II pakopa (1,2,3 dalys) Sėkminga namo statyba: kaip išvengti klaidų?

II pakopa (1,2,3 dalys) Sėkminga namo statyba: kaip išvengti klaidų?

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Norime informuoti, kad dėl viešbučio Green park hotel veiklos pokyčių keičiasi rugsėjo 9 ir 10 d. renginio „Sėkminga namo statyba: kaip išvengti klaidų?“ II pakopa 2,3 dalys renginio vieta. Renginys vyks Green Vilnius Hotel, Pilaitės pr. 20, Vilnius.

Visi įsigyti bilietai į kovo 18 ir 25 d. bei gegužės 27 d. ir 28 d. renginius galios rugsėjo 9 ir 10 d., jų keisti nereikės.

Jeigu nauja renginio data Jums netinkama, dėl bilietų grąžinimo kreipkitės į renginio organizatorių nuo 2020 m. rugpjūčio 24 iki 28 d. el. paštu ausra@statybustudijos.lt. Gražinantiems abonementinį bilietą , kuris buvo pirktas į tris renginius, bus gražinta 2/3 sumos, nes vienas renginys, kovo 5 d., jau įvykęs.

Rugsėjo 9 d. (perkelta iš gegužės 27 d.)

Stoglangiai. Kaip suplanuoti stogo langus savo namui? Modernioji visuomenė susiduria su vis naujais iššūkiais, nes tampa sėslesnė ir beveik visą savo gyvenimą praleidžia patalpose. Pranešime nagrinėjama “patalpų kartos” problematika ir atkreipiamas dėmesys į pakankamo dienos šviesos kiekio, šviežio oro bei vizualinio sąlyčio su aplinkine gamta būtinybę, pateikiama informacija, kaip stogo langų pagalba užtikrinti, kad namai būtų palankesni sveikatai. Taip pat, apžvelgiami stogo langų rinkoje siūlomi sprendimai, langų planavimo rekomendacijos ir realių projektų pavyzdžiai. VELUX pardavimų vadovas Marius Vinclovas atsakys ir į dažniausiai klientų užduodamus klausimus bei pakomentuos rūpimas problemas.

v

Šlaitiniai (klasikiniai) ir plokšti stogai. Kokie yra pagrindiniai šlaitinių ir plokščių stogų privalumai, trūkumai, galintys įtakoti stogo pasirinkimą? Šlaitinių ir plokščių stogų medžiagų palyginimas, jų įrengimas, eksploatavimas. NORD PROFIL projektų vadovai Andrius ir Edgaras paaiškins į ką reikia atsižvelgti renkantis medžiagas ir apšiltinimo sprendimus, lietaus nuvedimo sistemą, kaip prižiūrėti ir eksploatuoti stogą, kad jis be remonto tarnautų daug metų.

Rugsėjo 10 d. (perkelta iš gegužės 28 d.)

Mediniai langai. Kokybiškas medinis langas – tai ne vien tik akį traukiantys raštai ir spalvos, įspūdingi dydžiai ir formos – tai ilgametės patirties, atsakingo darbo, kruopščiai parinktų medžiagų ir techninių savybių derinys. Tačiau kad ir kokiomis charakteristikomis apdovanotas langas bebūtų, jo statusą sugadinti gali net ir viena neprofesionali projektavimo ar montavimo klaida. Apie tai, kokį medinį langą rinktis, kaip teisingai įvertinti jo U vertę (šilumines charakteristikas) ir kokios klaidos kainuoja brangiausiai, kalbės MEGRAME MEDIS gamybos technologas Mindaugas Račkauskas ir B&W SYSTEMS montavimo vadovas Vaidas Štempelis.

Fasadų šiltinimas. Kokią izoliacinę medžiagą pasirinkti šiltinant savo namo fasadus? Apžvelgsime svarbiausius fasadų kriterijus ir “Ceresit” siūlomų rinkoje dekoratyvinių tinkų savybes. Pristatysime kokius produktus rinktis, jei esate numatę savo namo fasadui naudoti dabar madingas tamsaus intensyvumo spalvas. Pristatomi išskirtinio estetinio vaizdo “Ceresit Visage” fasado apdailos tinkai nepaliks abejingų, o planuojantiems savo namą apdailinti klinkerio plytelėmis, pateiksime informaciją apie klijus ir siūlių mišinius. Fasadų šiltinimas ir apdaila reikalauja didelio profesionalumo ir naujausių technologijų išmanymo, todėl paruošėme Jums daug pavyzdžių su didžiausių klaidų nuotraukomis ir komentarais. Informaciją pateiks CERESIT inžinierius Arūnas Mingaila.

Smeigės ir tinkamas jų panaudojimas. Pagrindiniai klausimai, kuriuos paliesime kartu su įmonės EJOT techniku, vadybininku Mantu Kaminsku - kam yra reikalingos smeigės ir kokią funkciją jos atlieka fasadų šiltinime? Aptarsime informaciją, pagal kokius kriterijus reikia pasirinkti smeiges ir kokios padaromos didžiausios klaidos, lemiančius fasadų šiltinimo ir apdailos deformacijas, ar netgi nukritimus. Pristatysime smeigių skaičiavimo metodiką – tai efektyvus būdas nepermokėti savo namo statyboje, naudojant tik tiek smeigių kiek reikalinga.Renginio trukmė: 3 val., 15 min. pertrauka kas 45 min..

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Asmenys iki 18 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Statybų studijos, MB

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje