GRUPĖ „LENINGRAD“

GRUPĖ „LENINGRAD“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

GRUPĖS „LENINGRAD“ – KONCERTAS VILNIUJE GEGUŽĖS MĖNESĮ

Riboto matomumo vietos:

103 sektoriaus BMW klubas:

6 - 7 eilės – nuo 1 iki 6 vietos

8 -12 eilės – nuo 1 iki 4 vietos

13 – 19 eilės – nuo 1 iki 6 vietos

111 sektoriaus:

6 – 7 eilė – nuo 101 iki 106 vietos

8-12 eilės – nuo 101 iki 104 vietos

13 – 19 eilės – nuo 101 iki 106 vietos.

2019 m. gegužės 15 d., „Siemens“ arena, Vilnius

Lygiai prieš 21 metų (dar 1998 m.) viename iš televizijos interviu Sergejaus Šnurovo paklausė, ką jis darys sulaukęs didžiulio populiarumo visoje šalyje. Į šį klausimą atlikėjas tvirtai atsakė taip: „Grupei „Leningrad“ tai būtų labai sudėtinga, tokie projektai tiesiog pasmerkti būti nepopuliarūs…“ O dabar, praėjus dviem dešimtmečiams, grupė tuoj pasieks absoliutų gerbėjų savo gimtajame mieste rekordą (spalio 19 d. Sankt Peterburgo arenos stadione susirinko 65 tūkstančiai žiūrovų), o į jos koncertus Europos šalių sostinėse taip pat priplūsta pilni stadionai gerbėjų!

Pagal nusistovėjusią tradiciją grupė „Leningrad“ į savo koncertą po „Siemens“ arenos stogu 2019 m. gegužės 15 d. suburs kelis tūkstančius žiūrovų. Rusakalbiams Lietuvos gyventojams kiekvienas S. Šnurovo ir jo komandos (tokių pačių įžūlių, atvirų, netolerantiškų ir ne visuomet cenzūrine kalba kalbančių muzikantų) apsilankymas prilygsta ilgai lauktam šviežio oro gūsiui. Ir ne tik rusakalbiams. Nors didžioji grupės kūrybos dalis atliekama didžiąja galingąja rusų kalba, visuotiniam „eschatologiniam“ susižavėjimui sukelti vertimo nereikia.

„Stadionų kultūra gyvavo dar tais laikais, kai trūko pramogų ir bet koks įvykis sulaukdavo daugybės žiūrovų. Tuo metu nebuvo tokios agresyvios konkurencijos kaip šiomis dienomis ir pačių atlikėjų buvo mažiau. Aš pats prisimenu, kaip per solinį grupių „Akvarium“ koncertą Kultūros pilyje visai nebuvo laisvų vietų, – sako Sergejus Šnurovas. – J. Jevtušenko stadionuose skaitydavo eiles – tokie renginiai buvo labai populiarūs. Kita vertus, grupės „Leningrad“ pasirodymuose svarbiausi ne žodžiai ir ne mintis. Šia prasme, man atrodo, „Leningrad“ išsiskiria išskirtiniu jausmu, kurį mes sugebame transliuoti ir sukurti nepaklusnumo šventę, per kurią viskas leidžiama, todėl norinčiųjų ateiti į koncertus tikrai netrūksta: juk dovanojame tikras emocijas.“

Sergejui svarbiausia – ieškoti bendrų savybių tarp skirtingų žmonių ir skirtingų idėjų. Vis dėlto pačiose grupės dainose ne visuomet slypi gili prasmė.

„Aš niekuomet taip nemąsčiau. Kartais būna ir priešingai: kuo mažiau prasmės tekste, tuo geriau daina pavyksta. Prisiminkime kad ir dainą „Šalti, šalti, manęs pagailėk“ („Ой мороз-мороз, не морозь меня“). Apie ką ji? Ogi apie nieką, tačiau nuotaika jaučiama. Ji skleidžia tipišką rusišką liūdesį. Ir štai mes čiumpame tą liūdesį, kišame į mėsmalę ir pavyksta šiurpi šventė!“

Be abejonės, Lietuvos gyventojai taip pat turi kuo pasidalyti per grupės koncertus, juk kiekvienas jų prilygsta masinės psichoterapijos seansui. Klausytojai, pavargę nuo daugybės socialinių normų, nuolatinio bėgimo ir socialinių neurozių, muzikiniame renginyje išlieja visas susikaupusias emocijas ir po koncerto jaučiasi, kaip pabuvę geroje pirtyje: pavargę, bet apsivalę ir laimingi. Gegužės 15 d. grupė „Leningrad“ Vilniuje surengs dar vieną energingą koncertą ir kaip reikiant sudrebins snaudžiančią visuomenę. Koncerte skambės visi didieji įvairių laikotarpių grupės hitai, be to, klausytojai išgirs naujausias dainas. Kviečiame visus į grupės „Leningrad“ rengiamą terapijos seansą!

Atlikėjai:

GRUPĖ „LENINGRAD“

Renginio trukmė: 2 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: EUROSHOW PROMOTER EUROPE SIA.

Daugiau informacijos: Dėl vietų ir bilietų neįgaliesiems arenoje informacija čia - http://www.siemensarena.lt/lt/lankytojams/informacija-neigaliems.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

PO KILIMU: Katarsis4 Teatro Atviras ratas studija

PO KILIMU: Katarsis4 Teatro Atviras ratas studija

  • Vilnius, Teatro Atviras ratas studija (Ašmenos g. 8)
  • Liepos 24 d., 20:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 7 val. 47 min.
6,00 € 12,00 €
Pirkti
Premjera! Ivanas Vyrypajevas „Saulėtoji linija“ Teatras Atviras ratas I Vilniaus miesto teatras

Premjera! Ivanas Vyrypajevas „Saulėtoji linija“ Teatras Atviras ratas I Vilniaus miesto teatras

  • Palanga, RAMYBĖ, kultūros centras. Vytauto g. 35
  • Liepos 21 d., 20:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 15 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 11 val. 25 min.
10,00 € 20,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
GAMEON'19 bilietas 2 D.@Litexpo

GAMEON'19 bilietas 2 D.@Litexpo

Galioja iki: 08-31

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje