G&G Sindikatas: Unplugged

G&G Sindikatas: Unplugged

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Keliolika metų brandinę idėją G&G Sindikatas gali apie ją kalbėti visu garsu. Lapkričio 8, 9, 10 dienomis sostinės Rusų dramos teatre grupė surengs tris gyvo garso koncertus „G&G Sindikatas: Unplugged“.

G&G Sindikatas jau repetuoja ir žino, kad koncertuose atliks daugiau nei dvi dešimtis kūrinių, kurie grupės nariams ir gerbėjams yra patys svarbiausi. Visi kūriniai suskambės naujai su kviestinių muzikantų pagalba, kurie gros styginiais, pučiamaisias instrumentais, fortepijonu ir t.t. Kas žino, galbūt po visko bus išleistas specialus „Unplugged“ albumas. Bet apie jį – vėliau.

„G&G Sindikatas: Unplugged“ idėjai sparnus užaugino grupės draugai Red Bull. Kartu su jais buvo surengti Red Bull Soundclash ir Red Bull Tourbus projektai, Mamania’i buvo padovanotas nerealiausias Red Bull DJ stalas, o visai neseniai festivalyje „Granatos“ sugrotas ypatingas pasirodymas kartu su motoakrobatikos čempionu Aru Gibieža. Būkite tikri, kad ir šįkart G&G Sindikato ir Red Bull draugystės rezultatai pranoks visus lūkesčius.

Daugiau naujienų – netrukus, o G&G Sindikatas skuba repetuoti.

SVARBI INFORMACIJA:

Parduodami bilietai sektoriuose Balkonas, Balkonas K ir Balkonas D - RIBOTO matomumo.

Lapkričio 8 d. koncertas skirtas artimiausiems „G&G Sindikato“ ir „Red Bull“ draugams, tad į jį bus parduoti tik 20 ypatingų bilietų. Į šį koncertą taikomas amžiaus cenzas N-18.

Lapkričio 9 ir 10 d. koncertas skirtas visiems nusipirkusiems bilietus. Į šį koncertą amžiaus cenzas nėra taikomas. Prašome, kad vaikai iki 14 metų būtų lydimi suaugusiųjų.

Neįgaliesiems (neįgaliojo vežimėlyje) bilietus patariame pirkti tik Parteryje, nes į kitus sektorius patekimas negalimas (daugybė laiptų). Taip pat papildomai parašykite akvile@menozmones.lt, kad atvyksite, nes vietų skirtų neįgaliesiems kiekis labai ribotas.Atlikėjai:

G&G Sindikatas

Renginio trukmė: 2 val., nėra.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Meno žmonės, VšĮ.

Daugiau informacijos: www.redbull.com/lt

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

PREMJERA: JŪRINĖS ŠVIESOS / Klaipėdos Jaunimo teatras / KJT

PREMJERA: JŪRINĖS ŠVIESOS / Klaipėdos Jaunimo teatras / KJT

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Gegužės 6 d. 18:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
14 d. 15 val. 52 min.
7,20 € 12,00 €
Pirkti
PREMJERA: JŪRINĖS ŠVIESOS / Klaipėdos Jaunimo teatras / KJT

PREMJERA: JŪRINĖS ŠVIESOS / Klaipėdos Jaunimo teatras / KJT

  • Klaipėda, Klaipėdos kultūros fabrikas
  • Gegužės 8 d. 18:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
16 d. 10 val. 40 min.
6,00 € 10,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje