne tik plačią patirtį kaip kamerinės muzikos atlikėjai, tačiau ir kaip solistai – koncertavo įvairiose Lietuvos, Vokietijos, Italijos, Suomijos, Vengrijos, Prancūzijos, Didžiosios Britanijos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Kinijos, Rusijos, Pietų Amerikos scenose. Muzikantai yra groję Lietuvos nacionalinės filharmonijos, „Gewandhaus“ (Leipcigas), „Konzerthaus“ (Berlynas), „St. Martin-in-the-Fields“, „The Roundhouse“ (Londonas) publikoms. Savo meistriškumą tobulino pas tokius atlikėjus, kaip Pascalis Devoyon, Danielis Garlitskij, Davidas Geringas, Kevinas Kenneras, Barbara Lüneburg. Kaip ansamblis dalyvavo Hatto Beyerle, Avediso Kouyoumdjiano, Othmaro Müllerio, Johanneso Meisslo, Candidos Thompson, Maros Gulyás, Patricko Jüdto, Peterio Schuhmayerio, Hannso-Martino Schreiberio meistriškumo kursuose.

 

Viso renginio metu privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

 Renginio trukmė: 1 val. 15 min., nėra.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje