Interaktyvus spektaklis „Špylkos ir šlepetės“

Interaktyvus spektaklis „Špylkos ir šlepetės“

Pasirodymai:

10-02

penktadienis


18:30

Interaktyvus spektaklis „Špylkos ir šlepetės“

Ukmergė, Restoranas Big Stone

- 10 %
nuo 16,20 €
Perkelta į 2020.10.02

10-08

ketvirtadienis


19:00

Interaktyvus spektaklis „Špylkos ir šlepetės“

Kaunas, MONTE PACIS

- 10 %
nuo 20,00 €

10-09

penktadienis


19:00

Interaktyvus spektaklis „Špylkos ir šlepetės“

Vilnius, Restoranas Prancūzai

- 10 %
nuo 20,00 €

10-14

trečiadienis


19:00

Interaktyvus spektaklis „Špylkos ir šlepetės“

Vilnius, Restoranas Prancūzai

- 10 %
nuo 20,00 €

11-20

penktadienis


19:00

Interaktyvus spektaklis „Špylkos ir šlepetės“

Alytus, Alytaus miesto teatras

- 10 %
nuo 20,00 €

Dėmesio, svarbi informacija dėl nukeltų „Špylkos ir šlepetės“ spektaklių bilietų į rugsėjo 11 d., 17 d., 23 d., 24 d., 25 d. ir spalio 2 d. pasirodymus.

Informuojame, kad, vadovaujantis 2020-04-30 Lietuvos Respublikos „Dėl COVID-19 (koronaviruso infekcijos) paskelbto karantino sukeltų pasekmių poveikio vartojimo sutarčių dėl renginių organizavimo paslaugų teikimo vykdymui“ įstatymu Nr. XIII-2876, tuo atveju, jeigu nauja renginio data jums netinka nepanaudotus bilietus galima pasikeisti į kitus, šiuo metu vykstančių organizatoriaus spektaklių bilietus. 

Jeigu šiuo metu vykstančių spektaklių datos nėra tinkamos, bilietus galima iškeisti į kuponus, kurie galioja metus laiko nuo iškeitimo datos.

Jeigu praėjus 12 mėn. nuo kupono gavimo datos, jis liko nepanaudotas, galite kreiptis į organizatorių dar sykį ir pinigai bus grąžinti per 14 dienų. 

Susisiekti su organizatoriumi dėl bilietų pakeitimo į kitą renginį arba bilietų iškeitimo į kuponą, galite elektroniniu paštu info.knygosteatras@gmail.com arba tel. nr +37062237352 iki 2020-09-23 imtinai.

----------

Nukeltas balandžio 10 d. interaktyvus spektaklis „Špylkos ir šlepetės“ į rugsėjo 14 d. Bilietai galios tie patys arba galite grąžinti iki balandžio 24 dienos kasose, kuriose juos pirkote. Jei kasa kurioje įsigijote per šį laikotarpį nedirbs, kreipkitės el. paštu: info@tiketa.lt

Nukeltas gegužės 1 dienos spektaklis į rugsėjo 11 dieną. Bilietai galios tie patys. 

Nukeltas gegužės 6 d. spektaklis į rugsėjo 23 dieną.Bilietai galios tie patys. 

Nukeltas gegužės 7 d. spektaklis į rugsėjo 24 dieną.Bilietai galios tie patys. 

Nukeltas gegužės 8 d. spektaklis į spalio 2 dieną.Bilietai galios tie patys.

------------------------------------

Mielosios ir jų palydovai,

„Knygos teatras“ kviečia jus į interaktyvaus spektaklio „Špylkos ir šlepetės“ premjerą restorane „Prancūzai“, kur rinksis moterys, kartais trokštančios ištrūkti iš buities į būtį, iš šlepečių į „špylkas“, o gal net iš provincijos į Paryžių...

Pagrindinė spektaklio herojė Ieva įkūnija šiuolaikinę moterį, kuri stengiasi išlikti Moterimi šiuolaikiniame pasaulyje, nuobodžioje kontoroje, komplikuotoje santuokoje su visomis niekingomis buities detalėmis. Ji nuolat įsipainioja į komiškas, paradoksalias situacijas ir yra pasiryžusi išspręsti, išsiaiškinti čia ir dabar. Tai padaryti jai padeda ištikimos draugės.

„Šis spektaklis sieks tapti slaptu moterų judėjimu, kuris, tikiuosi, mus visas suburs, vienys, džiugins, juokins, dovanos susitikimų malonumą, galiausiai padės pabėgti nuo buitinio realizmo ir atrasti pačioms save“, – sako spektaklio režisierė ir aktorė Redita Dominaitytė.

Spektaklis sukurtas pagal to paties pavadinimo žurnalistės Nijolės Koskienės humoreskų knygą. https://www.knygos.lt/lt/knygos/spylkos-ir-slepetes/

Spektaklis subalansuotas moterims, kurių lauks putojantis vynas bei elegantiški desertai.

 

Aprangos kodas – rožinė detalė.

Muzika – Subtilu-Z.Atlikėjai:

Klubo narės:

Sigita Pikturnaitė

Redita Dominaitytė

Renata Kutinaitė

Nijolė Koskienė

Evelina Dapkutė

Jurgita Legotaitė

Reda Milkintienė

Deimantė Ponelytė

Irena Kunevičiūtė

Renginio trukmė: 1 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: TAIP.

Renginio organizatorius: Vizualios mintys, VšĮ

Daugiau informacijos: 868640047, knygosteatrui@gmail.com.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
UAB „TIKETA“ informuoja, kad atsižvelgiant į 2020-02-26 šalyje paskelbtą ekstremalią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės bei į su tuo susijusius valstybės institucijų bei pareigūnų priimtus sprendimus, nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. bilietų į renginius pirkėjai bus registruojami, papildomai renkant šiuos asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, nuolatinės gyvenamosios vietos adresą. Asmens duomenų rinkimo tikslas - COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimas. Asmens duomenų saugojimo terminas – ne ilgiau kaip 21 diena po renginio, į kurį buvo pirkti bilietai, įvykimo dienos. Įsigydamas bilietus, bilietų pirkėjas patvirtina, jog sutinka kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu bei sutinka, kad minėti asmens duomenys gali būti perduoti:
  1. Renginio, į kurį bilietai buvo pirkti, organizatoriui;
  2. Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

Rėmėjai

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje