GRAŽIAUSIA FILMŲ MUZIKA

GRAŽIAUSIA FILMŲ MUZIKA

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Puikūs dainininkai Karina Krysko ir Jeronimas Milius kviečia visus prieš didžiąsias žiemos šventes pasimėgauti rinktine programa „Gražiausia filmų muzika“.

Koncertui akompanuos Kauno bigbendas. Koncertai „Gražiausia filmų muzika“: gruodžio 6 d. – Klaipėdoje, 8 d. - Kaune, 10 d. – Panevėžyje, 11 d. – Šiauliuose, 12 d. – Marijampolėje, 13 d. – Vilniuje, 14 d. - Alytus.

Kauno bigbendas kuria specialias dainų aranžuotes, o scenografai jau dabar suka galvas, kokiomis scenos puošmenomis sukurti žiūrovui artėjančių švenčių atmosferą.

Karina Krysko ir Jeronimas Milius – darnus, laiko jau išbandytas duetas. Pernai jie sėkmingai šturmavo koncertų sales su geriausių miuziklų dainų programa ir buvo įvertinti žiūrovų. Dainininkų vokalai puikiai dera tarpusavyje ir suteikia kūriniams naujų malonių spalvų. „Gražiausios filmų muzikos“ programoje be duetų, žiūrovai taip pat išvys ir solinius pasirodymus.

Atrinkti programą tokiam koncertui – užduotis ne iš lengvųjų. Juk yra tiek daug kūrinių, kuriuos mes puikiai žinome iš kino ekranų. Jiems suskambus, iškart prieš akis iškyla filmų vaizdai.

Karina pažadėjo, kad koncerte „Gražiausia filmų muzika“ skambės legendinis Whitney Houston kūrinys „I have nothing“ iš klasika tapusio filmo „Asmens sargybinis“. „Tai filmas, kurį labai mėgau, kai tik jis pasirodė ir iki šiol kartais nostalgiškai pasižiūriu. Ypač jautru tapo, kai W. Houston, kuri suvaidino pagrindinę rolę, nebeliko tarp mūsų“, – sako Karina. Ji sutinka, kad daina „I have nothing“ yra nemenkas iššūkis kiekvienam dainininkui. „Kaip ir dauguma W.Houston kūrinių“, – šypteli Karina.

Koncerte taip pat skambės „You can leave your hat on“ originaliai atliekamas Joe Cockerio ir skambėjęs filme „9,5 savaitės“; „I’ll be there for you“ iš kultinio serialo „Draugai“; „Eye of the tiger“ iš garsiojo „Rocky 3“ ir kiti labai gerai žinomi kūriniai. Taip pat bus atliekami daugybėje filmų skambėję klasikiniai kalėdiniai hitai: „Jingle Bells“, „White Christmas“ ir pan.

Dainininkai pasakoja, kad sudarydami programą stengiasi įtraukti ir dramatiškus, puikių vokalinių sugebėjimų reikalaujančius kūrinius, kaip jau minėtas „I have nothing“ ir linksmus šypseną nuo pirmų akordų keliančius hitus, kaip antai „Ghostbusters“ iš to paties pavadinimo filmo apie legendinius vaiduoklių medžiotojus.Atlikėjai:

KARINA KRYSKO

JERONIMAS MILIUS

KAUNO BIGBENDAS

Renginio trukmė: 1 val. 20 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Teatro dienos, VšĮ.

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

GRAŽI IR TA GALINGA / Klaipėdos Jaunimo teatras / KJT

GRAŽI IR TA GALINGA / Klaipėdos Jaunimo teatras / KJT

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Rugpjūčio 11 d., 20:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
3 d. 14 val. 14 min.
11,16 € 18,60 €
Pirkti
Vilniaus „Riteriai“ futbolo klubo rungtynės A lygoje: Vilniaus „Riteriai“ - „Kauno Žalgiris“

Vilniaus „Riteriai“ futbolo klubo rungtynės A lygoje: Vilniaus „Riteriai“ - „Kauno Žalgiris“

  • Vilnius, Lietuvos futbolo federacijos stadionas
  • Rugpjūčio 14 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
7 d. 13 val. 2 min.
1,80 € 3,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje