Injekcija 2017

Injekcija 2017

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Konkurso „Injekcija“ finalas

Festivalis „Mados infekcija“ kviečia į visiems atvirą naujų mados dizainerių konkurso „Injekcija“ finalą. Šiemet konkursas kaip niekad godotinas, mat nugalėtojai įgis teisę savo kolekciją pademonstruoti 20-ojoje "Mados infekcijoje". Kūrėjai kolekcijas pristatys paprastiems smalsuoliams nepasiekiamame industriniame traukinių depe.

Gruodžio 7 dieną Vilniaus lokomotyvų remonto depe po penkis įgyvendintus savo kolekcijos modelius žiūrovų bei komisijos teismui pristatys jaunieji dizaineriai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš kitų šalių. Renginio metu jie varžysis dėl išskirtinio prizo – galimybės kartu su žymiais Lietuvos ir užsienio dizaineriais pristatyti savo kolekciją ant „Mados infekcijos“ podiumo 2018 metų pavasarį.

„Injekcija“ – 2008 metais užgimęs naujų mados talentų paieškos konkursas. Per aštuonerius gyvavimo metus konkurse pasirodė dabar jau žinomi dizaineriai – Ieva Daugirdaitė, Diana Paukštytė, Eglė Žiemytė, kūrybinis susivienijimas „labàdienà“, Morta Nakaitė, Dainius Bendikas ir Benas Staškauskas bei daugelis kitų.

Atvykite į “Injekciją'' Gruodžio 7 dieną ir palaikykite bebaimius mados dizainerius bei gaivias jų idėjas!Renginio trukmė: 3 val., 2 pertraukos po 30 min..

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Asmenys iki 18 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Art Service, VšĮ.

Daugiau informacijos: www.madosinfekcija.lt info@artservice.lt.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje