Grupės „Laibach“ koncertas

Grupės „Laibach“ koncertas

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

"Tyla yra blogiausia; visos nutylimos tiesos tampa nuodais."

Friedrich Nietzsche, Taip kalbėjo Zaratustra

Renginys nerekomenduojamas nepilnamečiams!

Legendinė avangardinės muzikos grupė LAIBACH pristatys savo naujausią albumą "Also Sprach Zarathustra". Šis dramaturginis veiksmas, pagal žymųjį vokiečių filosofo Friedrich Nietzsche veikalą, buvo sukurtas teatro scenai - režisieriaus Matjaž Berger vaidinimui Anton Podbevšek teatre Slovėnijoje. Gyvo garso pasirodymas Vilniuje - unikali proga išgirsti naują LAIBACH skambesį ir emociškai patirti tiesas, kurias kalbėjo Zaratustra. Koncerte Laibach taip pat pristatys naujus grupės narius.

LAIBACH - fenomenalus kolektyvas iš Slovėnijos, kuris garsėja itin savitu muzikiniu stiliumi bei analogų neturinčia menine koncepcija. Industrial muzikos avangardistai, įtraukiantys roko, techno ir pop skambesį, yra ko gero labiausiai išgarsėjusi grupė, kilusi iš Rytų ir Centrinės Europos.

Gausi ir spalvinga LAIBACH istorija skaičiuoja 35-us metus, jie dažnai vadinami grupe, kuri sugriovė Jugoslaviją ir komunistinį Tito režimą. Kolektyvo pasirodymus ir įrašus nuolat lydi kontraversija, kurią lemia intelektualūs, provokuojantys meno žaidimai kultūriniais, istoriniais ir ideologiniais simboliais.

1980-aisiais pramoniniame Trbovlje miestelyje gimęs reiškinys vienija žinomus Slovėnijos menininkus, kurie kiekvieną pasirodymą paverčia įtaigia poetine manifestacija. Autentiška grupės stilistika gausius gerbėjus žavi stipriu didingu skambesiu, svajingomis melodijomis, tačiau yra ne vien estetinė pramoga, ar tipiškas roko šou, bet ir provokacija, verčianti susimąstyti apie daugelį rimtų mus supančių socialinės sąrangos klausimų.

Nuolat balansuodami ties rūstumo ir jumoro riba, sulaukiantys kritikos ir sąmyšio tiek iš kairiųjų, tiek iš dešiniųjų pažiūrų atstovų, LAIBACH neabejotinai įgavo atskirą statusą visoje pasaulinėje muzikos scenoje. Jie yra įkūrę savo deklaruojamą valstybę NSK (Neue Slowenische Kunst), kurią sudaro kelios konceptualios įvairių sričių menininkų grupės. NSK valstybė turi savo pasus, pašto ženklus ir ambasadas keliose šalyse.

Pastaraisiais metais LAIBACH sumirgėjo didžiausių pasaulio leidinių antraštėse, kai tapo pirmąją Vakarų pasaulio roko grupe, surengusia pasirodymus Šiaurės Korėjoje, Pyongyang mieste. Apie šį neįtikėtiną įvykį sukurtas nuotaikingas filmas "Liberation Day", rodytas kino festivaliuose daugelyje šalių, taip pat ir "Kino pavasaryje" Lietuvoje.

Pasualinis naujojo albumo pristatymo turas prasidėjo 2017 m. gegužės mėn. Pietų Korėjoje.

www.laibach.org

www.facebook.com/Laibach

www.liberationday.film/

Atlikėjai:

Renginio trukmė: 3 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Baltijos Griaustinis, VšĮ.

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

PO KILIMU: Katarsis4 Teatro Atviras ratas studija

PO KILIMU: Katarsis4 Teatro Atviras ratas studija

  • Vilnius, Teatro Atviras ratas studija (Ašmenos g. 8)
  • Liepos 24 d., 20:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 5 val. 35 min.
6,00 € 12,00 €
Pirkti
Premjera! Ivanas Vyrypajevas „Saulėtoji linija“ Teatras Atviras ratas I Vilniaus miesto teatras

Premjera! Ivanas Vyrypajevas „Saulėtoji linija“ Teatras Atviras ratas I Vilniaus miesto teatras

  • Palanga, RAMYBĖ, kultūros centras. Vytauto g. 35
  • Liepos 21 d., 20:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 15 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 9 val. 13 min.
10,00 € 20,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
GAMEON'19 bilietas 2 D.@Litexpo

GAMEON'19 bilietas 2 D.@Litexpo

Galioja iki: 08-31

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje