IEVA NARKUTĖ „Meilės nutylėjimai”

IEVA NARKUTĖ „Meilės nutylėjimai”

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

 

O, kad gyvenimas susidėtų tik iš to, kas pasakyta! Kaip būtų paprasta atsekti, kas ką turėjo omenyje, kaip būtų lengva išpildyti lūkesčius, kiek laimingų pabaigų turėtume!… Bet tiesa yra ta, kad gyvenimas susideda iš to, kas pasakyta, ir beveik tiek pat iš to, kas nutylėta.

Mes nutylime tai, kas mums nepatinka. Nutylime tai, kas patinka. Nutylime, kokie buvome ir nutylime, kad kažkas mumyse keičiasi. Nutylime, kad dairomės aplink ar susijaudinam. Nutylime, kad esam įskaudinti. Ak, kiek baisiai daug tų meilės nutylėjimų!… Kiek mažai iš tiesų talpina žodžiai. Ir kokie mes nedrąsūs tyloj.

Muzika talpina daugiau - savyje ji talpina ir tai, kas pasakyta, ir tai, kas nutylėta. Dainos apie meilės nutylėjimus, apie nedrąsą pasakyti tiesiai mums suteikia progą pasakyti tai, ką reikia. Prisidengdami daina mes iškart drąsesni. Ateikit į koncertą vasario 14-ąją šv. Jonų bažnyčioje. Ateikit ir atskleisim vieni kitiems truputį tiesos apie tai, kokie esame, pasakysim tai, ką norėtųsi nutylėti.

Koncertas bus dviguba šventė - nes tai bus ir naujojo albumo “4” pristatymas.Renginio trukmė: 1 val. 40 min.

Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Muzikos dienos, VšĮ

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje