Freaks On Floor | GOLD

Freaks On Floor | GOLD

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

„Freaks On Floor” pristato penktąjį jubiliejinį albumą „Gold”

Daugiau nei 300 koncertų, 5 albumai ir visi įmanomi šalies roko padangės apdovanojimai – taip atrodo grupės „Freaks On Floor” istorija šiandien. Nuo jautrių akustinių pasirodymų intymioje aplinkoje iki siautulingų roko koncertų – tokius „Freaks On Floor” mes jau pažįstame ir šiandien vaikinai pristato naujausią savo kūdikį „Gold”. Kartu su prodiuseriu Snorre Bergerud „Ymir Audio” įrašų studijoje gimusį albumą sudarys kitokio skambesio kūriniai.

Prieš dešimtmetį pradėję koncertuoti „Freaks On Floor” šiandien tikina esą subrendę naujam požiūriui į savo muziką. Tuo netrukus galės įsitikinti ir grupės gerbėjai – oficialus penktojo jubiliejinio „Freaks On Floor” albumo „Gold” pristatymo koncertas vyks rugsėjo 21d., menų fabrike „Loftas”.

Praleidę ne vieną savaitę įrašų studijoje grupės nariai tai atvaizduoja ir naujausio singlo „Dance All Night” video klipe (aktyvi nuoroda į YT). „Įrašų sesijos yra neatsiejama mūsų darbo dalis, tad kodėl turėtumėme tokiomis akimirkomis nesidalinti su savo klausytojais? Šis pirmasis klipas rodo, kaip gimė „Gold”, kiek emocijų, juoko ir darbo ten įdėta ir kokie, galiausiai, esame mes – freaks’ai, ” – pasakoja vaikinai.

„Penktasis albumas bus kitoks. Nors ir liekame ištikimi rokui, šįkart į savo atliekamą muziką žiūrime kitu kampu, " – teigia grupės vokalistas Justinas Jarutis. ”

Penktasis, jubiliejinis grupės albumas vadinsis „Gold”. Auksiniu albumu pavadinti naujausią savo darbą vaikinai nusprendė ne šiaip sau: „Suprasdami, kad auksas yra sietinas su prabanga, pasirinkome tokį pavadinimą, kaip paralelę savo vertybėms pabrėžti. Mums prabanga yra tai, ką mes veikiame gyvenime: kuriame savo mylimą muziką, mus supa artimi žmonės, mes džiaugiamės ilgamete kūrybine partneryste grupėje ir tai nesikeičia jau daug metų. Tad ar galime galvoti apie ką nors tauresnio, nei šie dalykai? ”, – sako grupės būgnininkas Rokas Beliukevičius.

Atlikėjai:

Renginio trukmė: 4 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val. 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 6 metų).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Reformatai, VšĮ.

Daugiau informacijos: www.facebook.com/freaksonfloor justinasjarutis@gmail.com.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie jį. Tiketa yra bilietų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Utenos „Juventus“ - Prienų SKYCOP

Utenos „Juventus“ - Prienų SKYCOP

  • Utena, Utenos daugiafunkcinis sporto centras
  • Lapkričio 17 d., 16:45 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
29 d. 6 val. 59 min.
3,00 € 5,00 €
Pirkti
Tarptautinis turnyras „BUSHIDO HERO'S 2018 Vilnius“ šou

Tarptautinis turnyras „BUSHIDO HERO'S 2018 Vilnius“ šou

  • Vilnius, Siemens arena
  • Lapkričio 17 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 4 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
3 d. 5 val. 23 min.
13,20 € 16,50 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
SKAMP20

SKAMP20

Galioja iki: 12-01

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje