IEVA NARKUTĖ. Šventinis koncertas

IEVA NARKUTĖ. Šventinis koncertas

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Turbūt aštuoniems iš dešimties lietuvių gruodžio pabaiga mintyse iškyla kaip idiliškas paveikslas: pusnys, sniegas, girgždantis po kojomis, tobulas minus dešimt, viskas prieblandoje apšviesta kalėdinėmis lemputėmis, o tolumoje skamba kuri nors iš TŲ Sinatros dainų... Ir tik du iš tų dešimties lietuvių į savo paveikslą įsileis dalykus, kurie šioje šalyje visada iš tikrųjų nutinka gruodžio pabaigoje: plikledis, šlapdriba, nevalyti keliai, termometro stulpelis, neapsisprendžiantis, ar lauke minusas ar pliusas, vėjas su lietum ir kruša tiesiai į veidą, kaimynai, taupantys pinigus už elektrą ir nedegantys jokių lempučių ir vietoje Sinatros- tik į telefoną burnojantis kauštelėjęs praeivis.

Palanga. Gruodžio 29 diena, muzikinis klubas Vandenis. Nesvarbu, iš kokio jūs miesto, kokiais tikslais užsukot į Palangą, su kuo atvažiavot, kada išvažiuosit, esat pasipuošę ar visai ne. Ateikit. Tą vakarą vyks koncertas, kuris tiks prie visokio oro. Bus švelnių lyriškų meilės dainų, kurios yra tokios tiesmukiškos ir mielos, kaip tos kalėdinės lemputės virš pusnies. Bus pasakojimų apie meilę ir žmonių santykius, kurie kartais gal ir primena šlapdribą į veidą, bet mes netruksim vėl jus sušildyti švelnumu ir jaukiais garsais. Labai stengsimės išlaviruoti tarp vienareikšmiškai šventinių nuotaikų ir paprasto gyvenimo. Kodėl? Nes šventė yra nebūtinai tada, kada pasako kalendorius. Šventė yra tada, kada susitinkam iš tikrųjų. Kada įsileidžiam į savo vidų, kada pabūnam, o išsiskiriam jau truputį kitokie. Šįkart taip jau sutampa, kad ir kalendorius lieps labiau atsipalaiduoti, tad aš merkiu jums akį ir klausiu: Kodėl gi ne?...

Dainuosiu daug naujų dainų, beveik visą naują albumą “Kai muzika baigias”. Bet bus ir visa tai, ką jūs jau seniai žinot ir vis dar mėgstat išgirsti. Gerai gerai, pažadu ir kokią vieną kalėdinę dainą, bala nematė :D

Tai susitikim!

Atlikėjai:

IEVA NARKUTĖ

AURIMAS DRIUKAS (gitara)

Renginio trukmė: 1 val. 30 min., 1 pertrauka.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Muzikos dienos, VšĮ.

Daugiau informacijos: NĖRA.

Draudžiama įsinešti: gėrimų bet kokioje taroje, maisto produktų, ginklų, aštrių daiktų, gyvūnų, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (jei organizatorius nenurodo kitaip).

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

J. Updike TERORISTAS Teatras ATVIRAS RATAS I Vilniaus miesto teatras

J. Updike TERORISTAS Teatras ATVIRAS RATAS I Vilniaus miesto teatras

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Gegužės 21 d., 18:30 val.
  • Trukmė: 1 val. 15 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 19 val. 16 min.
6,00 € 12,00 €
Pirkti
ATSISVEIKINIMO TURAS Kauno šokio teatras AURA. SPRENDIMAS

ATSISVEIKINIMO TURAS Kauno šokio teatras AURA. SPRENDIMAS

  • Kaunas, Verslo lyderių centras (BLC)
  • Gegužės 21 d., 19:00 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 20 val. 8 min.
9,12 € 15,20 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
THE ILLUSIONISTS LIVE

THE ILLUSIONISTS LIVE

PASIBAIGĘS

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje