GRAŽIAUSIA FILMŲ MUZIKA

GRAŽIAUSIA FILMŲ MUZIKA

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Programoje gražiausi kūriniai iš garsiausių kino filmų.

Evelina Sašenko ir Jeronimas Milius

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras

Dirigentas Gintaras Rinkevičius

Ar kada esate svajoję apie galimybę pasijusti kaip kine? Neabejojame, kad šį šventinį vakarą kartu su puikiais solistais Evelina Sašenko ir Jeronimu Miliumi bei Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru, diriguojamu maestro Gintaro Rinkevičiaus, klausydamiesi gražiausios visų laikų filmų muzikos nusikelsite į stebuklingą kino pasaulį. Turbūt ne veltui apie gražiausias, netikėčiausias ir įsimintiniausias gyvenimo akimirkas sakome, kad tuomet „pasijutome lyg filme“ – juk kine, painiai sudėliotuose mūsų gyvenimų siužetų atspindžiuose, iš tiesų dažnai matome išsipildžiusias savo svajones. Tik čia, nepakylant nuo kėdės, galima keliauti po tolimas šalis, patirti beribę meilę, įsimintiniausius nuotykius, pamiršti problemas, o svarbiausia – paįvairinti savo gyvenimą tikrais jausmais ir spalvomis. Įspūdinga muzika, nepastebimai mus nešanti savo sparnais, yra neatsiejama šio subtilaus patyrimo dalis. Ir šį ypatingą šventinį vakarą ji skambės ne kine, o realybėje – priešais Jūsų akis.

Šventiniame koncerte į filmų siužetus pasinerti pakvies du talentingi solistai – aksominio balso viliokė Evelina Sašenko ir charizmatiškasis rokeris Jeronimas Milius. Drąsi ir atsidavusi muzikai E. Sašenko, kuri Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje baigė džiazo vokalą, per savo karjerą yra sėkmingai dalyvavusi daugybėje įvairiausių konkursų, festivalių ir projektų, tokių kaip „Meilės istorijos pagal Edith Piaff“, „Chopin Jazz inn“ ir „All that Cabaret“. Jos partneris scenoje – išskirtinio vokalo savininkas Jeronimas Milius, yra ne tik roko grupės „Soul Stealers“ lyderis, bet ir vienas ryškiausių Lietuvoje muzikinio teatro atlikėjų. Jis sukūrė pagrindinius vaidmenis tokiuose žiūrovų pamėgtuose miuzikluose kaip „Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda“, „Grafas Montekristas“, „Karmen“ ir daugelyje kitų. Šie du žavūs solistai nepakartojamas šventines emocijas scenoje Jums dovanos kartu su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru, diriguojamu maestro Gintaro Rinkevičiaus.

KĮ Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro kultūros ir pramogų paslaugų teikimo vartotojams taisyklės http://www.lvso.lt/lt/pages/13563-taisykles.html

KĮ Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras pasilieka teisę pristatyti parterio priekyje 2 papildomas eiles A ir B.

PRISTATOMOMS VIETOMS NUOLAIDOS NETAIKOMOS.Renginio trukmė: 2 val., 1 pertrauka.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, KĮ.

Daugiau informacijos: www.lvso.lt Neįgaliajam asmeniui, pateikus neįgaliojo asmens pažymėjimą..

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje