Pasaulinė fortepijono žvaigždė Yeol Eum Son

Pasaulinė fortepijono žvaigždė Yeol Eum Son

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Fortepijonų duetas: Evgeni Bozhanov ir Yeol Eum Son, kuris turėjo įvykti kovo 18 d. Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje yra perkeliamas į spalio 21 d. Bilietų nei keisti nei grąžinti nereikia, nes galios tie patys bilietai. Bet jei šie pakeitimai Jums netinkami bilietus nuo balandžio 20 d. iki balandžio 30 d. galite grąžinti ten kur įsigijote.

Pasaulinė fortepijono žvaigždė Yeol Eum Son

Yeol Eum Son - Fortepijonas

Spalio 21 d.  19.00 val.

Lietuvos nacionalinė filharmonija, Vilnius

Programoje: Ludwig van Beethoven

Bilietus platina: Lietuvos nacionalinės filharmonijos kasos ir Tiketa

Programa ir atlikėjai gali būti keičiami Organizatoriaus, atsiradus nenumatytoms aplinkybėms.

Pirmą kartą vieninteliame koncerte Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje Vilniuje – spalio 21 d. fortepijono žvaigždė, įspūdingais pasirodymais pakerėjusi pasaulį pianistė iš Korėjos – Yeol Eum Son. 

Šią dieną turėjęs vykti pianistų Evgeni Bozhanov ir Yeol Eum Son dueto koncertas pakeistas į solinį pianistės Yeol Eum Son rečitalį dėl susidariusios korona viruso situacijos. Visi įsigyti bilietai lieka galioti.

Yeol Eum Son – P. Korėjos žvaigždė ir pasaulinio garso pianistė, koncertuojanti su pagrindiniais orkestrais, tokiais kaip Konzerthausorchester Berlin, Dresdner Philharmoniker, The Tonkunstler Orchestra, Bergen Philharmonic, Budapest Festival Orchestra, Helsinki Philharmonic Orchestra, Orchestre Philharmonique de Radio France, Orchestre de la Suisse Romande, Seoul Philharmonic, St. Petersburg Philharmonic, Budapest Festival Orchestra, WDR Symphony Orchestra, New Zealand Symphony Orchestra, Liverpool Philharmonic Orchestra ir dar daugeliu kitų.

2019 m. vasarą pianistė debiutavo vienoje svarbiausių Europos scenų – Royal Albert Hall Londone garsiajame BBC Proms festivalyje su BBC Philharmonic orkestru. Po koncerto kritikai rašė, kad „Yeol Eum Son demonstravo svajonių lygio pianistinę kokybę.“

Yeol Eum Son naujausi du įrašai pasirodė vienoje svarbiausių leidybinių kompanijų DECCA. 2018 m. pianistė paskirta didžiausio festivalio P. Korėjoje Music in PyeongChang meno vadove. Yeol Eum Son yra du kartus tapusi antrosios premijos laimėtoja P. Čaikovskio pianistų konkurse Maskvoje, o taip pat pelniusi antrąją premiją žymiajame Van Cliburn pianistų konkurse. Pianistė mokėsi Hanoverio muzikos ir teatro universitete pas profesorių Arie Vardi, o taip pat baigė Nacionalinį Korėjos menų universitetą.

https://www.youtube.com/watch?v=z2i8RDc1qpI&t=1s

https://youtu.be/8sQA53Op2U8

https://youtu.be/7nrMNX2wRUQ

https://youtu.be/Epyb0kCUoWsRenginio trukmė: 2 val., 1 pertrauka.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 6 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Naujoji muzikų karta, VšĮ

Daugiau informacijos: www.muzikukarta.lt

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje