Grupės „Baltos Varnos“ albumo „Kuždesiai“ pristatymo koncertas

Grupės „Baltos Varnos“ albumo „Kuždesiai“ pristatymo koncertas

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

“Čia nėra taisyklių, tik tiek, kad šis pasaulis jų, daryk ką nori, tik eik ant pirštų galiukų…” – taip mįslingai savo naujausią muzikinį albumą “KUŽDESIAI” pristato grupė “Baltos Varnos”.

Šios unikalaus dueto Lietuvos publikai pristatinėti jau nebereikia: po “Baltų Varnų” vardu besislepiančios  garbanės Milda ir Teresė bei stiprus muzikantų užnugaris atskleidžia švelnumo bei improvizacinių elementų kupiną etno-chuliganiškumo užtaisą, kurį jau nuo pirmųjų akordų atpažįsta kiekvienas muzikinį unikalumą vertinantis klausytojas.

Šią vasarą naujausiais autoriniais kūriniais “Baltos Varnos” savo gerbėjus kviečia džiaugtis net keliuose Lietuvos miestuose, o karantino išvargintus klausytojus žada gaivinti energingais šūksniais į kitus pasaulius ir šįkart – dalindamosis dar negirdėtų muzikinių istorijų kuždesiais.

Renginio metu bus laikomasi visų LR Vyriausybės nustatytų taisyklių ir rekomendacijų.

Renginio organizatorius - Baltos varnosRenginio trukmė: 1 val. 30 min., 1 pertrauka 15 min..

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val. 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 10 metų).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: TAIP.

Renginio organizatorius: Julius Bakanauskas

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje