GameOn - žaidimų kultūros šou

GameOn - žaidimų kultūros šou

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Spalio 15 d. bilietai brangs!

2015 – aisiais metais Lietuvą sudrebino neeilinis įvykis — pirmą kartą suorganizuotas didelio mąsto žaidimų kultūros renginys GameOn. Maloniu siurprizu tapęs renginys į Vilnių sukvietė per septynis tūkstančius žaidimų entuziastų, mėgėjų ir žmonių, norinčių artimiau susipažinti su žaidimų kultūra. Tačiau sėkmingas GameOn startas tebuvo pradžia, o renginio organizatoriai žada, kad GameOn 2016 bus gerokai didesnis ir įspūdingesnis.

GameOn 2016 organizuojamas parodų ir kongresų centre Litexpo virs vienu iš stambiausių pramoginių ir kultūrinių įvykių regione. Parodų centro erdvės bus padalytos į kelias zonas, kurių kiekviena siūlys unikalią patirtį. Daugiau nei 3000 žmonių talpinančioje esporto salėje virs kovos dėl Baltijos čempionų titulo, konferencijų salėse vyks pažintinės ir edukacinės paskaitos, parodų salėse žaidėjų lauks naujausi kompiuteriniai žaidimai, virtualios realybės pramogos, žaidėjams skirtos įrangos demonstracija ir kitos pramogos bei turnyrai. Išskirtinis dėmesys šiemet bus skirtas ir žaidžiančioms šeimoms. GameOn metu bus galima pamatyti ir išmėginti edukacinius žaidimus bei sudalyvauti kūrybinėse sesijose, kurių metu tėvai galės susidaryti aiškesnį įspūdį apie žaidimų kultūrą ir jos teikiamą naudą.

Renginio metu vyks ir žaidimų kultūros konferencijos — viena jų skirta plačiai auditorijai, o pranešimų temos vyraus nuo edukacijos, iki naujausių žaidimų pristatymo ir žinomų žmonių pasakojimų apie žaidimų rolę jų gyvenime. Antroji konferencija bus skirta žaidimų kūrėjo amatą pasirinkusiems žmonėms bei tiems, kas svajoja sukurti savo žaidimą.

Šiemet dar daugiau dėmesio sulauks ir esporto fanai. Gerokai išsiplėtusi esportui dedikuota renginio dalis kovai dėl GameOn Baltijos taurės žada sukviesti žaidėjus iš Lietuvos Latvijos, Estijos, Suomijos, Švedijos, Norvegijos, Danijos, Vokietijos ir Lenkijos, o Counter Strike žaidėjams šiemet kompaniją palaikys ir League of Legends profesionalai.

Greta pagrindinių renginio dalių taip pat sulauksime ir lietuviškų žaidimų parodos, daug dėmesio pritraukiančio cosplay konkurso bei galybės kitų su žaidimų kultūra susijusių siurprizų.

GameOn 2016 įvyks spalio 29-30 dienomis, parodų ir kongresų centre Litexpo.

Bilietų rūšys:

Dienos bilietas. Dienos bilietas garantuoja puikiai praleistą dieną žaidžiant naujausius žaidimus, pasineriant į virtualią realybę, stebint esporto varžybas tarp geriausių Baltijos šalių komandų ar klausant įdomiausių industrijos pranešėjų konferencijos dalyje. Su dienos bilietu į GameOn galėsite patekti bet kurią vieną dieną, vieną kartą.

Fano bilietas. Tikriems žaidimų mėgėjams. Fano bilieto savininkai į GameOn galės keliauti abi dienas, o renginio vietoje jų lauks oficialus renginio loot’o maišelis, kuriame kiekvienas žaidėjas ras oficialius GameOn 2016 marškinėlius ir mūsų partnerių dovanas jums!

Šeimos bilietas. Šeimos bilietas leis vaikams nepalikti namie savo tėvų, o tėvus įgalins nepalikti savo vaikų. GameOn 2016 skirtas visiems! Šeimos bilietas skirtas vienos šeimos nariams (du suaugę + du iki 14 metų vaikai; du suaugę + vienas iki 14 metų vaikas arba vienas suaugęs + du iki 14 metų vaikai).

Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie jį. Tiketa yra bilietų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.Renginio trukmė: 16 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 5 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 3 metų amžiaus).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: TAIP.

Renginio organizatorius: TeleSoftas, UAB.

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Profesionalus kilnojamas „Amber cirkas” - gastrolės

Profesionalus kilnojamas „Amber cirkas” - gastrolės

  • Vilnius, aikštelė prie PC „Akropolis“ (Ozo g. 25)
  • Liepos 29 d., 19:00 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 0 val. 50 min.
6,72 € 11,20 €
Pirkti
Profesionalus kilnojamas „Amber cirkas” - gastrolės

Profesionalus kilnojamas „Amber cirkas” - gastrolės

  • Vilnius, aikštelė prie PC „Akropolis“ (Ozo g. 25)
  • Liepos 30 d., 19:00 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
2 d. 0 val. 51 min.
6,72 € 11,20 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje