FORTEPIJONO DRAMOS: Vakaras su Chopin’o muzika

FORTEPIJONO DRAMOS: Vakaras su Chopin’o muzika

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Nacionalinis Kauno dramos teatras dar gūdaus karantino metu žiūrovams dovanojo keletą nuotolinių fortepijoninės muzikos koncertų. Savo kūryba dalinosi kompozitorius Giedrius Kuprevičius, M. K. Čiurlionio kūrinius atliko profesorius Vytautas Landsbergis. Pagaliau šį nuostabų instrumentą galime išgirsti gyvai. Nuo šiol Didžiojoje teatro scenoje nuolat vyks fortepijoninės muzikos vakarų ciklas „Fortepijono dramos“, kur bus galima išgirsti ne vieną dėmesio vertą kūrinį ir susipažinti su fortepijono virtuozais. Rugsėjo 25 d. 18 val. teatras kviečia į pirmąjį gyvą „Fortepijono dramų“ vakarą, kuriame skambės Chopin‘o noktiurnai fortepijonui. Dramatizmu persmelkti F. Chopin'o noktiurnai - tai savotiškas Romantizmo apibendrinimas. Juose gausu nuo šios meninės epochos neatsiejamų heroizmo, individualizmo, vidinės laisvės poreikio motyvų, dominuoja emocijų išaukštinimas bei iracionalus spontaniškumas. Šiuos kertinius XIX a. estetinius elementus įkūnys pianistas Darius Mažintas.

 Darius Mažintas - sietinas su ekspresyvaus pobūdžio fortepijoninės muzikos atlikimu, subtilybėmis ir emociniu požiūriu. Savo muzikalumu ir unikalia, įdomia interpretacija, netikėtais niuansais ir savitais muzikiniais įvaizdžiais pasižymintis pianistas. Tarptautinių konkursų laureatas ir festivalių dalyvis, koncertinėje scenoje kartu su įvairiais orkestrais ir pripažintais Lietuvos bei užsienio scenos partneriais  surengęs solidžių pasirodymų. Edukacinių muzikinių projektų autorius, labdaringų koncertų organizatorius ir kultūrinių institucijų steigėjas.

Po trečio skambučio žiūrovai į salę neįleidžiami.Renginio trukmė: 1 val. 15 min., be pertraukos.

Durys atidaromos iki renginio likus: 45 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Nacionalinis Kauno dramos teatras

Daugiau informacijos: Nacionalinis Kauno dramos teatras info@dramosteatras.lt; 8 37 22 40 64.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

„ĮSTRIGĘ“ | Klaipėdos Jaunimo teatras | Dalios Tamulevičiūtės festivalis

„ĮSTRIGĘ“ | Klaipėdos Jaunimo teatras | Dalios Tamulevičiūtės festivalis

  • Varėna, Varėnos kultūros centras
  • Spalio 21 d., 18:00 val.
  • Trukmė: 4 val., 2 pertraukos.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 21 val. 52 min.
10,80 € 18,00 €
Pirkti
LOW AIR 10 FEST: romantinis urbanistinio šokio spektaklis - FEEL-LINK

LOW AIR 10 FEST: romantinis urbanistinio šokio spektaklis - FEEL-LINK

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Spalio 21 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 22 val. 37 min.
9,72 € 16,20 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje