Skiriama Ukrainai. Steponas Januška ir grupė „Studija”. „Visi kartu”

Skiriama Ukrainai. Steponas Januška ir grupė „Studija”. „Visi kartu”

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

2022 m. kovo 18 d. koncertas Skiriama Ukrainai. Steponas Januška ir grupė „Studija”. „Visi kartu” atšauktas. Bilietus galima grąžinti kasose kuriose buvo pirkti iki 2022 m. balandžio 1 d.

Steponas Januška ir grupė „Studija”

„Neliūdim”

Naujausia programa / muzikos albumo pristatymas

 

Jau 44 koncertinės veiklos metus skaičiuojanti grupė „Studija“ kviečia ištikimiausius savo gerbėjus, bičiulius ir draugus į naujausios programos ir CD „Neliūdim“ pristatymo koncertą.

Koncerte skambės dainos iš šio albumo ir pačios karščiausios naujienos iš būsimo albumo. Be abejo, į gerbėjų lūkesčius tikrai bus atsižvelgta: nuskambės ir mylimiausi, „kultiniai“ grupės hitai „Daina draugams“, „Vaikystė“, „Guodėja“, „Spindulys“ ir kt.

Pastarieji dveji metai grupei buvo išties sėkmingi: laimėtas geriausios popgrupės titulas radijo stoties „Lietus“ apdovanojimuose „Aukso lašas“. Muzikos asociacijos metų apdovanojimuose M.A.M.A. „Studija“ nominuota kategorijoje „Geriausia tradicinio pop metų grupė“.

2020 metais išleistame muzikos albume „Neliūdim“ sutalpinta net 13 naujų dainų. Radijo stočių grojaraščiuose nuolat skamba klausytojų pamėgtos dainos „Jei turi svajonę‘, „Neliūdim“, „Labas, štai ir aš“, „Myliu“. Tad ištikimiausių, smalsiausių ir vertinančių gyvą muzikavimą klausytojų laukia muzikinių staigmenų kupina „Studijos“ programa.

„Studija“ – viena seniausių Lietuvos pop/rock grupių įkurta 1978 m. Klaipėdoje. Grupė įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos (17 val.) ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte (219!).

 

Grupė „Studija“:

Steponas Januška – solo vokalas;

Edita Bodrovaitė – solo vokalas;

Paulius Stonkus – bosinė gitara, vokalas;

Vaidotas Rukas – gitara;

Valdas Galdikas – mušamieji;

Mindaugas Putna – klavišiniai, programavimas, vokalas.Renginio trukmė: 2 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 5 metų amžiaus).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Klaipėdos m. sav. Kultūros centras Žvejų rūmai

Daugiau informacijos: tel.: (8 46) 410 565.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje